Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Call of Duty 4: Modern Warfare

9450 postów w tym temacie

Dnia 15.03.2008 o 18:34, Tokix napisał:

Ak-74 Ofcourse !!: D


Nie zwracajcie na tego kolesia uwagi - wbija do każdego topicku i zadaje pytania typu: jaka jest najlepsza broń, najlepsze miesjce, co sądzcie o tej grze itp zwykły spam, jeszcze raz coś tkaeigo zobaczę a wyślę stosowną wiadomość modkom :/ Bo wkurzajace jest czytanie paru tematów i wszędzie te spamerskie posty, więc najlepiej go olewać imho.

@Kolektor,Araondoion,mikal15,Blikkoq
Słuchajcie, nic nie mam do waszego klanu ani nic ,ale proszę Was: takie rozmowy to na privie, bo co nas, zwykłych forumowiczów obchodzi jakaś głupia kłótnia w klanie i od razu rzuca się 5 osób by skontrować coś i odpisać, a to jest zwykły spam. Forum to nie miejsce ogłoszeń, ani takich pogaduszek, więc na przyszłość nie róbcie tego więcej.
Mam nadzieje że rozumiecie, na przyszłość nie odpisujcie na takie posty, dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2008 o 18:47, Outlander-pro napisał:

Nie zwracajcie na tego kolesia uwagi - wbija do każdego topicku i zadaje pytania typu:
jaka jest najlepsza broń, najlepsze miesjce, co sądzcie o tej grze itp zwykły spam, jeszcze
raz coś tkaeigo zobaczę a wyślę stosowną wiadomość modkom :/ Bo wkurzajace jest czytanie
paru tematów i wszędzie te spamerskie posty, więc najlepiej go olewać imho.


Wiesz, patrząc na sprawę regulaminowo, żadnego wykroczenia nie popełnia, więc... sam nie wiem. Jakby nie patrzeć, jest to pytanie stosowne do tematu, choć niesmak pozostaje. Z tego względu nie liczyłbym na karę sroższą, niż pouczenie pisemne, ewentualnie ostrzeżenie. Tak, wiem że to niemal to samo, jednak warn bardziej boli, czyż nie? ;-)

Żeby nie było nie na temat - nie wiem dlaczego, ale ostatnio zebrało mi się na dylematy odnośnie broni. Konkretnie, zmieniam je jak rękawiczki, bo wszystkie mają wady i zalety... a nie mam swojej ulubionej. Nie ma thompsona znanego z CoD2, nad czym bardzo ubolewam, bo mp44 to żadna rewelacja. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2008 o 18:47, Outlander-pro napisał:

@Kolektor,Araondoion,mikal15,Blikkoq


sorry, ale to nie z naszej winy, musielismy cos odpisac, nie moglismy tego tu tak zostawic, skoro to tu zostalismy zaatakowani. A musialem dopisac, bo to ja tez glownie sie przyczynilem do odrzucenia tego podania, napisalismy wyjasnienei i na tym koniec. Zrozum nas troche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś rzuca bezpodstawne oskarżenia, które mogą nam niesprawiedliwie zaszkodzić to uważam, że mamy święte prawo się do nich ustosunkować i je odeprzeć. I jak dla mnie temat jest skończony, myślę że dosyć jasno przedstawiliśmy nasze stanowisko w tej sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2008 o 20:06, ryczypisk napisał:

A wie ktoś jak zresetować statystyki, gdzies słyszałem ze ta opcja jest dostępna tylko
na kosnolach :(

Zresetować statystyki? W sensie zaczynać od zera? Załóż po prostu nowy profil. Lub usuń stary :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Zakupiłem jakiś czas temu CoD4. Zainstalowałem, przeszedłem singla i chciałem zagrać w multi. Ale tu się pojawia problem.Gdy włączam multi, pojawia się czarny ekran (tak jakby się ładował) I wywala do windy z błędem, ze aplikacja nagle przestała działać. Tak samo jest ja zainstaluję patche, i tak samo jest gdy ich nie mam. Mam punkbustera, i najnowszego DX oraz stery do grafiki. Proszę o pomoc.

Mój sprzęt:
E2180
2GB Geil
GF 8800GT
Vista Ultimate

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2008 o 20:29, Melchah napisał:

> A wie ktoś jak zresetować statystyki, gdzies słyszałem ze ta opcja jest dostępna
tylko
> na kosnolach :(
Zresetować statystyki? W sensie zaczynać od zera? Załóż po prostu nowy profil. Lub usuń
stary :)

znaczy wiesz tak jak w CDA pisało żeby mieć te nowe obrazki cos tam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A weź tak z defragmentuj wszystkie dyski , Scan Disck Jakimś programem jak np. jv16 PowerTools przeczyść komputer z błędnych kluczy rejestru .
Jak to nie pomoże te przeinstaluj grę na inny dysk .


Ps. Czy Call of Duty 4 obsługuje Dx 10 ???/ Jeśli tak to daj parę screenów ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2008 o 21:01, Virus 500 napisał:

A weź tak z defragmentuj wszystkie dyski , Scan Disck Jakimś programem jak np. jv16
PowerTools przeczyść komputer z błędnych kluczy rejestru .
Jak to nie pomoże te przeinstaluj grę na inny dysk .


Ok spróbuję.

Dnia 15.03.2008 o 21:01, Virus 500 napisał:

Ps. Czy Call of Duty 4 obsługuje Dx 10 ???/ Jeśli tak to daj parę screenów ;]


Nie niestety nie obsługuje :( Ale i tak jest ładna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatni dopisek co do klanu :
Zarzucając mi że jestem spamerem, kłamczuchem i moja kultura osobista jest niska, ośmieszasz się. Na różnorakich forach zęby zjadłem i zawsze zachowuję się należycie - bo dostosowuję się do poziomu. U was tego nie ma, przepraszam ale taka jest prawda.
W klanie grałem, zaszedł wysoko - wyzwać Was - żaden problem.
A i widziałem jak kolega gra, bo stałem obok.
Nie musicie już odpisywać, bo spam szkodzi - zapraszam na gg 5698343, jeśli chcecie mnie troche powyzywać od chamów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2008 o 21:01, Virus 500 napisał:

A weź tak z defragmentuj wszystkie dyski , Scan Disck Jakimś programem jak np. jv16
PowerTools przeczyść komputer z błędnych kluczy rejestru .
Jak to nie pomoże te przeinstaluj grę na inny dysk .

Niestety to nie pomogło i wszystko jest tak samo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2008 o 21:29, Kris Blake napisał:

Nie wiem czy Ci pomoże, ale możesz sprawdzić...

Wejdź do katalogu z grą, do folderu "miles" i zmień nazwę pliku "mssmp3.asi" na "mssmp3.bak"...


Próbowałem, niestety nic nie dało, gdybym miał problem z grafiką to by pomogło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2008 o 19:16, kolektor napisał:

Sorry, obiecuję że się wiecej nie powtórzy. Poniosło nas trochę i tyle.


Dobra luz, rozumiem Was, nie mam wam tego za złe :)

A co do broni, bo ktoś napisał że jak rękawiczki zmienia: hmm ja to mam trochę podobnie, choć ostatnio najczęściej kałach teraz. A wcześniej grałem m4, mp5, teraz raczej kałach, małe AK, potem jeszcze coś innego, po prostu co jakiś czas jakas inna broń, ale wiem jedno: G36C nie tknę w ogóle - koszmarnie mi się tym gra - tragiczna szczerbinka i jakoś subiektywnie nie jest dla mnie odpowiednia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2008 o 21:51, FerraEnzo napisał:

Usun xfire albo wylaczaj go na czas gry online.Pomoze na 100%;]


Wyłączałem, nic nie dało, spróbuję usunąć.

Także nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A weź spróbuj zainstalować grę na innym komputerze , np. u kolegi i zobacz czy działa ..
Jak on by miał Vistę też i by to samo było , spróbuj zainstalować na Windows XP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więc może po 1 sprawa z tym klanem F2F (żeby to raz na zawsze zakończyć) jak dla mnie to oni nie są noobki -,0 Są dobrymi graczami i raczej opowiadam się po ich stronie ale to taki offtop (żeby mnie out nie do modków nie dał xD Aha i się na mnie nie psiocz =))

A tak o czym chciałem napisać to jest taka zagrywka

Gramy spara. Wszystko jest ok wygrywamy dużą różnicą punktów i tu nagle ni z gruszki ni z pietruszki przeciwnik wychodzi (bez ostrzeżenia czy cuś) z servera :| No po prostu żal się zrobiła nam ich xd

Kolejna sprawą jest to że mam GF8800 GTS Athlona 4800+ i 2 GB ramu i gra mi się tnie na średnio - wysokich :| a czytając komentarze innych powinna mi śmigać na maxymalnych ;/ Co może być nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować