Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Call of Duty 4: Modern Warfare

9450 postów w tym temacie

Dnia 21.01.2008 o 21:29, Araondoion napisał:

ok, sorry, ze sam naskoczylem troche naCiebie. No ale chyba trzeba skonczyc offtop, bo to nie
ten temat ;)

Ok. Peace ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2008 o 17:52, milten 166 napisał:

wyskakuje mi cos takiego
(moj komp to:3500mhz,7600gt,1gb)

nie wie o co chodzi z błędem, ale fajne masz gry na kompie ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile się nie myle na pukawce jeden slot na miesiąc kosztuje 4 zł, czyli niewiele, w TeamSpeaku (też na pukawce) jeden slot to 1 zł. Ja miałem inny pomysł, tak żeby np 14- 20 gramowiczów po prostu składała się na takowy serwer. Każdy by płacił po 5 zł na miesiąc i nikt by nie zbankrutował. Przy czym serwer byłby TYLKO dla gramowiczów (hasło byśmy podali na gram.pl w tym temacie). Myśle, że fajnie by się grało, ale czy ktoś wogóle chciałby płacić?

PS. Aż wkońcu zostalibyśmy jakimś klanem xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem nie wiem o co chodzi bo nie oretuje sie w tych sprawach mógł by mi ktoś powiedziec o co chodzi bo prawie cały czas pojawia mi sie pod czas gry taki komunikat,czasami w nawiasie zamiast 2 minut jest 0
wkleił bym go ale coś sie zwaliło i sie nie chce wkleic


POWIADOMIENIE
Serwer odłączony-Taylor_PL PunkBuster kicked player ''Taylor_PL''
(for 2 minutes)...Violation(IGNORING QUERIES) #9006

prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2008 o 21:54, ryczypisk napisał:

wiecie może jak ściągają te rowery??? albo jak je tam włożyli?


Nie rozumiem o co Ci chodzi ... Po prostu rowery tam sobie wiszą na tych szynach, normalnie założone . :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2008 o 22:02, Outlander-pro napisał:

> wiecie może jak ściągają te rowery??? albo jak je tam włożyli?

Nie rozumiem o co Ci chodzi ... Po prostu rowery tam sobie wiszą na tych szynach, normalnie
założone . :o

ale w jaki sposób załozone, teraz jak grąłem zwróciłem na to uwage, po prsotu nie mam co robić :D. Może podyskutujemy na ten temat :)????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz na Polsacie leci "Helikopter w Ogniu". Nie pisałbym tego bez powodu oczywiście. Sekundę temu w filmie spadł Black Down i od teraz wiem skąd panowie z IW wzieli motyw tak kapitalnie wyglądającego upadku helikopteru w czarnobylu. W grze wyglądało to identycznie jak w filmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2008 o 22:12, PAPISHON napisał:

Teraz na Polsacie leci "Helikopter w Ogniu". Nie pisałbym tego bez powodu oczywiście. Sekundę
temu w filmie spadł Black Down i od teraz wiem skąd panowie z IW wzieli motyw tak kapitalnie
wyglądającego upadku helikopteru w czarnobylu. W grze wyglądało to identycznie jak w filmie.

chodzi ci oczywiście o ten moent po którym trzeba nieść macmillana??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2008 o 22:14, ryczypisk napisał:

chodzi ci oczywiście o ten moent po którym trzeba nieść macmillana??

Oczywiście. No powiedz mi, że moe wygląda podobnie. Ten sam sposób upadku, tak samo wirujące śmigło uderzające o ziemie. Jak dla mnie to wydarzenie jest inspirowane filmem i tyle :]

EDIT. Dzisiaj wkońcu odwarzyłem się grać z M16. Wrażenia? Genialne, jak dla mnie ta broń nawet lepsza od M4 czy AK47 jest... ale niestety tylko na otwartych przestrzeniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ej, i tak wogóle, ja chce dodatek do CoD 4 MW... przecierz gra jest za krótka, a zakończenia nie nie do końca są wyjaśnione ;/, możę ktoś coś wie :D:D/??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2008 o 22:15, PAPISHON napisał:


> chodzi ci oczywiście o ten moent po którym trzeba nieść macmillana??
Oczywiście. No powiedz mi, że moe wygląda podobnie. Ten sam sposób upadku, tak samo wirujące
śmigło uderzające o ziemie. Jak dla mnie to wydarzenie jest inspirowane filmem i tyle :]

wiesz, tak właściwie nie pamiętam tego upadku w tym filmie, a za późno włączyłem, ale mam na DVD to sobie obejrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2008 o 22:15, PAPISHON napisał:

> chodzi ci oczywiście o ten moent po którym trzeba nieść macmillana??
Oczywiście. No powiedz mi, że moe wygląda podobnie. Ten sam sposób upadku, tak samo wirujące
śmigło uderzające o ziemie. Jak dla mnie to wydarzenie jest inspirowane filmem i tyle :]

EDIT. Dzisiaj wkońcu odwarzyłem się grać z M16. Wrażenia? Genialne, jak dla mnie ta broń nawet
lepsza od M4 czy AK47 jest... ale niestety tylko na otwartych przestrzeniach.


masz całkowitą racje, oblookałem ten fragment filmu, i odrazu zagrałem w tą misje, wręcz jakbym oglądał film :D. Nawet śmigło w tym samym kierunku odpoda xDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2008 o 22:14, ryczypisk napisał:

chodzi ci oczywiście o ten moent po którym trzeba nieść macmillana??


No podobne podobne były dwie takie sytuacje. raz z MacMilanem a druga sytacja co trzeba wyło wyciągnąć z helikoptera pilota :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Inspiracji Black Hawk Down jest znacznie więcej - w zasadzie całą gra jest zrobiona tak, by wyglądała jak ów film. Twórcy gry stwierdzili jednak, że pewien istotny szczegół umknie graczom (bo ci, przecież, są głupi). Cały CoD4 to zmagania z regularną armią... a nie cywilami z kałachami. Ale, przecież owi żołnierze zachowują się dokładnie jak Somalijczycy w Black Hawk Down...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2008 o 22:15, PAPISHON napisał:

> chodzi ci oczywiście o ten moent po którym trzeba nieść macmillana??
Oczywiście. No powiedz mi, że moe wygląda podobnie. Ten sam sposób upadku, tak samo wirujące
śmigło uderzające o ziemie. Jak dla mnie to wydarzenie jest inspirowane filmem i tyle :]

EDIT. Dzisiaj wkońcu odwarzyłem się grać z M16. Wrażenia? Genialne, jak dla mnie ta broń nawet
lepsza od M4 czy AK47 jest... ale niestety tylko na otwartych przestrzeniach.


Ja się tym chyba nigdy nie odważe zagrać może i lepsze od M4 (z którym właśnie chodze) ale ten półautomat mnie odpycha.

hallas - No naprawde ta cała gra wygląda jak ten film, ale nawet dobrze że nie było walki z tymi cywilami bo (tak jak w grze HWO) nie za bardzo mi isę podobało strzelanie do ludzi którzy przy strzale jedną ręką oczy zasłaniają, jak dla mnie to takie "chamskie" że tak powiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie nie po to się tyle starałem, żeby się tym nie chwalić xD... (patrz screen)

btw Mam też 150 hedszotów z M40A3, ale to już niezbyt wielki wyczyn..

pozdrawiam

20080122095944

20080122095948

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować