Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Call of Duty 4: Modern Warfare

9450 postów w tym temacie

Ho ho, ile czasu ja musiałem się tak użerać.
Oczywiście jest to sprawka dzielonego łącza.
Musicie po prostu ustalić, że nie będziecie sobie przeszkadzać. Na pewno możliwe jest dojście do porozumienia :)
Pertraktuj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.01.2009 o 20:40, Spector 109948 napisał:

Spróbuj z NetLimiter. Albo wrzuć w gugle o podziale transferu.



To są programy dzielące transfer według upodobania między dwa komputery ? tak żeby np u niej ( u siostry) internet max chodził tak jakby miała 512 i u mnie też zeby było 512 (mam 1mb) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2009 o 20:59, nightfaler napisał:

> Spróbuj z NetLimiter. Albo wrzuć w gugle o podziale transferu.

To są programy dzielące transfer według upodobania między dwa komputery ? tak żeby np
u niej ( u siostry) internet max chodził tak jakby miała 512 i u mnie też zeby było 512
(mam 1mb) ?


Coś w ten deseń, tu jest wersja freeware.
http://www.pobieralnia.pl/plik-2009-netlimiter.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest jakaś inna możliwość aktualizacji PB niż to z PBSetup (problem z tym programem dalej mam i nie mogę go w żaden sposób rozwiązać)? Od jakichś dwóch dni mam problem. Co chwila mi wyskakuje błąd od PB... szkoda, że za każdym razem inny, więc nawet screenów wrzucać nie będę.

PS. Trzy dni temu było wszystko ok... wszystko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2009 o 21:45, PAPISHON napisał:

Jest jakaś inna możliwość aktualizacji PB niż to z PBSetup (problem z tym programem dalej
mam i nie mogę go w żaden sposób rozwiązać)? Od jakichś dwóch dni mam problem. Co chwila
mi wyskakuje błąd od PB... szkoda, że za każdym razem inny, więc nawet screenów wrzucać
nie będę.

PS. Trzy dni temu było wszystko ok... wszystko!


Nie niestety nie ma, tylko przez Setup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PAPISHON nie jesteś jedyny, sporo osób ma problem z pb od paru dni, mnie dorwał wczoraj. Głównie wywala mnie za " heartbeats stopped" i "coruppted packets flow" wina ewidentnie lezy po stronie evenbalance i ich PB. Mam nadzieje że to naprawią, bo ja mam wygrane prawie 800h i wcześniej problemów nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ufff... nareszcie jakaś dobra informacja (nie obraźcie się, ale cieszę się, że nie tylko ja mam ten problem, bo myślałem, że to coś u mnie). Mogliby to szybko naprawić, bo bez CoD''a jak bez tlenu... ciężko żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2009 o 23:35, PSAT Darth Stan napisał:

PAPISHON nie jesteś jedyny, sporo osób ma problem z pb od paru dni, mnie dorwał wczoraj.
Głównie wywala mnie za " heartbeats stopped" i "coruppted packets flow" wina ewidentnie
lezy po stronie evenbalance i ich PB. Mam nadzieje że to naprawią, bo ja mam wygrane
prawie 800h i wcześniej problemów nie było.


Mi dodatkowo jeszcze przez PB muli PC''et strasznie, jak ma być " Heartbeats stopped" ;/
@ up
Przeciez z cheatami sie nie gra na serwach z PB ?! O_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2009 o 11:11, Pernia napisał:

@ up
Przeciez z cheatami sie nie gra na serwach z PB ?! O_O

Chyba źle się ostatnio wysłowiłem... Nie mam bana na wszystkie serwery z pb, tylko na te na których dodatkowo jest game violation (gv), więc na większości zagranicznych mogę grać (szczególnie niemieckich, francuskich i brytyjskich).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2009 o 19:42, Arachnos napisał:

m14 może i ma większy dmg niż full auto ale tylko m4, ale za to gdy chcesz z niego szybko
strzelać to ma absurdalny rozrzut. Błagam bez kozaczenia, bo to jest męczące.


Pff, nie wierz to nie, mi to wisi ;] Nie wszyscy muszą umieć strzelać z m14.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2009 o 11:11, Pernia napisał:

Mi dodatkowo jeszcze przez PB muli PC''et strasznie, jak ma być " Heartbeats stopped"
;/
@ up
Przeciez z cheatami sie nie gra na serwach z PB ?! O_O

Dokładnie, mam to samo. Po minucie gry gra się zawiesza, czasem przejdzie dalej bez wywalania - wtedy czuję że gra się przycina. Jednak jak wywali to z błędem Heartbears stopped. Inna prawidłowość; wywala mnie tylko na niezmodowanych pubach. Na Tempus moriendi, czy na privie gram bez niczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.01.2009 o 11:11, Pernia napisał:

Mi dodatkowo jeszcze przez PB muli PC''et strasznie, jak ma być " Heartbeats stopped"
;/
@ up
Przeciez z cheatami sie nie gra na serwach z PB ?! O_O


Dokładnie taki warning mam najczęściej... a jak gra w tym momencie muli? 2 fps? Nie no, evanbalance leci sobie w kulki z tym PB ostatnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem odświeżyć sobie znajomość z CoD-em - ciągnie mnie do Czarnobyla ^^ Jakie patche instalować do singla (gra nie jest moja, więc nie jadę na MP) - tj. od razu wrzucić najświeższy, czy trzeba może w systemie 1.1 - 1.2 - 1 3 itd...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to najpierw wgrywasz 1.6 a potem 1.7
Znajdziesz je choćby na stronce www.gamershell.com.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2009 o 19:59, szypek26 napisał:

Postanowiłem odświeżyć sobie znajomość z CoD-em - ciągnie mnie do Czarnobyla ^^ Jakie
patche instalować do singla (gra nie jest moja, więc nie jadę na MP) - tj. od razu wrzucić
najświeższy, czy trzeba może w systemie 1.1 - 1.2 - 1 3 itd...?


Najpierw ściągasz patch 1.6 (około 350 mb) a później 1.7 (z 30 mb) i już możesz spokojnie grać po multi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2009 o 20:04, Kraju92 napisał:

Najpierw ściągasz patch 1.6 (około 350 mb) a później 1.7 (z 30 mb) i już możesz spokojnie
grać po multi.

1.7 potrzebne do singla? Jak już mówiłem, w multi nie będę grał.

Edit: 1.6 na gamershell ma 280mb nie 350... o.O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować