Zaloguj się, aby obserwować  
pitah

Guild Wars - forumowa gildia - dopisujcie się! :)

3329 postów w tym temacie

Och poczułem się by znowu (po dłuższej przerwie) powrócić na forum gram.pl :D Bardzo się cieszę że zostaliśmy tak miło przyjęci w nowej gildi (od razu zagraliśmy w The Deep) dziękujemy i może nareszcie zaczniemy grać nie tylko w PvE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od razu zagraliśmy w the deep i równie szybko przegraliśmy :D A co do pvp, to mam nadzieje, że jak wróce z wakacji to zaczniemy jakieś treningi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2006 o 18:11, Jozeph napisał:

Od razu zagraliśmy w the deep i równie szybko przegraliśmy :D A co do pvp, to mam nadzieje,
że jak wróce z wakacji to zaczniemy jakieś treningi.


I oby przed tym naprawili te problemy z serwerami Europejskimi bo też chciałbym się zapisać na treningi. Na szczęście "ArenaNet uruchomiła grupę dochodzeniową w sprawie trudności na Europejskich serwerach. Wkrótce ma się ukazać szersze info od AN." ( info z gw.pl )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2006 o 18:11, Jozeph napisał:

Od razu zagraliśmy w the deep i równie szybko przegraliśmy :D A co do pvp, to mam nadzieje,
że jak wróce z wakacji to zaczniemy jakieś treningi.


No fakt że przegraliśmy ale szkoda, że graliśmy w the Deep moim skromnym zdaniem to głupia misja nie dość że trza się podzielić trójkami to jeszcze jak widać jak słabo zna się te misje to tam są jakieś specyficzne taktyki, czekanie na inne gate aż inna będą pierwsi - mówiąc szczeże ja tego troszkę nie czaje wole proste zazynanko w Urgo''s Warren :D tam są proste zasady Kill them all :D no i wszyscy są razem :] ale chodziło mi raczej o to że nie było wiekszych (żadnych?) kłopotów z akceptacją nas :D i za to dziękuje.
Piotrbov faktycznie zaczeli prowadzic dochodzenie, nawet niedawno zlikwidowali wadliwy serwer. Ale znajać ich to jeszcze chwilę potrwa. Grając dzisiaj z Adamonem mieliśmy disconnecta co 5/10 minut [grrr]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2006 o 13:02, BlackTemplar napisał:

Yo, jezeli jeszcze rekrutujecie sie zglaszam (poraz kolejny zreszta, Angole mnie znudzili)
nick in game: Aasimov Cheng/Iri Spiritbinder/Karn The Tainted/May Cheng.


Wyjdź ze swojej gildii, a dam ci "inwajta" ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2006 o 13:33, pitah napisał:

> Yo, jezeli jeszcze rekrutujecie sie zglaszam (poraz kolejny zreszta, Angole mnie znudzili)

> nick in game: Aasimov Cheng/Iri Spiritbinder/Karn The Tainted/May Cheng.

Wyjdź ze swojej gildii, a dam ci "inwajta" ;]


Ok, zrobione, czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2006 o 10:36, micaa napisał:

cze all dzisaj powinna mi przyjsc GW i chcialbym sie dolaczyc do waszej gildi


Człowieku...
Jeszcze nie masz gry, a już chcesz wstąpić do gildii...? Zastanów się trochę.

PS. Zasady rekrutacji zmieniły się nieco. Teraz nie wystarczy wejść na ten tamat i powiedzieć ''cze, chcę do gildii''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2006 o 11:40, graczomaniak napisał:

Nie rekrutujemy nowyvch graczy.



Nowych graczy, w jakim sensie??
1. Nowych, czyli tych którzy dopiero zaczynają?
2. Czy nowych, że macie już komplet??

Bo ja już trchę gram, grałem ponad rok czasu w podstawkę, ale sprzedałem i kupiłem Factions kilka miechów temu.

P.S.
Bo takto trochę głupio to brzmi: Forumowa gildia - dopisujcie się. Skoro ja jestem na forum trochę czasu, i nie mogę dołączyć?? W końcu to forumowa gildia, nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.08.2006 o 13:40, Diddle napisał:

P.S.
Bo takto trochę głupio to brzmi: Forumowa gildia - dopisujcie się. Skoro ja jestem na forum
trochę czasu, i nie mogę dołączyć?? W końcu to forumowa gildia, nie??


Wątek był założony stado czasu temu i dużo sie zmieniło, a nazwa jest stara. Napisz w grze do któregoś z oficerów, albo lidera i zdecydują czy Cię wziąć- np Milva Sokoleoko, Macha Jajami, Chronos The Black.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2006 o 14:40, graczomaniak napisał:

Nie przyjmujemy początkowych graczy tylko doświadczonych i znających gre.



No tak, ale jeżeli grałem rok czasu w Guild Wars a teraz od dwóch miesięcy w GW: F to mało?? I się pytam, czy także przyjmujecie ludzi z Factions?? Bo jest bardzo doświadczony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2006 o 16:33, Diddle napisał:

> Nie przyjmujemy początkowych graczy tylko doświadczonych i znających gre.


No tak, ale jeżeli grałem rok czasu w Guild Wars a teraz od dwóch miesięcy w GW: F to mało??
I się pytam, czy także przyjmujecie ludzi z Factions?? Bo jest bardzo doświadczony.


podaj swoj nick w grze to cie dodam (tylko upewnij sie ze nie jestes juz w jakiejs guildi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować