Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Call of Duty 4: Modern Warfare

9450 postów w tym temacie

Dnia 14.01.2009 o 16:43, lol94 napisał:

nie ma czasem na youtubie filmiku pokazującego jak to zrobić?

A od czego jest opcja "szukaj" na youtube ?
sory za offtop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2009 o 16:45, Kizibono napisał:

> nie ma czasem na youtubie filmiku pokazującego jak to zrobić?
A od czego jest opcja "szukaj" na youtube ?
sory za offtop.


Niestety chwilowo siedzę na radiówce i nie chce czekać na jeden filmik 10 minut aż się wczyta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hej ma miałem serwer na którym było 100p za 1 gościa ale teraz nei moge go znaleść był bym wdzięczny gdyby ktoś podał adres ip serwera na którym jest 100p za gościa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2009 o 17:43, Rumcajs52 napisał:

Nie wiedziałem że SAS używa headsetów od iksboksa.
Poza tym kto mówi "all clear" gdy wróg ciągle żyje? :P


To już wiesz xp Poza tym, na zrobienie materiału na zwiastuna mieliśmy mało czasu :P Poruszając wargami nawet nie wiedziałem co wmontuje xD Więc jako tako wyszło. Pełna wersja będzie na pewno lepsza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.01.2009 o 15:53, Arachnos napisał:

NIGDY powtarzam NIGDY nie przegrałem bezpośredniego starcia z półautomatem na normalnym
serwerze. na małych dystansach nie liczy się już punktowa celność a ile kul jesteś w
jak najmniejszym czasie wpakować w przeciwnika i tu zawsze full auto zwycięży. Chyba,
że sierota gra.


Widać nie spotkałeś mnie jeszcze na serwie ;] Poza tym ja osobiście jak gram nie widzę problemu by w bezpośrednim starciu celnie wpakować te 2-3 kule z M14. Nie podchodź do tego jak do czegoś niemożliwego, bo to rzecz dość banalna. Zwłaszcza, że pół automat ma większy dmg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

m14 może i ma większy dmg niż full auto ale tylko m4, ale za to gdy chcesz z niego szybko strzelać to ma absurdalny rozrzut. Błagam bez kozaczenia, bo to jest męczące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem. Gra mi chodzi dziwnie wolno. Ma mapach gdzie jest dużo trawy mam koło 15 FPS, na pustynych srednio 25-40, w budynkach 50+. Nic nie było by wtym dziwnego, ale lepsze wyniki miałem kiedy grałem na 512 mb Ram, a teraz mam 1280 mb Ram:P Wszystko na minimum, 800/600. Komp Athlon 2400+ 2.0 ghz, 1280 ram i GeForce 6200 128 mb:P Wiem, ze złom ale mÓwie dawniej chodziło DUŻO lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2009 o 16:32, piotr961103 napisał:

Jak się podkłada C4 w multi ??

Bierzesz perka na C4, w grze klikasz 5, rzucasz tam gdzie chcesz, klikasz prawy, i detonujesz lewym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2009 o 16:38, Pernia napisał:

> Jak się podkłada C4 w multi ??
Bierzesz perka na C4, w grze klikasz 5, rzucasz tam gdzie chcesz, klikasz prawy, i detonujesz
lewym.

Dzięki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. W coda4 gram już od dawna i mam 55level - standard, do tej pory chodziło wszystko cacy, ping 40-90. Kupiłem router (bo braciak chciał neta w swoim pokoju także) no i nagle wszystko się zepsuło, mam neta 1MB , router radiowy i niestety ping sięga od 300-999 !!! czemu? wcześniej tak nie było. Co może tym skutkować, mody jakieś, nie wiem poradźcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2009 o 17:09, Kaucz napisał:

Mam problem. W coda4 gram już od dawna i mam 55level - standard, do tej pory chodziło
wszystko cacy, ping 40-90. Kupiłem router (bo braciak chciał neta w swoim pokoju także)
no i nagle wszystko się zepsuło, mam neta 1MB , router radiowy i niestety ping sięga
od 300-999 !!! czemu? wcześniej tak nie było. Co może tym skutkować, mody jakieś, nie
wiem poradźcie.

Grasz w CoD''a, a brat korzysta z internetu to automatycznie przeciążasz internet :( .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2009 o 17:09, Kaucz napisał:

Mam problem. W coda4 gram już od dawna i mam 55level - standard, do tej pory chodziło
wszystko cacy, ping 40-90. Kupiłem router (bo braciak chciał neta w swoim pokoju także)
no i nagle wszystko się zepsuło, mam neta 1MB , router radiowy i niestety ping sięga
od 300-999 !!! czemu? wcześniej tak nie było. Co może tym skutkować, mody jakieś, nie
wiem poradźcie.

Twój ping zależy od tego, co robią poszczególni userzy na innych kompach .
Poproś, aby podczas grania nie ściągał, nie oglądał zdjęć i filmów z neta - to największy transfer zabiera.

Mam ten sam problem, tyle, że z 512 kb/s i 3 PC online .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2009 o 17:09, Kaucz napisał:

Mam problem. W coda4 gram już od dawna i mam 55level - standard, do tej pory chodziło
wszystko cacy, ping 40-90. Kupiłem router (bo braciak chciał neta w swoim pokoju także)
no i nagle wszystko się zepsuło, mam neta 1MB , router radiowy i niestety ping sięga
od 300-999 !!! czemu? wcześniej tak nie było. Co może tym skutkować, mody jakieś, nie
wiem poradźcie.


Spróbuj z NetLimiter. Albo wrzuć w gugle o podziale transferu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować