Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Call of Duty 4: Modern Warfare

9450 postów w tym temacie

Dnia 18.03.2008 o 13:24, Araondoion napisał:

pff zamiast granatow lepiej granatnik :P a te nady to sie przydaja ;)


Zapomniałem! :D A właśnie myślałem, że czegoś mi tu brakuje tylko nie wiedziałem czego xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2008 o 13:25, Adeq napisał:

Zapomniałem! :D A właśnie myślałem, że czegoś mi tu brakuje tylko nie wiedziałem czego
xD

Jak się gra mecz, to jasne że to lamerskie. Ale jak we 30 to fajnie się lata z P90 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie, może ie za bardzo co do gry, ale jest z nią częściowo powiązane, a mianowicie: Od czego jest skrót U.S.M.C, bo nie wiem tylkoo tego C, bo reszta to cyba jest United States Marines... (i to C, ale też tego Marines nie jestem pewien, ale chyba to M to nie Marines)

PS jest jestem Delegatem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2008 o 14:38, kolektor napisał:

Jak się gra mecz, to jasne że to lamerskie. Ale jak we 30 to fajnie się lata z P90 :D


Zależy na jakiej mapie ;) Na Shipment, na przykład ( HC ) wymiata się z Shotgunem, Męczennikiem i Wybuchem Sonicznym. W sumie, jest to kolejny lame set ( głównie ze względu na perki ), ale ile daje frajdy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2008 o 18:44, LuQeMaStEr napisał:

Zależy na jakiej mapie ;) Na Shipment, na przykład ( HC ) wymiata się z Shotgunem, Męczennikiem
i Wybuchem Sonicznym. W sumie, jest to kolejny lame set ( głównie ze względu na perki
), ale ile daje frajdy :D

P90 jest dobre na pipeline (w połączeniu z jakąś długodystansową) i na District. Na Pipeline w podziemiach, a na District wiadomo - wąskie uliczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Szczerze powiedziawszy nic ciekawego... normalnie wziąłeś i przerobiłeś INTRO, tylko na potrzeby reklany Twojego klanu. Aha, temat do chwalenia się swoimi filmikami gdzieś na tym forum są i chyba tak przydałoby się link umieścić, a nie tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2008 o 15:11, trutututu napisał:

A ja mam pytanie, może ie za bardzo co do gry, ale jest z nią częściowo powiązane, a
mianowicie: Od czego jest skrót U.S.M.C, bo nie wiem tylkoo tego C, bo reszta to cyba
jest United States Marines... (i to C, ale też tego Marines nie jestem pewien, ale chyba
to M to nie Marines)

PS jest jestem Delegatem


United States Marines Corpus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2008 o 19:20, Prateorian napisał:

Jak wam się podoba mój twór?
http://pl.youtube.com/watch?v=SAQFpgXUUDI

Niezły filmik, ale jak już wspomniał kolega wyżej - to tylko przeróbka i to nie temat na umieszczanie tego typy filmików.
PS. Widzę że jesteś z klanu .etc. Można zapytac ilu was jest ? ;) Mój klan grał już z wami spara (kiedyś P.B, obecnie =F2F= - zmieniona nazwa) ale tylko 3v3. Może teraz jakiś poważniejszy ? :) - kontakt w podpisie) - sry za offtop
Reaper65 --> link był już podany. I nie Corpus tylko Corps :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jak wam się podoba mój twór?
> http://pl.youtube.com/watch?v=SAQFpgXUUDI

Heh, całkiem przyzwoicie, ale to tylko lekkie zmiany z intra, można było pokusić się o coś więcej.
Ale zaraz, zaraz widzę, że jesteś z etc: podobał się wam ostatni wycisk jaki dostaliście od Nas ? Czy to nie Wy przypadkiem wyszliście w połowie spara bez pożegnania po przegraniu na swojej mapie gdzieś koło 20 - 4 ? Nie powiem by było to ładne zachowanie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2008 o 22:32, Outlander-pro napisał:

> Jak wam się podoba mój twór?
> http://pl.youtube.com/watch?v=SAQFpgXUUDI

Heh, całkiem przyzwoicie, ale to tylko lekkie zmiany z intra, można było pokusić się
o coś więcej.
Ale zaraz, zaraz widzę, że jesteś z etc: podobał się wam ostatni wycisk jaki dostaliście
od Nas ? Czy to nie Wy przypadkiem wyszliście w połowie spara bez pożegnania po przegraniu
na swojej mapie gdzieś koło 20 - 4 ? Nie powiem by było to ładne zachowanie :/

O ile pamiętam to na waszym pamie nie mogliśmy używać snip ... A to było lekko nie równe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2008 o 09:58, Prateorian napisał:

O ile pamiętam to na waszym pamie nie mogliśmy używać snip ... A to było lekko nie równe

Gdy graliśmy u nich na PAM-ie, też był problem ze snipami ... No ale nie wyszliśmy, zostaliśmy i dostaliśmy z honorem :) No ale nasz żywioł to HC, gdy graliśmy rewanż na HC to oni dostali ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Jak chcecie gadać o klanach albo o jakiś meczach to na GG, to jest forum (i temat ogólny o CoDzie, a nie o klanach, a klanach jest jakiś osobny, chyba że go zamknęli) a nie czat ;]

A ja mam takie pytanie: Czy jest jakiś trick żeby mieć od razu złote bronie? tzn. coś w pliku pozmieniać, albo coś? Bo bardzo bym chciał mieć takiego np kałacha złotego i nie wykonywać tych zadań ;]

A ja jeszcze się pochwalę. (tzn. nie ma się co chwalić, ale sam nie wiem kiedy to wykonałem) wykonałem zadanie Jak, do...? i właśnie nie wiem jak, ja to mam czasem fuksy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2008 o 10:14, trutututu napisał:

/.../

Jak chcecie gadać o klanach albo o jakiś meczach to na GG, to jest forum (i temat ogólny
o CoDzie, a nie o klanach, a klanach jest jakiś osobny, chyba że go zamknęli) a nie czat
;]

A ja mam takie pytanie: Czy jest jakiś trick żeby mieć od razu złote bronie? tzn. coś
w pliku pozmieniać, albo coś? Bo bardzo bym chciał mieć takiego np kałacha złotego i
nie wykonywać tych zadań ;]

A ja jeszcze się pochwalę. (tzn. nie ma się co chwalić, ale sam nie wiem kiedy to wykonałem)
wykonałem zadanie Jak, do...? i właśnie nie wiem jak, ja to mam czasem fuksy

Wiem , że jest pewien plik , który dawał wszystkie złote bronie , ale w końcu Punk to zaczął wykrywać i bany się posypały . O innym sposobie nie słyszałem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2008 o 10:14, trutututu napisał:

A ja jeszcze się pochwalę. (tzn. nie ma się co chwalić, ale sam nie wiem kiedy to wykonałem)
wykonałem zadanie Jak, do...? i właśnie nie wiem jak, ja to mam czasem fuksy


E, i tak mało. Co mało? Ano to, że miałeś taką sytuację tylko raz. ;-) Ja dosyć często dostawałem punkty za niewiadomo co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2008 o 11:38, DJ Szlafrok napisał:

> A ja jeszcze się pochwalę. (tzn. nie ma się co chwalić, ale sam nie wiem kiedy to
wykonałem)
> wykonałem zadanie Jak, do...? i właśnie nie wiem jak, ja to mam czasem fuksy

E, i tak mało. Co mało? Ano to, że miałeś taką sytuację tylko raz. ;-) Ja dosyć często
dostawałem punkty za niewiadomo co.


No właśnie to nie jest moja pierwsza sytuacja, bo też często dostaje punkty np. w tedy jak już się odliczanie do następnej mapy kończy ;] w ogóle dziwne to troche jest, takie dostawanie punktów za niewieadomo co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, ale może ja powiem ocb z tymi snipami na PAM''ie. Otóż snajperki można było użyć TYLKO raz na daną stronę. Czyli, jeżeli braliście snipke jak byliście w OPIE to nie mogliście jej używać DRUGI RAZ w Marines I dlatego min. nie przepadam za tym modem :/ Ale cóż zrobić ;]

P.S. Te złote bronie w cieniu wyglądają jakby były brudne :| Więc ja tam wolę red tiger chociaż najładniejszy jest imho cyfrowy ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2008 o 12:14, Adeq napisał:

P.S. Te złote bronie w cieniu wyglądają jakby były brudne :| Więc ja tam wolę red tiger chociaż najładniejszy jest > imho cyfrowy ^^


Faktycznie, złote bronie wyglądają jak brudne. W niektórych sytuacjach mam problem z odróżnieniem Złotego Kamuflażu od Pustynnego. I jeszcze zdanie do owego koloru. I słusznie PB zadziałał banując wszystkich, którzy chcieli zrobić sobie dobrze grzebiąc w plikach gry. Moim zdaniem większa satysfakcja, jest wtedy, gdy sam zdobędziesz ten Złoty Kamuflaż. To wcale nie jest dużo roboty. Góra tydzień, no może dwa. Ja tam w 3-4 godziny wymaksowałem AK-47, więc przynajmniej dla mnie ten cel jest w miarę osiągalny. Mimo to nie śpieszno, mi do zdobycia tego "koloru". Tak jak już mówiłem wygląda jak brudny, a i Kałach w tym kolorze wygląda co najmniej tandetnie. Ciekawe dlaczego w większości działów to radzieckie bronie są złote ( np. AK-47 i Dragunov ). Czyżby jakaś zbieżność z rzeczywistością ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2008 o 12:14, Adeq napisał:

P.S. Te złote bronie w cieniu wyglądają jakby były brudne :| Więc ja tam wolę red tiger
chociaż najładniejszy jest imho cyfrowy ^^


Złote to jakieś nieżyciowe bo Cie widać. Najmniej mi się podoba Niebieski a Cyfrowy na równi z Red. Mogli by dać więcej wo wyboru :P Pimp your rifle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować