Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Call of Duty 4: Modern Warfare

9450 postów w tym temacie

Zastanawia mnie jedno. Jakim cudem Kapitam Price jest w CoD4? Z tego co pamiętam zabili go niemcy na statku, który wraz z nami mial spenetrować. Pewnie to jest jego syn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2007 o 14:06, PAPISHON napisał:

Zastanawia mnie jedno. Jakim cudem Kapitam Price jest w CoD4? Z tego co pamiętam zabili go
niemcy na statku, który wraz z nami mial spenetrować. Pewnie to jest jego syn.


czytałem ostatnio wypowiedz jednego z szefów IW i powiedział, że Price to jego ulubiona postać z CoD i dlatego go znów umieścili :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Pewnie to jest jego syn.
Albo po prostu zupełnie inna postać stylizowana na niego:)
Nawet jeśli przeżyłby wojnę( a nie przeżył,bo jak już wspomniałeś zginął na niemieckim statku) to zestarzałby się na tyle że przeszedłby na emeryturę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2007 o 15:02, ransly napisał:

czytałem ostatnio wypowiedz jednego z szefów IW i powiedział, że Price to jego ulubiona postać
z CoD i dlatego go znów umieścili :D


O ile pamiętam to tan taki charakterystyczny brytyjczyk z taką fajną brodą od ucha do uchaxD(wlasciwie nie wiem jak to nazwać) I rudy był. Fajny człek.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2007 o 15:07, Darkstar181 napisał:

>Pewnie to jest jego syn.
Albo po prostu zupełnie inna postać stylizowana na niego:)
Nawet jeśli przeżyłby wojnę( a nie przeżył,bo jak już wspomniałeś zginął na niemieckim statku)
to zestarzałby się na tyle że przeszedłby na emeryturę.


Niekoniecznie trzeba sie az tak trzymac historii. W sumie to chyba cod 4 nie jest kontynuacja(a moze jest...). A nawet jezeli to co tam. Fajnie by bylo z tymi samymi kompanami we wspolczesnych czasach dzialć.
A tak poza tym to teraz po 4 marzy mi sie taki powrot do II wojny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jeden nowy trailer się pojawił. Zajmuje nieco ponad 110MB. Na razie nie ma go na gametrailers.com czy innym serwisie tego typu, więc dam linki do download''u:

Call of Duty 4: Modern Warfare - Ghillie in the Mist Trailer:
http://www.floze.de/filebase/?file=wp/callofduty4/CoD4_ModernWarfare_Ghillie_Trailer.zip
lub
http://www.worthdownloading.com/download.php?gid=2591&id=12027

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowe, tajne screenshot''y prosto z portalu WP.
Jak oceniacie:
- Interfejs.
- Wygląd broni.
- Wygląd żołnierzy (kombinezon i cały sprzęt jak mają na sobie).
- Eksplozje.
- Ziomka z czwartego screenshot''a. :)
- Śmigłowiec z piątego screenshot''a.

Odpowiedzi na forum, najlepiej w skali 1 do 10 i komentarzem. Jak mi się będzie nudziło i będzie sporo odpowiedzi to może nawet uśrednię wartości. :)

20070814021023

20070814021035

20070814021048

20070814021104

20070814021138

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 18:21, Vormulac napisał:

Jeszcze trzy screenshot''y w rozdzielczości 1280x720 z tajnej bazy wypadowej. Kto zgadnie co
to za samolot na drugim screenshot''cie?


Czemu ta gra wydaje mi się podobna do Stalkera? A może to złudzenie...

Nie wiem co to za samolot - strzelam - F22 Raptor. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No trochę się da gra wydaje bo to już nie ma być 2 wojna światowa tylko pozostałości z 2 wojny i będą z resztką ludzi walczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak poprzednik podobne do STALKER jak nic.
Myślałem, że grafika będzie ciut lepsza a trzyma poziom Ghost Recon''a jak będą wysokie wymagania to nie wiem grrr.
Tekstury kanciaste, słabe szczegóły. Szczerze identyczna jak w CoD 2. Tylko więcej efektów (Będą lecieć bluzgi)
Mam nadzieję, że silnik będzie tak dobrze z optymalizowany jak w poprzednim CoD 2.
HUD styknie tylko bardzo taktyczny jak i sama gra zamiast shotera mamy Taktyczną grę akcji na wzór Ghost Recon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.08.2007 o 15:38, Carl92 napisał:

(Będą lecieć bluzgi)

Będą, i to z dwóch powodów:
1. Głosisz herezje:)
2. Screenów się naoglądałeś, ale wywiadów w których było podanych mnóstwo informacji na temat gry to już się nie chciało przeczytać, bo nudne, nie?

Dnia 15.08.2007 o 15:38, Carl92 napisał:

HUD styknie tylko bardzo taktyczny jak i sama gra zamiast shotera mamy Taktyczną grę akcji
na wzór Ghost Recon.

No tak. Zobaczyłeś HUDa ala Ghost Recon, i już pleciesz że mamy grę taktyczną... HUD jest na wzór mapy taktycznej, bo i gra dzieje się w czasach gdzie używa się głowy, a nie zasady typu "Rambo"
A gra nie jest jednak z gatunku taktycznych, mówili o tym twórcy w wywiadach, i widać to wyraźnie na trailerach, zwłaszcza na pierwszym gdzie po prostu wkraczamy do budynku i strzelamy do wszystkiego co się rusza.

A co do grafiki... fakt że screeny są zaniżonej jakości, gdyż są w większości po prostu wyciętymi klatkami z nagrań domową kamerą z przeróżnych targów, gdzie gra była pokazywana, musi być dla ciebie szokiem co?
Następnym razem zamiast oglądania obrazków poczytaj sobie trochę wywiadów i FAQ na oficjalnej stronie. Tak, wiem że po angielsku, ale czasami trzeba się wysilić, nie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musicie się w multi spotkać, oczywiście po przeciwnych stronach. :)

Gościom z PC Games też już się nudzi w oczekiwaniu na premierę - zrobili screen''ową ewolucję Call of Duty.

20070821000844

20070821000915

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowy filmik, pokazujący w jaki sposób można stworzyć unikalną klasę, przy odpowiednim doborze zdolności (Perks)
Radzę zwrócić uwagę na moment gdy filmik się na chwile zatrzymuje, a przy żołnierzu pojawiają się opisu jego ekwipunku i zdolności. Można się dowiedzieć paru ciekawych rzeczy...
http://www.gametrailers.com/player/23733.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się :) Ja oczywiście kupuję wersję na X360, bo PC wymięka :( A szkoda, bo bym sobie z wami pograł ;>
Jedno mnie tylko martwi - gra w wielu miejscach wygląda niemal identycznie co.... CoD 3. Przynajmniej na screenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować