Zaloguj się, aby obserwować  
pitah

Guild Wars - forumowa gildia - dopisujcie się! :)

3329 postów w tym temacie

Niestety nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi. Mówiłem w ogóle o sojuszu OLD tylko o innych. Powstają nowe sojusze, ale każda pyta się mnie ile mamy Kurzick Faction i ile osób wpłaca na gildię. Odpowiadam prawdę, a wszyscy mają skwaszoną minę widząc, że od początku premiery mamy tylko tyle Factions. Nawet by mogli nas przyjąć niektórzy, ale jak na wszystkie osoby posiadające GW:F tylko 3 przeznacza factiony na gildię, to nam dziękują.
Wyjaśniłem już u góry, że jeśli chcesz mieć pancerz za 15k Kurzick, to kupuj za pieniądze ambery, a KF przeznaczaj na gildię. Niestety ja w przypadku do innych chcę poznać nowych ciekawych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skąd mam mieć tyle kasy? Bo farmienie na minosach jest kilka razy dłuższe (mniej opłacalne) od farmy KF. Skoro Alliance OLD wpłaca 5k dziennie/członek (podobno), to bycie w innym sojuszu nic nam nie da, jeśli nie będziemy robić podobnie. A po za tym tutaj nie poznajesz ciekawych ludzi? Będąc w sojuszu będziesz się mógł i tak tylko z 1 gildią komunikować, czat alliance jest lider/oficer, i raczej nie do pogaduszek (no chyba że chcesz poszpanować tym "niżej". A takie duże gildie raczej nie mają "swobodnego" nastroju, o ile tu jeden gracz jest np. denerwujący dla niektórych to da się to przetrzymać, nauczy się itp., te "zaawansowane" gdzie jest +100 osób po prostu delikwenta wyrzucają. Po za tym grasz na Ameryce = spotykasz się głownie z amerykańskimi gildiami, z powdu zmiany czasowej znaczna ilość osób w amerykańskich gildiach będzie po prostu spała o tejgodzinie, o której gramy. A o GvG można zapomnieć, jeżeli sojusz jest na tyle sliny żeby mieć miasto, to z pewnością ma własny skład.

Tak od siebie dodam, że na gwguru można poczytać, że ludzie burzą się na Elitarne misje i jest szansa na dostęp do nich dla wszystkich.
Do pitaha i innych, komu nie podoba się "nowe" AB - na tejże stronie jest również petycja o przywróceniu dawnej, chaotycznej i "zabawowej" formie AB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2006 o 16:01, DragonLord napisał:

Do pitaha i innych, komu nie podoba się "nowe" AB - na tejże stronie jest również petycja o
przywróceniu dawnej, chaotycznej i "zabawowej" formie AB.


Już się przyzwyczaiłem ;] Nawet jestem zdania, że lepiej jest 3x4 niż 1x12, chociaż taka jatka to fajna sprawa ^^. Jak pograsz w to troszkę to zauważysz, że najważniejsza jest tam taktyka. Co z tego, że wymiatasz swoim 4-osobowym teamem, jeśli obok ciebie biegają inne i zajmują bazy. Ostatnio grałem tak, że minimum walki, tylko jest jeden caller, który mówi, gdzie iść i jak, oczywiście używaliśmy speed boostów (chociaż jeden w zupełności wystarczy - my mieliśmy tylko po jednym). Wygraliśmy wszystkie nasze walki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chciałbym się przyłączyć do Waszej gildi :-)
Jestem Magiem/Mesmerem i mam 15 lvl. Mam już odkryte wszystkie krainy oprocz diamentowej pustyni. Co musze zrobic abyscie mnie przyjeli ?

Pozdrawiam,
sferis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2006 o 21:29, stalker14 napisał:

Witam. Chciałbym się przyłączyć do Waszej gildi :-)
Jestem Magiem/Mesmerem i mam 15 lvl. Mam już odkryte wszystkie krainy oprocz diamentowej pustyni.
Co musze zrobic abyscie mnie przyjeli ?

Pozdrawiam,
sferis


napisz do mnie co cie przyjme: Garvey Nobody
albo podaj na forum swoje imie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć ... Chciał bym dołączyć do waszej gildii...

Moja postać to Ranger / Monk ... Jest ona na 12 lvl w sumie 12,5 lvl.
Mój nick w grze to : Elementar Silo

Pozdrawiam Silo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2006 o 12:57, Kamil.i.Maciek napisał:

> Przyjmujecie ludzi z GW czy GW:F ?
Wszystkich, którzy są forumowiczami gram.pl i mają dowolnego GW :]


:D dobrze wiedziec, a którego GW lepiej kupić ? bo miałem kiedyś GW ale z braku czasu (bo mature te sprawy) sprzedałem, a teraz jakoś przyszła mi chęć na grę i nie wiem czy więcej osób gra nadal w normalnego GW czy w GW:F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście proponuje GW:F jest ciekawsza fabuła i nie uśniesz jak na początku w pierwszej części GW
Jak ja zaczynałem GW to myślałem, że w tym Acolan City ducha wyziomę i żucę tą gre w kont z czasem stała się coraz lepsza. Ale GW:F muzyka i ta Assassinka no po prostu polecam! :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja przeciwnie, PvE znacznie lepsze w GW, a co ważniejsze stanardowe GW jest łatwiejsze i lvlowanie postaci trochę trwa (to też zabawa), w GWF w zasadzie po 2 dniach masz postać na maksa napakowaną, a jako że misji mniej to i gry będzie mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak kupie GW najpierw :) znalazłem ciekawą ofertę więc się opłaca. Gdy tylko trochę poćwicze zapisze się do Waszej Gildii ;) dobrze ze maturzysci mają dłuuugie wakacje ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.05.2006 o 14:23, Kamil.i.Maciek napisał:

Jak ja zaczynałem GW to myślałem, że w tym Acolan City ducha wyziomę i żucę tą gre w kont z
czasem stała się coraz lepsza. Ale GW:F muzyka i ta Assassinka no po prostu polecam! :]


Za pierwszym razem Pre- jest ciekwe. Za drugim nuuudne. A przy trzecim razie modliłem sie, aby szybko to zakończyć. Ale dopiero post ascalon to nudy. Odpuszcze sobie te questy poboczne = brak skili, nagród, niższy lvl. Zrobie te wszystkie questy = umre z nudów.
Chociaż questy w Keineng też sa nuuudne. Tylko misje są fajne oraz tereny Kurwików :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja inaczej - za pierwszym razem ciekawie. Za drugim razem jeszcze ciekawiej, bo znasz wartość itemów i gry i możesz tą wiedzę wykorzystać :D. Za trzecim razem jeszcze fajniej, jak próbujesz wyjść na 1 lvl :DDD. Dopiero później robi się nudno. A questy dające skille - one są dość dużo warte, ja teraz wykonuje quest dający Soul Feast (z Piken Square), bo skoro umiejętności kosztją mnie teraz 1k i skill point, mogę traktować to jako nagrodę za łatwego questa. A jeśli chodzi o Kaineng - tu chodzi o to, by nowych graczy zaznajomić z grą, no i uczą popranego użycia skilli (nie wiem co gorsze - raszujący i aggrujący wszystko W/Mo czy raszujący Assasin nie wiedzący, co to jest combo :/).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm W glidii są tylko osoby z forum. Prawda? Czyli naszą glidię tworzą forumowicze. I tu tkwi szkopuł. Kogo własciwie uważamy za forumowicza? Wystarczy napisać jeden post, by stać sie forumowiczem? Może inaczej, opisze to na jakims przykładzie.

Mam GW, miałem glidię, ale mnie wywalili, strasznie chce dołączyć do Troublesome Heroes. Dowiaduje sie, że trzeba być forumowiczem gram.pl. Pierwsze słysze, ale dobra loguje sie i odrazu wale do tego wątku "przyjmiecie mnie". No i... jestem na forum i moge być w glidii. I przez całe "życie forumowicza" napisałem JEDNEGO posta i to z zapytaniem o dołączeniu. Czy kogoś takiego uznajemy za forumowicza?! <<<< to są moje założenia, teza taka.

Niechce tu NIKOGO krytykować, zwłaszcza, że jak bym skrytykował kogoś to bym wyleciał po 5 sekundach a i tak by nikt nie tęskinił :( poprostu chciałbym zwrócić uwage na taki problem. Zobaczycie, kiedy zasłyniemy w szerokim świecie, na forum nagle zacznie przybywać ludzi.

PS. Co do tajemniczych "forumowiczów" - kogo była postać Dante Ashell ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale zauważ, że wymagane zajerestrowanie na forum pozwala tym osobow spotkać się z forum i jest szansa, że zainteresują się nim i zaczną w nim pisać, zresztą wszelkie spory (prawie) rozwiązuje się na forum więc każdy musi mieć dostęp do niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam jestem jakli i che sie dolaczyc do forumowej gildi.
Moje postacie to CHD jakli i King Jakli. Prosze o kontakt ale jest jescze jedna rzecz.
Chce odejsc z gildii jak to zrobic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2006 o 15:00, garrick napisał:

witam jestem jakli i che sie dolaczyc do forumowej gildi.
Moje postacie to CHD jakli i King Jakli. Prosze o kontakt ale jest jescze jedna rzecz.
Chce odejsc z gildii jak to zrobic??


W liście członków naciskasz na siebie i masz tam taką opcję.

Arar, myślałem ostatnio o tym samym, jednak jak na to zaradzić? BTW, krytyka, oczywiście jeśli zdrowa, nie zaowocuje na pewno wywaleniem cię... <- jeśli chodziło ci o wywalenie z gildii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować