Zaloguj się, aby obserwować  
pitah

Guild Wars - forumowa gildia - dopisujcie się! :)

3329 postów w tym temacie

Dnia 06.04.2006 o 22:34, pitah napisał:


Nie odbierz tego jako atak na swoją osobę


Nie uważam to jako atak. To dyskusja.

Dnia 06.04.2006 o 22:34, pitah napisał:

jednak jeśli uważasz, że jeśli grasz w dwóch buildach
i jesteś w nich bardzo doświadczony oznacza, że jesteś "pro playerem", to chyba się mylisz,
bo może i jesteś bardzo dobry w tych buildach, ale kto się nie rozwija, ten się cofa. Kiedyś
może tak jak ty znajde builda, którym będę ciągle grać, ale nie zrezygnuję z wszechstronności,
ponieważ jest to niewątpliwie wielka zaleta tej gry i po prostu lubię tak grać.


Śmiem nawet twierdzić, że jestem doświadczony jako nekromanta, lecz cały czas się doskonalę. Nie zawsze w bloodspike jestem heal, jestem prot. Mimo że grałem mnóstwo razy w buildzie blood spike, to nie widziałem prawie ani razu bym miał takie same skille. Zawsze następowała wymiana 2-4 skilli tak jak sobie zażyczył lider.
Każdy jest noobem od początku i ja nim też byłem tak samo jak Ty nim byłeś.

Jozeph --> Nie. Iwayem nie da się grać na RA, gdyż tam tylko jest 4 vs 4, więc sam widzisz jak to wygląda. Wiem, że mi powiesz, że na Zaishen istnieje iway, ale to co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2006 o 14:48, DEViANCE napisał:

Każdy jest noobem od początku i ja nim też byłem tak samo jak Ty nim byłeś.


O przepraszam! Chuck Norris nigdy nie był noobem. ;-)
A tak na poważnie to dajcie już spokój chłopaki, nie gryźcie się. Nie ma o co. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2006 o 15:26, HumanGhost napisał:

O przepraszam! Chuck Norris nigdy nie był noobem. ;-)
A tak na poważnie to dajcie już spokój chłopaki, nie gryźcie się. Nie ma o co. :-)


A czy my sise gryziemy? Prowadzimy dyskusję nie wykraczającą ani poza regulamin ani poza granice dobrego smaku, więc co w tym złego? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2006 o 14:48, DEViANCE napisał:

Jozeph --> Nie. Iwayem nie da się grać na RA, gdyż tam tylko jest 4 vs 4, więc sam
widzisz jak to wygląda. Wiem, że mi powiesz, że na Zaishen istnieje iway, ale to co innego.


Ale sam napisałeś, że jak noob chce grac w iwayu to niech najpierw pójdzie na RA, bo noobów nikt nie przyjmuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2006 o 17:03, Jozeph napisał:

Ale sam napisałeś, że jak noob chce grac w iwayu to niech najpierw pójdzie na RA, bo noobów
nikt nie przyjmuje :D


Nie napisałem, że jak chce grać w iwayu. Napisałem, że jak chce grać w HA to najpierw powinien poćwiczyć na RA. Zobaczyć jak wygląda iway może poprzez klawisz "B" i poszukać jakiejś walki gdzie po jednej ze stron stoi build Iway

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znacie moze jakies dobre skille dla woja, którymi bedzie mozna spokojnie farmić??? Mam W/Mo 20lvl i w Elona 2 minotaury mnie zabijają ;/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dolonczylem do was:d narazie mi sie podoba jak by ktos nie wiedzaial ktory to ja to ten gadatliwy z DARTH VADER / STRZELE SIE W OKO/HANIBAL LECTER w nicku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się zrobić fajny build na farmienie przy Elona Reach. Idealny na smoki. Na oczatku miałem problemy jak przylatywały dwa naraz, ale teraz łatwie je bez problemu. Niezłą kasę juz zrobiłem na topaz crest. :-)

Ale Thirsty River nadal nie mogę zrobić. Dziś juz myślałem, że sie uda, ale się nie wyrobiłem w czasie i nie zdążyłem zabić priesta. Skutek - kilku dodatkowych przeciwników na małej przestrzeni szybko mnie wykończyło. Chyba na tym etapie zakończy sie moja przygoda. Albo może kiedyś tam uda się w końcu skończyć ta misję. :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Dnia 07.04.2006 o 15:26, HumanGhost napisał:

A tak na poważnie to dajcie już spokój chłopaki, nie gryźcie się. Nie ma o co. :-)


Dopiero teraz zauważyłem, że dostałem odpowiedz. Jakbys chciał wiedziec to my się nie gryziemy. To się zwie dyskusja :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Argh. Jednak takie skile jakie miałem do tej pory to teraz g**** dają. Znacie jakiś dobry build dla Necro?

HumanGhost>>>> udało Ci sie zrobic Dunes of Despir? Ta misja jest niewykonywalna z henchami, a na próbe z ludźmi zabrakło mi chęci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2006 o 17:31, Arar napisał:

Argh. Jednak takie skile jakie miałem do tej pory to teraz g**** dają. Znacie jakiś dobry build
dla Necro?


Jaki chcesz? SS/Order/Taint/FoC/MM/BloodSpike ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2006 o 17:31, Arar napisał:

HumanGhost>>>> udało Ci sie zrobic Dunes of Despir? Ta misja jest niewykonywalna z henchami, a na próbe z ludźmi zabrakło mi chęci.


No nie żartuj. To najłatwiejsza misja na pustyni. Ja tam farmić chodziłem, choć zrezygnowałem bo słabe dropy. Cała sztuka polega na tym, żeby po wykończeniu wrogiego GhostlyHero nie dać swojemu wejsc do tej kaplicy. Należy go najlepiej zatrzymać przed fortem. Potem wchodzisz na południowy mur i wykańczasz wrogów za bramą. Jeśli jesteś łucznikiem to łukiem, jeśli nie to jakimiś czarami. Czekasz aż do tej bramy po prawej zbliży się następna grupka i tez ich wykańczasz. Potem mozesz przyprowadzić Hero do tej kaplicy i czekać na wrogów - będzie ich teraz znacznie mniej. Nie przejmuj się Wurmami - nie podchodź tylko do Hero żeby go nie uszkodziły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.04.2006 o 17:36, HumanGhost napisał:

Potem wchodzisz na
południowy mur i wykańczasz wrogów za bramą. Jeśli jesteś łucznikiem to łukiem, jeśli nie to
jakimiś czarami. Czekasz aż do tej bramy po prawej zbliży się następna grupka i tez ich wykańczasz.


eee czy tylko u mnie tak jest że wrogowie stoją za daleko? Jak do nich podejśc? moge maksymalnie stanąc na tym wzniesieniu czy S i E bramie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2006 o 18:31, Arar napisał:

eee czy tylko u mnie tak jest że wrogowie stoją za daleko? Jak do nich podejśc? moge maksymalnie stanąc na tym wzniesieniu czy S i E bramie.


Hmm. Jak grałem to stali na odległosc strzału z long bow. Weź jakiś najtańszy long bow, zeby móc oddać strzał a wtedy wrogowie się zbliżą i będziesz mógł ich zaatakować czymś innym. Ale oni nie stali aż tak daleko żeby ich nie sięgnąć jakimś czarem. Może teraz zmienili coś w tej misji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2006 o 21:26, graczomaniak napisał:

Skoro robimy nowe projekty na peleryne naszej gildii, to ja bede pierwszy i zamieszcze swój
:D :


w sumie mi sie podoba.. jest.. szpanerska :P i taka wyzywajaca i w ogole.. i troche jasna :) widac wszystko wyraznie.. czekam na nastpne propozycje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2006 o 21:26, graczomaniak napisał:

Skoro robimy nowe projekty na peleryne naszej gildii, to ja bede pierwszy i zamieszcze swój
:D :


Ładna, ale częsta. Wiele razy już takie widziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować