Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Call of Duty 4: Modern Warfare

9450 postów w tym temacie

Dnia 15.03.2008 o 21:59, Virus 500 napisał:

A weź spróbuj zainstalować grę na innym komputerze , np. u kolegi i zobacz czy działa
..
Jak on by miał Vistę też i by to samo było , spróbuj zainstalować na Windows XP


Zainstalowałem na laptopie siostry, na XP i działa. Może któraś z aktualizacji Visty tutaj pomoże, albo jest jakieś inne, szybsze lekarstwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja przy tej samej karcie graf., 2 Gb ramu u Athlonie X2 6000+ mam stałe 125 ;). Bez żadnych super madafakerskich configów ;). Boje sie co bedzie jak sciagne jakies dobre configi : D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest fajna :)CHociaz bardzo krótka...A czy jak mam 1gb ram mi sie bedzie cięło???I czy przy instalacji trzeba wszystko wypakowywać, bo nie wiem za bardzo, a chciałbym sobie w to pograć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2008 o 10:33, Dincooo napisał:

A mógłbyś jakiś config podać (czy stronkę z innymi configami)?

Oczywiście ;) = http://callofduty4.pl/index.php?site=articles&action=show&articlesID=36
Tutaj jest jak samemu ustawić grę. Jeśli ci się nie chce, gdzieś w środku txt są linki do gotowych configów.
zbigniew.1 --> nie dziwne. Masz dużo lepszy procek i 2x więcej ramu. Tzn. ja osiągam 125 ale chwilami. W pomieszczeniach itp. Na otwartej przestrzeni mam od 80-100 więc wprowadziłem ograniczenie do 83 (nie dobrze jak fps skacze)
Yaquza --> eee, jak to "wypakować" ? :P Czy masz może pirata ? Jeśli tak, to radzę wyjść z tego forum lub dostosować się do regulaminu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem Piratowcem!!!Moje wszystkie gry sa oryginalne i zarejestrowane na ttej stronie <lol>.Kolega jak chciał instalować gre, to musiał wypakować całą zawartosć płyty na dysk bo miał pirata.A ja chce sobie kupic oryginała, i pytam czy przy instalacji oryginalnego CoD4 musze najpierw wypakować zawartośc płyty DVD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2008 o 11:03, Yaquza napisał:

Nie jestem Piratowcem!!!Moje wszystkie gry sa oryginalne i zarejestrowane na ttej stronie
<lol>.Kolega jak chciał instalować gre, to musiał wypakować całą zawartosć płyty
na dysk bo miał pirata.A ja chce sobie kupic oryginała, i pytam czy przy instalacji oryginalnego
CoD4 musze najpierw wypakować zawartośc płyty DVD.


To jak masz oryginalne gry to powiedz i pomyśl, czy przy instalacji je wypakowywałeś czy nie ?? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szkoda ze mnie nie było wtedy,gdy była kłutnia o ten FAJNY trening...
Tu bym mógł napisać całą prawdę o klanie F2F i o ich treningu i o poziomie jaki prezentują. I nikt by tego nie usunął bojąc się że ktoś zauwarzy i będzie miał beke.
Oraz mówiąc że jestem oszustem bo założyłem sobie drugie konto na waszym forum jest trochę śmieszne. A oskarżając mojego kolegę i obrażając go podpisaliście na siebie wyrok - będzie pojedynek.
I tam zobaczymy kto jest noobem i kto umie grać w strzelanki...


Sorki za to że wróciłem do tego tematu ale musiałem coś odpisać. Nie chciałem by zostały na tym forum obelgi na mój temat, które oczerniały by moje imię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2008 o 13:01, BloodyBoby napisał:

Sorki za to że wróciłem do tego tematu ale musiałem coś odpisać. Nie chciałem by zostały
na tym forum obelgi na mój temat, które oczerniały by moje imię...

No właśnie. Ja już praktycznie wszytsko wyjaśniłem z twoim kumplem na gg. Chcecie wyzwania ? Piszcie u nas w dziale wyzwij nas
/definitywny koniec offtopu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

boze takie sprawy na gg czy xfire... ale oczywiscie musisz dalej tu pisac, bo chcesz dalej na nas jechac.
Twoje IP bylo takie saamo jak 2 konta, wiec no... no i na forum stworzylem specjalny dzial dla takich sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja w końcu dzisiaj zdobyłem kamuflaż Red Tiger na AK 47. Wiem wiem, dopiero teraz, bo tak jakoś, jeszcze go nie widziałem w świetle dziennym, ale go zaraz zobaczę. Jak ja się cieszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2008 o 13:33, trutututu napisał:

A ja w końcu dzisiaj zdobyłem kamuflaż Red Tiger na AK 47. Wiem wiem, dopiero teraz,
bo tak jakoś, jeszcze go nie widziałem w świetle dziennym, ale go zaraz zobaczę. Jak
ja się cieszę


E tam. Pochwal się jak zdobędziesz złotego kałacha. Mi brakuje w AK47 i M16 HSów do złotka :D W obu mam tylko Cyfrowy. No ale za to mam złotego shootguna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja muszę napisać coś o Zombie Modzie. Otóż grałem TYLKO w niego przez cały tydzień i wczoraj przestałem. Jeżeli ktoś grał w tego modka to wie, że zombi najłatwiej zabić HS''em :P I teraz jak gram to nagle zaczęło mi dużo Headshotów lecieć :) Także jak ktoś chce poprawić swojego aima to niech pogra na zombie modzie xd A właśnie zauważyłem, że masa ludzi gra z p90 + tłumik na ZM a taka prawda że najłatwiej się chyba gra z mp5, ale to może tylko moje odczucia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2008 o 09:05, Dincooo napisał:

Nie wiem czy o tym wiecie - jedną z nowych (czterech) mapek do Call of Duty 4 będzie
odświeżona wersja mapy Carentan z Call of Duty 2 (w CoD1 ta mapa też występowała). Carentan
jest chyba najbardziej lubianą mapą z CoD2, więc myślę, że jest się z czego cieszyć ;).


...Ja tymczasem odpoczywam od wspaniałości tej gry, niestety ale nadmierne granie w tego
zabijacza czasu w nauce nie pomaga. Polecam niektórym z Was to samo..

edit: Łapajcie filmik: http://youtube.com/watch?v=IXpel3ZRqrM ;)

pozdrawiam


Widzę że to będzie Carentan przerobione na Chinatown :)
Grałem już w wersję tej mapki do CoD4, takei przygotowanej specjalnie dla Zombie Moda i wygląda tak samo prawie jak w Cod1 i CoD2 :) Tylko że ciemno jest strasznie, ale wszystko jest prawie identyko jak w poprzednich odsłonach serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować