Zaloguj się, aby obserwować  
pitah

Guild Wars - forumowa gildia - dopisujcie się! :)

3329 postów w tym temacie

Dnia 29.07.2006 o 11:54, graczomaniak napisał:

Taaa, ale to z tego forum narazie chcą sie ludzie dołączać, a nie z naszego.:P


Mi chodziło o przeniesienie dyskusji związanej z ustaleniem zasad rekrutacji a nie o to aby się tam zgłaszały osoby, które chcą się do gildii przyłączyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam fundamentalne pytanie. Słyszałem, a raczej czytałem w tym wątku, że podobno rekrutacja jest zamknięta, innym razem że nie. Jak to naprawdę jest?? Czy jest szansa na dostanie sie do gildii?? Moja obecna gildia nie jest złożona z polaków, toteż nie pogadam sobie z nimi o polityce:), pozatym, a może przede wszystkim nie grają PvP. Ja natomiast miałbym zamiar, jeśli by to się jakoś kręciło to jestem nawet skłonnny zakupic dodatki jesli bedzie trzeba:). Dobra gildia powinna mieć dużo ludzi więc napiszcie wyraźnie czy chcecie nowych czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2006 o 23:54, tymuś napisał:

Dobra gildia powinna mieć dużo ludzi


Z tym się zdecydowanie nie zgodzę... ilość ludzi należących do gildii nie świadczy o tym czy gildia jest dobra czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2006 o 07:27, ChronosTheBlack napisał:

Z tym się zdecydowanie nie zgodzę... ilość ludzi należących do gildii nie świadczy o tym czy
gildia jest dobra czy nie.


Zgadzam się. Może być gildia 8 osobowa i być najlepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Dobra gildia powinna mieć dużo ludzi więc napiszcie wyraźnie czy chcecie nowych czy nie.

Na pewno nie. I Scream (jedna z najlepszych gildii w polsce w zeszłym zezonie) ma w swoich szeregach 13 osób.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2006 o 10:07, Piotrbov napisał:

Zgadzam się. Może być gildia 8 osobowa i być najlepsza.


Tak, są takie gildie, które po prostu tak ze soba wewnętrznie współpracują, że 8 osób tworzy idealny team i nie potrzeba więcej.

Dalej, tymuś oficer to np. Jozeph czyli Milva Sokoleoko.

DEViANCE, pytałeś mnie się chyba jak mnie nie było ile jest nas teraz, odpowiadam Ci - 5 osób ;] Teraz mam trochę czasu, mój lider jest za, więc myślę, że nic nie stoi na przeszkodzie. Jak cię złapię
w grze to pogadamy, może coś jeszcze wytarguję hehe ;)

See You

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2006 o 10:49, graczomaniak napisał:

>Dobra gildia powinna mieć dużo ludzi więc napiszcie wyraźnie czy chcecie nowych czy nie.


Na pewno nie. I Scream (jedna z najlepszych gildii w polsce w zeszłym zezonie) ma w swoich
szeregach 13 osób.:)


Mniej osób = większe zgranie = lepsze wyniki = lepsza gildia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2006 o 10:57, Kirnin napisał:

Mniej osób = większe zgranie = lepsze wyniki = lepsza gildia ;)


Mniej osób = mniej Faction kurzick/luxon = najmniej faction z sojuszu = wypad z sojuszu = brak konroli nad miastem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2006 o 11:39, Jozeph napisał:

Deviance nie jest już w naszej gildii, więc jakby co to pisz do mnie Milva Sokoleoko, albo
ja się do ciebie odezwę.


Lepiej mi powiedz czy jesteś chętny na sparing w nadchodzącym tygodniu ;D My poćwiczymy i przy okazji wy poćwiczycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ave!

Chciałem tylko zgłosić, że wybywam na 2 tygodnie (do 13. VIII) i moja obecność to nie dobrowolne AFK :) . A piszę, bo po zalogowaniu nie chciałbym się znaleźć bezgildyjnym ;) !

PS Dev, czemuś nas opuścił?

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2006 o 12:41, DEViANCE napisał:

Lepiej mi powiedz czy jesteś chętny na sparing w nadchodzącym tygodniu ;D My poćwiczymy i przy
okazji wy poćwiczycie.


Powiedz nam, co cie skusiło na odstąpienie? ;] I dla kogo zostawiłeś gildie gram.pl ? hm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2006 o 17:57, Adamon napisał:


Powiedz nam, co cie skusiło na odstąpienie? ;] I dla kogo zostawiłeś gildie gram.pl ? hm?


Zanim odszedłem zostałem polecony przez znajomego z SaaT do innej gildii. Rozegraliśmy kilka GvG. Akurat tylko raz przegraliśmy i powiedzieli, że jak chcieliby mnie w podstawowym składzie. Tak też się stało ;] Codzienne GvG na wysokim poziomie, którego u nas raczej nie doświadczyłbym. Do tego mogę się wiele nauczyć, gdyż najmniej z nich grałem GvG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2006 o 19:00, kuba121 napisał:

Ile osob liczy gildia gram.pl??


37 osób.

DEViANCE, czyli po prostu rozwój postaci i kariera ;] A po fuzji gildii mam nadzieję podnieść troche poziom PvP w gildii gram.pl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2006 o 11:20, DragonLord napisał:

> Mniej osób = większe zgranie = lepsze wyniki = lepsza gildia ;)

Mniej osób = mniej Faction kurzick/luxon = najmniej faction z sojuszu = wypad z sojuszu = brak
konroli nad miastem :P


Aha, wiesz... te najlepsze gildie pvp walą factiony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nnie ma funkcji edit :P

Tak btw nie ma szans aby przejąć Cavalon/ HzH... Polski sojusz napewno nie ma szans ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować