Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Call of Duty 4: Modern Warfare

9450 postów w tym temacie

Albo może istnieć też taka grupa (jak ja) która próbuje dojść do tego 55lvl i nie przejmować się barierami, tym, że zdobyło czy nie tyle a tyle XP i zwyczajnie skupić się na walce i czerpać niej fun.
No i "boska dwójka" - DEagle i MP44 dostępne od wyższych poziomów. Ta druga jak dla mnie trochę kapryśna tzn. pisze że celność jest średnia, czasem rozrzut jest niski a czasem przebija ten u MP5 z tłumikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2008 o 11:29, Araondoion napisał:

na promodach jest tylko bandolier i moc obalajaca i dobrze ;)

Może niektórym, innym może nie wystarczyć, żeby poczuć zabawę. A tak sobie o tym piszę przy okazji, bo ostatnio po długiej przerwie odpaliłem CoDa 4, żeby pobiegać po mapach i skosić kilka głów. Przez przypadek trafiłem też na jakiś francuski serw publiczny z tym całym promodem i tak drętwej, nudnej rozrywki jeszcze nie miałem okazji zaznać. Ale zależy od gustu, jak dla mnie porażka. Dobrze, że jest wybór i taka mnogość serwerów, że nie trzeba udowadniać wyższości jednych świąt nad drugimi. Chyba, że czuje się misję nawracania :).

Za to miło powitałem sporą liczbę serwerów snipe only, qtracker wyrzucił znacznie więcej pozycji niż jeszcze pół roku temu. Fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiesz ja gram na roznyuch serwerach, kiedy chce gry hmm "fair play" na rownych zasadach odpalam promoda. Jesli gram z kolegami z clanu na TSie siedze na naszym serwie HC i sie dobrze bawie. Jesli mam dosc nawalania odpalam server rifles i bawie sie jednostrzalowcami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy już było w tym wątku, ale nerwusom polecam ten serwer 217.146.85.171:28910

Całkiem niezła zabawa, bez huku, wyzwisk, nerwów... Taka bieganina z farbkami. I wszyscy mają równe szanse, a trafienie z tych pukawek to w sumie sztuka :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2008 o 08:20, Arachnos napisał:

wyobraź sobie, że łatwiej się gra z pomocą Desert Eagle czy P90 (i nie jęcz, że to n00bowska
broń, bo tak robią tylko dzieci).

Jestem dzieckiem, nie wstydzę się tego. A P90 to noobowska broń. :)

Dnia 21.10.2008 o 08:20, Arachnos napisał:

Dla niektórych taki mp44 też jest wygodniejszy niż
inne szturmowce. A takie perki jak odłamkowy x3, przesada i martwa cisza dają przewagę
nad 5 levelem.

A ten 5 lvl i tak Cię zabije, jeśli miałby Cię zabić na 55.

Dnia 21.10.2008 o 08:20, Arachnos napisał:

Nie chrzań głupot. Mając lvl 55 dostosowujesz wyposażenie do stylu walki,
mając 5 musisz dostosować styl walki do bardzo ograniczonej ilości sprzętu.


Ale co to za problem pograć jeden dzień z ak?
Anyway, co 20 minut odblokowujesz sobie nowy stuff, w kilka godzin można skleić 90% buildów co CoDa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.10.2008 o 17:45, Kryhuu napisał:

Jestem dzieckiem, nie wstydzę się tego. A P90 to noobowska broń. :)

Ano bez przesody, jak ktoś gro no Hardcore, to ta broń jost jak wielo innych. Wszystko zoleży od skillo.

Dnia 21.10.2008 o 17:45, Kryhuu napisał:

A ten 5 lvl i tak Cię zabije, jeśli miałby Cię zabić na 55.

Chodzi, o samą wygodę gronia, bo jok jo lubio grać takim G3, to jednok fajno mioć broń któro się lubio, co nie?

Dnia 21.10.2008 o 17:45, Kryhuu napisał:

Ale co to za problem pograć jeden dzień z ak?
Anyway, co 20 minut odblokowujesz sobie nowy stuff, w kilka godzin można skleić 90% buildów
co CoDa.

W sumie rocjo mosz, ale jok wiodomo, kto co lubio. Hej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.10.2008 o 17:45, Kryhuu napisał:

Jestem dzieckiem, nie wstydzę się tego. A P90 to noobowska broń. :)


Niby czemu P90 to noobowska broń, bo ma magazynek 50tke?
P90 tak naprawdę jest do du..... tzn słabe, duży rozrzut, beznadziejny celownik, na normalu to już lepiej z skorpionem albo uzi ganiać.
Na HC czasem z tym gram, barrettka i przesada ;], na HC do pogrania jest, fajnie się z tłumnikiem gra;] mimo beznadziejnych przyrządów celowniczych.

Mimo wszystko dobrze że na pamach itp nie można z tym grać, bo 50tka w PM"ie daję jakąś przewagę, ale ta broń noobowska nie jest, noobowski jest męczennik, bastion na HC, niszczyciel na normalu, czity ;] można by napisać że heli ale dojść do ciągu siedem czasem bywa trudno.


A tak na marginesie płakać się chce że na normalu nie mogę grać z G36C, taka świetna broń i ładna ^^, na HC się z tym wymiata, G36C+Tłumnik+Red Tiger+2xC4+Zakłócenie UAV+Martwa cisza.
Twórcy zrąbali tą broń na normalu przez mały dammage i też szkoda że można tylko jeden kolimator wybrać G36 głupio wygląda z tym co jest o wiele lepszy jest ten co w singlu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na normalu duzy rozrzut sie ceni, ak47 i ak74u, w sytuacjach 1vs1. A nie tam jakies uzi, scorpiony, scorpiona nawet nie ma na promodzie czy tam pami4. A na normalu to tylko na tych modach gram, bo inaczej to kupa.Chociaz na normalu p90 to raczej i tak do niczego jest.

G36C ladne ? lol zajmuje pol ekranu, nic nie widac ;p podstawowy celownik jest do niczego, nic nie widac wtedy.

Nie ma roznic w broniach na normalu czy HC. To gracze na normalu maja 100 hp a na HC 30 hp.

ak47 i ak74u 4ever na jakikolwiek tryb, uniwersalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2008 o 09:02, Araondoion napisał:

na normalu duzy rozrzut sie ceni, ak47 i ak74u, w sytuacjach 1vs1. A nie tam jakies uzi,
scorpiony, scorpiona nawet nie ma na promodzie czy tam pami4. A na normalu to tylko na
tych modach gram, bo inaczej to kupa.Chociaz na normalu p90 to raczej i tak do niczego
jest.

G36C ladne ? lol zajmuje pol ekranu, nic nie widac ;p podstawowy celownik jest do niczego,
nic nie widac wtedy.

Nie ma roznic w broniach na normalu czy HC. To gracze na normalu maja 100 hp a na HC
30 hp.

ak47 i ak74u 4ever na jakikolwiek tryb, uniwersalne.


Takk AK47, AKu no i jak dla mnie m4.
Ale na pubach HC przyjemnie się gra z uzi czy skorpionkiem jak dla mnie.
G36 Rulez! xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to mawiają "stara miłość nie rdzewieje" i tak z CS`a Source i CS`a 1.6 powracam do CoDa 4. Tylko mam jeden malusieńki problemik. Chodzi o to, że podczas próby aktualizowania PB (nie mam wogóle jak narazie zainstalowanego PB, bo stwierdziłem, że PB sam mi go zainstaluje) wyskakuje błąd (screenshoot) i nie wiem co mam robić. Wiem, że program trzeba jakoś odblokować, ale nie wiem jak. Mój program do zabezpieczeń to G Data. ktoś może ma jakieś pomysły, a jak ma to nie obrażę się jak mi pomoże ^^

20081029134637

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, wyłączyłem wszystko co z ochroną itp jest związane i nic... nie da się jakoś manualnie zainstalować PB? Albo nie dało by się zrobić tak, że ktoś by mi te pliki podesłał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemka ludzie ;]
Otóż mam problem z grafiką. Wydaje mi się taka jakaś kiepska :\. Mam wszystko ustawione na max. ale gram na XP.
Czy nie da się jakoś tej grafy podciągnąć? :) Nie żebym narzekał ale mam PC-ta która pozwala mi mieć wypasioną grafę a tu... Poza tym nie mogę zmienić rozdzielczości :\. Niby gra jak wchodzę w ustawienia to ma ustawione najwyższą ale po kliknięciu na "Apply" i chwilowej większej rozdziałce wraca mi do mniejszej tak i w grze jak i w menu... a w opcjach nadal jest wyższa.

A co do broni... Jak dla mnie MP5 + jakiś pistolet z tłumikiem + 3xflash + UAV Jammer + Ciche bieganie to wymarzony zestaw ^^. Ale na Crossfire zawsze się kładę z dragunovem :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JA powiem krótko na ten temat gra jest Super przeszedłem ją już dawno temu i przegrałem w nią kilka ładnych chwil w necie też się super gra tylko szkoda że 55 lvl i dalej się nie da nie wiem jak teraz bo długo w to nie grałem ale Ogólnie za grę daję 6 :D Mam nadzieję że następna część będzie taka sama :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.10.2008 o 19:53, lol94 napisał:

Prawdopodobnie twoje słowa będą brane przez twórców zbyt dosłownie :P


I mam taka nadzieje, bo single w tej czesci bylo boskie... pierwszy raz jakas gra wojenna probowala wycisnac mi lezke z oka... chodzi mi o moement wychodzenia z helikoptera, zaraz po wybuchu bomby atomowej w miescie i jak wszyscy gina na moscie...
Oby single z 5 czesci nie odchodzilo od tej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować