Zaloguj się, aby obserwować  
Wits

Trafiony/a RozGRAMiony/a

161 postów w tym temacie

Nie twierdzę, że Mistic nie mówi prawdy. Też z nim się zgadzam, ale jak wszyscy odchodzą od tematu to nie warto robić wielkiego halo. Co innego, jak jeden wjedzie z zupełnie innym tematem w jakimś topicu. Ale skoro wam to przeszkadza to będę starał trzymać tematu i nie offtopować :)

olcia13=> Lepiej nie już nie podpadać z tymi offtopicami, więc jak by co to zapraszam na gg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem kto będzie następnym rozgramionym, ja tak myślę, że moje szybkie zdobywanie tytułów może zostać nagrodzone, byle nie tak :) Przed chwilą piotrek-heroes powiedział mi, że mogę z takim tempem awansów być rozgramionym i trafionym. Moim zdaniem łezka w oku... weźcie sobie Bala Namiba, przyjaciele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma szansę być rozgramiony, ale wątpię, żeby zależało to od tempa awansów. Jak ktoś wcześniej napisał, trzeba czymś szczególnym wyróżniać. Np. Jeszcze nie miałem degrada :D <żart>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Np. Jeszcze nie miałem degrada :D <żart>

Wszystko przed Tobą ;)

Co do rozGRAMiania, to bajer polega na tym, że nie znacie dnia ani godziny. O czym przekonała się ostatnia, ekhm... "ofiara" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A na czym polega, to "RozGRAMianie" ? Po prostu wybieracie sobie kogoś ? ;> :)

patrYX93 --> Chciałbym nim być, i dzięki że mnie chcesz, ale nie da rady chyba... Przynajmniej nie w najbkliższym czasie, do tego się nie zanosi... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2007 o 10:18, Vasilli napisał:

Ciekawe kiedy ja zostanę RozGRAMiony ;P Pewnie nigdy.... Chociaż zawsze jest nadzieja ;P


Ja nie rozumiem, czy to jest jakiś zaszczyt, że tak wszyscy się tym niezdrowo emocjonujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2007 o 10:43, Baal Namib napisał:

A nie ? Być w gazecie CDP, i być wybranym przez CDP, i rozmawiać z SOl, to jest zaszczyt !!


Jeśli to miał być dowcip to słaby :P

Jeśli nie to...współczuję poczucia wartości. Widzisz, zaszczyt - to jest przykładowo otrzymanie osobistego błogosławieństwa od papieża (dla katolika), albo personalny autograf od ulubionego piłkarza światowej sławy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj, rzadko jeżdżę na mecze, już nie mówiąc załużmy o wyjazdu do watykanu ( na pielgrzymki jadę, ale tylko w Polsce ) Jak nie mam na co liczyć np. u wymienionych od Ciebie, to co mam zrobić ? Dużo gramowiczów mnie lepiej pozna, zobaczy itp. To dla mnie coś. Każdy ma inny gust, a co do autografu to mam np. Zurawskiego, jak wisła grała z Amicą Wronki, na Amice zawsze jeździłem, bo byłem w fanklubie, i wyjazdy były tanie!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2007 o 10:50, qrczak90 napisał:

Jeśli to miał być dowcip to słaby :P

Słabym dowcipem to jest twoja ranga.

Dnia 29.04.2007 o 10:50, qrczak90 napisał:


Jeśli nie to...współczuję poczucia wartości. Widzisz, zaszczyt - to jest przykładowo otrzymanie
osobistego błogosławieństwa od papieża (dla katolika), albo personalny autograf od ulubionego
piłkarza światowej sławy....

Zgadzam sie, występ w insiderze powinno sie traktowac raczej jako przygode niz zaszczyt xP Nie rozumiem ludzi którzy sie tak fascynują tymi rozgramieniami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2007 o 10:50, qrczak90 napisał:

Jeśli nie to...współczuję poczucia wartości. Widzisz, zaszczyt - to jest przykładowo otrzymanie
osobistego błogosławieństwa od papieża (dla katolika), albo personalny autograf od ulubionego
piłkarza światowej sławy....


Widzisz, dla mnie to nie zaszczyt. Więc nie mów, że ktoś ma niskie poczucie wartości. Ja też mogę tak powiedzieć o tobie (piłkarz by miał zaszczyt podpisywać mi autograf :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko przykłady podałem, dla każdego z nas mogą one być zgodne z prawdą albo i nie :P
A jak tak bardzo zależy Ci na rozpoznawalności, to chyba większym zaszczytem byłoby...bo ja wiem? Może jakiś występ w telewizji albo coś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co? O żadnych zaszczytach nie ma tu mowy. Po prostu, że tak powiem, za bardzo się "buchacie" całym CDP i gram.pl... Ja wiem, fajnie poszpanować, że jest się rozgramionym, ale myślę, że troszkę powagi by nie zaszkodziły, drodzy młodzi Gramowicze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grr muszę częściej odświeżać ^^

Dnia 29.04.2007 o 11:12, Mac Cry napisał:

Widzisz, dla mnie to nie zaszczyt. Więc nie mów, że ktoś ma niskie poczucie wartości. Ja też
mogę tak powiedzieć o tobie (piłkarz by miał zaszczyt podpisywać mi autograf :P).


Ja nie pisałem o poczuciu własnej wartości, tylko o tych wartościach typu "Wolność, Równość, Braterstwo albo Śmierć" - na polskim i historii się takie rzeczy przewijały :D

@Baal Namib
No, przygoda już pasuje... I na tym poprzestańmy, bo trochę odbiegliśmy od tematu ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować