Zaloguj się, aby obserwować  
Wits

Trafiony/a RozGRAMiony/a

161 postów w tym temacie

Temat będzie dla tych, którzy zostali rozgramieni, lub chcieli by wiedzieć jak to być rozgramionym, lub jak to się wybiera na rozgramionego. Sol obiecała nam specjalny wpis u siebie na sajcie, ale takiego się nie doczekaliśmy. Trza brać udział w konkursach i wygrać aby być rozgramionym ? Jak to jest wszystko robione ? Zapraszam do dyskusji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 09:35, Baal Namib napisał:

Temat będzie dla tych, którzy zostali rozgramieni, lub chcieli by wiedzieć jak to być rozgramionym,
lub jak to się wybiera na rozgramionego. Sol obiecała nam specjalny wpis u siebie na sajcie,
ale takiego się nie doczekaliśmy. Trza brać udział w konkursach i wygrać aby być rozgramionym
? Jak to jest wszystko robione ? Zapraszam do dyskusji :)

A co czeba zrobić żebyh zostać rozgromianym i zanleść sie w Insyderze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba się raczej wyróżniać wśród tłumu gramowiczów, np taka Magwisienka ostatnio przez to, że jest dość znana i jest przede wszystkim odmiennej płci niż my, większość trafiła zapewne do tego działu. Ja tam bym nie chciał być tam, w końcu połowa społeczeństwa (dużo osób w końcu czyta CDPinsidera xD) widziałoby moją gębę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie oto chodzi że większość nie wie jak to zrobić... :)
patrYX93: Ja bardzo chciałbym się tam znaleźć :P Wkońcu pierwszy raz byłbym w gazecie :P ( no poza gazetą miejską [ gazeta słupecka, lub kurier słupecki ] ) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O tak, wystarczająco :P Każdy prawie ciebie zna ;] Olcia1992, każdy ma szanse, coś mi się tak wydaje że kiedyś będziesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 09:42, Ecko09 napisał:

A jeśli nie zgodziłbyś się dać swojej twarzy to co?

To wtedy się kombinuje :P Z moją podobizną też miała być niezła akcja ale jednak zdecydowałam się dać swoją fotkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 09:48, Baal Namib napisał:

O tak, wystarczająco :P Każdy prawie ciebie zna ;] Olcia1992, każdy ma szanse, coś mi się tak
wydaje że kiedyś będziesz :)

Serio?
Błoby miło :D
Życzę Ci tego (jeśli jezcze tam nie byłeś, a nie przypominam sobie twojej xywki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety, nie było mnie tam. Jakbym tylko wiedział jak się tam dostać.
Magisienka: po czym Ciebie wybrali ? po tych konkursach, co nie ? A na telefon dzwonili czy gg ? :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 09:50, Magwisienka napisał:

> A jeśli nie zgodziłbyś się dać swojej twarzy to co?
To wtedy się kombinuje :P Z moją podobizną też miała być niezła akcja ale jednak zdecydowałam
się dać swoją fotkę :)

Ej, ty byłaś w Insyderze. Pamiętam tą fotkę z kotem ;D
Jak to jest? Jak cie złapali?
Robimy wywiad środowiskowy ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Baal Namib, Olcia1992 --> nie wiem, czy to czasem jakąś tajemnicą nie jest objęte :P I nie wiem po czym wybierają ludzi do rozGRAMienia. Ale Sol odezwała się na gg, potem telefonicznie, tyle chyba mogę powiedzieć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh, wszystko jest tu tajemnicą... :) No ale trudno. Forum tajemnic. Trza by zrobić gre forumową, związaną z odkrywaniem tajemnic CDP i forumowiczów ... Ale to by było zbyt... no :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 09:52, Baal Namib napisał:

Magisienka: po czym Ciebie wybrali ? po tych konkursach, co nie ? A na telefon dzwonili
czy gg ? :P ;)

Mi się wydaję, że nie ma żadnego konkretnego klucza wybierania. Magwisienka wygrała w konkursie GRAM.TV i co z tego? Ja wygrałem na gram.pl już w przeszło 10 konkursach (dokładnie nie pamiętam :P) i jeszcze mnie tam nie było. Moim zdaniem po prostu wybierane są osoby oryginalne, ciekawe i w jakimś tam stopniu rozpoznawalne na forum. Co to tego, że każdy będzie kiedyś rozGRAMiony to się zgadzam, jednak chyba w przeciągu najbliższych 50 lat. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować