Zaloguj się, aby obserwować  
Blu

S.T.A.L.K.E.R. : Cień Czarnobyla - gra przez sieć: klany itd

267 postów w tym temacie

fajnie sie gralo gdyby nie lagi... co robimy z tym klanem trzeba ustalic tagi zglosic nasz klan na clanbase wybrac lidera zrobic stronke kupic server :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2007 o 21:33, M4G napisał:

fajnie sie gralo gdyby nie lagi... co robimy z tym klanem trzeba ustalic tagi zglosic nasz
klan na clanbase wybrac lidera zrobic stronke kupic server :D:D

Najpierw musimy zrobić jakąś listę chętnych. Na razie mamy parę osób ;)

PS: Sorry, dwa razy sie dodało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za wspólną grę :) Było naprawdę fajnie, jak się okazało, jestem w Multi całkiem niezły.
Ogólnie chłopaki grają bardzo dobrze więc klan miałby naprawdę godnych członków ;)

Za lagi przepraszam :/ Moja neo 512 rady nie daje, ale mam nadzieję, że znajdzie się ktoś z dobrym netem i w dodatku chętny do założenia servera.

Pozdrawiam wszystkich graczy,

DeuS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja PRAWDOPODNIE jutro będę miał 1024kb/s (kablówka) Więc ja bym mógł zakładać serwer. Chociaż na moim 128kb/s grało się ful komfort. Chociaż ja zakładałem na moim łączu serwery a lagów nie było:) Ale to były inne gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

512 i lagi hoh moze cos sciagales bo jak gram w q3 ziomek ma taz 512 stawia i pingi po 30 ale lepiej pograc ze swoimi na lagu niz z lamusami bez laga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2007 o 21:45, xDeuSx napisał:

Dziękuję wszystkim za wspólną grę :) Było naprawdę fajnie, jak się okazało, jestem w Multi
całkiem niezły.
Ogólnie chłopaki grają bardzo dobrze więc klan miałby naprawdę godnych członków ;)

Za lagi przepraszam :/ Moja neo 512 rady nie daje, ale mam nadzieję, że znajdzie się ktoś z
dobrym netem i w dodatku chętny do założenia servera.

Głównie dobrze ci się grało ob lagi małe miałeś. Możemy spróbować z moimi 2 mb/s, ale może nie będziecie mogli sie dostać. Za następnym razem może coś grupowego?(bez skojarzeń)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2007 o 22:09, Mac Cry napisał:

Ja też mogę założyć serwer. jak będzie do 7 graczy to nie będzie za dużo lagów (mam net24 1
mb).

Może będzie lepiej niż z x.
Może mała partyjka teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś już raczej nie. Trochę zmęczony jestem i do tego muszę czekać na potwierdzenie zakupu ze sklepu (nowe gierki będą!). Ale jutro umówimy się jeszcze z Carlem i resztą, ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2007 o 22:23, Mac Cry napisał:

Dziś już raczej nie. Trochę zmęczony jestem i do tego muszę czekać na potwierdzenie zakupu
ze sklepu (nowe gierki będą!). Ale jutro umówimy się jeszcze z Carlem i resztą, ok?

To może jutro o 19? Przedtem mała rozgrzewka, a w międzyczasie ustalenia jakichś składów itd ,może być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować