Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Call of Duty 4: Modern Warfare

9450 postów w tym temacie

Dnia 16.03.2008 o 17:29, Outlander-pro napisał:

Grałem już w wersję tej mapki do CoD4, takei przygotowanej specjalnie dla Zombie Moda
i wygląda tak samo prawie jak w Cod1 i CoD2 :) Tylko że ciemno jest strasznie, ale wszystko
jest prawie identyko jak w poprzednich odsłonach serii.


Bo, do zombie moda to ona nie była robiona specjalnie ;P. Grałem na Carentanie na normalnym trybie, jednak widać było bardzo amatorstwo, wiele nowych okien (to akurat dobrze, choć niektóre nowe pomieszczenia były źle ustawione) i ogółem sporo większa niż w CoD2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2008 o 15:48, Tokix napisał:

Daj jakiegoś linka do tego moda ;]


Ech po raz 128 daje linka xd 217.146.84.208:28930 <-- Wejdź w CoD''zie na to IP i ci się będzie ściągać wszystko co potrzebujesz :P Mi się ściąga z maxymalną prędkością neta xd

Out

A pomyśl jak by to było gdyby mapki były jasne xd Ciężka robota by była dla zombich ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdykam! czy niektórzy ludzie nie wiedzą co to gra zespołowa? Wczoraj grałem, na pipline, ide sobie ide, obok mnie gościu, jak wyskoszył wróg to ten mój "towarzysz broni" się za mną ku*** schował i czekał... nie pomógł, przez niego zginołem...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2008 o 19:33, ryczypisk napisał:

Ja pierdykam! czy niektórzy ludzie nie wiedzą co to gra zespołowa? Wczoraj grałem, na
pipline, ide sobie ide, obok mnie gościu, jak wyskoszył wróg to ten mój "towarzysz broni"
się za mną ku*** schował i czekał... nie pomógł, przez niego zginołem...;/

Ja miałem lepszą akcję, na overgrownie biegłem, jeden przeciwnik biegł za mną z 50m a ja go nie widziałem, chciał mnie zabić z noża. Staje, on mnie zabija. sekundę później zabił go mój sojusznik który biegł za mną ze 100 m.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, przez tą cholerną wyszukiwarkę nie mogę sobie znaleźć stałego miejsca do grania. Raz do roku wyszukiwarka pokaże więcej niż 30 serwerów, a tak poza tym to kicha. W związku z tym mam do was ogromną prośbę. Czy ktoś z was może ma w Ulubionych jakiś serwer HC, 16-18 graczy z niskim pingiem ? Jeżeli tak to bardzo proszę o podanie mi IP. Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2008 o 19:43, LuQeMaStEr napisał:

Kurde, przez tą cholerną wyszukiwarkę nie mogę sobie znaleźć stałego miejsca do grania.
Raz do roku wyszukiwarka pokaże więcej niż 30 serwerów, a tak poza tym to kicha. W związku
z tym mam do was ogromną prośbę. Czy ktoś z was może ma w Ulubionych jakiś serwer HC,
16-18 graczy z niskim pingiem ? Jeżeli tak to bardzo proszę o podanie mi IP. Z góry dzięki.

OMG. Dlatego używam Xfire. Tobie też polecam. A jeśli nie pasuje ci xf to chociaż The All-Seeing Eye lub GameSpy. Te programy naprawdę ułatwiają życie. A co do serwera to z publicznych najczęściej gram na serwerze GROM-u, 62.104.178.237:28960. No ale jest to serwer na 32 osoby. Wyróżnia go to że praktycznie nie ma heli - tzn. jest ale ma jeden hp i wyłączone działko :P Pozatym gram na serwerze mojego klanu, no ale to prywatny serwer, na hasło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Kurde, i po edicie. Chciałem jeszcze dodać, że najlepiej by było gdyby na serwerze gry odbywały się w trybie TDM.

PS: Jeżeli nie wiecie jaką broń wybrać, wybierzcie ... Desert Eagle''a. Dzisiaj z ciekawości wbiłem na jakiś serwer HC, 19 osób. Wziąłem set z tą bronią ( z reguły mam Przesadę ) i tak kosiłem wszystkich, że aż miło. Nie będę mówił jakie miałem staty ( nie lubię sie chwalić ), ale były one bardzo, ale to bardzo dobre. Przynajmniej jak na mój skill ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.03.2008 o 19:50, LuQeMaStEr napisał:

PS: Jeżeli nie wiecie jaką broń wybrać, wybierzcie ... Desert Eagle''a. Dzisiaj z ciekawości
wbiłem na jakiś serwer HC, 19 osób. Wziąłem set z tą bronią ( z reguły mam Przesadę )
i tak kosiłem wszystkich, że aż miło. Nie będę mówił jakie miałem staty ( nie lubię
sie chwalić ), ale były one bardzo, ale to bardzo dobre. Przynajmniej jak na mój skill
;)


Deserta zachwalałem już dawno (przy okazji chwalenia się setem shotgun + Desert) i doceniłem jego moc, na pubach i meczach klanowych. A przesada to zwykłe zmarnowanie perka, jeden z gorszych imho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2008 o 22:04, Outlander-pro napisał:

A przesada to zwykłe zmarnowanie perka, jeden z gorszych imho.


Wiesz, o gustach się nie dyskutuje, przynajmniej nie powinno, ale ... Moim zdaniem Przesada się przydaje. Ja korzystam akurat z zestawu G36C + LS i M14 + LS [ LS - Laser Sight - Celownik Laserowy ] i spisuje się on bardzo dobrze. Dlaczego ? Na HC G36C to jedna z lepszych broni na średnie i dalekie dystanse. Kiedy masz problem z ustrzeleniem jakiegoś kolesia z daleka, to bierzesz M14, jeden strzał i koleś leży. Nie musisz się aż tak męczyć. Z tych perków, które mógłbym wziąć za Przesadę, nie wybrałbym raczej żadnego.

Moc obalająca - niepotrzebna, i tak zabija się niewielką liczbą strzałów,
Zakłócenie UAV - do "skradania się" mam inny, oddzielny set,
Kieszonkostwo - czasem się przydaje,
Podwójny strzał - karabiny szturmowe i tak mają wysoką szybkostrzelność ( owszem, jest kilka wyjątków ),
Niszczyciel - na HC raczej nieprzydatny perk,
Wybuch soniczny - po co ? I tak nie używam niczego wybuchowego poza granatami.

Wszystko jest oczywiście IMO.

@ FerraEnzo - też kiedyś grałem ze znajomymi z klanu w pistol only - było super ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nom, gra na noże to niezła sprawa ;] Fajnie się gra w 8 ^^ A co do tych perków to IMO ciężko jest bez mocy obalającej na normal serverze, a na HC to w sumie racja, że się nie przydaje :P Zakłócenie UAV i tłumik = niewidzialny :) Podwójny strzał + G36C z tłumikiem i pewne celowanie to naprawdę mordercza broń (naprwdę dobrze mi się tym grało) Niszczyciel + mp5+ pewne celowanie to morderczy zestaw w niektórych rękach :P Zapytajcie się Kelly''ego (Timona :P) Wybuch soniczny + 3 granaty odłamkowe + P90 + Martydrom = Lame Set :P

I z tym P90 będę się upierał do końca że to lame weapon i tyle. Toleruje je tylko na Zombie Mod xd ''

P.S. Kiedy ten patch?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2008 o 08:26, Adeq napisał:

P.S. Kiedy ten patch?


Na Xboksa będzie dopiero w kwietniu, więc pewnie na komputery nie wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2008 o 08:26, Adeq napisał:

Zapytajcie się Kelly''ego
(Timona :P) Wybuch soniczny + 3 granaty odłamkowe + P90 + Martydrom = Lame Set :P


pff zamiast granatow lepiej granatnik :P a te nady to sie przydaja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować