Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Call of Duty 4: Modern Warfare

9450 postów w tym temacie

Dnia 21.01.2008 o 16:25, Kerigun napisał:

A co do Cichej klasy to mam MP5 z tłumolcem, Anty UAV i Ciacha sza :P Do tego 3 fragi. Taka
klasa wymiata zwłaszcza na HardCore.

Ja gram tylko na Hardcore :P Włączyłem ostatnio normalny tryb to grać na nim nie umiałem :P Pół magazynka w kolesia :P 2 strzały ze snajpy :P
FerraEnzo ---> oglądałem to już wiele razy, ale dziś obejrzę jeszcze raz, a co :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chodzi mi o patos, amerykanski patriotyzm, wiem, ze to na faktach. Ale czy film odzwierciedla rzeczywistosc? Nie. do tego 1 marines warty 10 somalijczykow... w filmie z tego co pamietam pokazana jest sytuacja zalogi 1 czy 2 helikopterow, a dane dotycza zcalej operacji Gothic Serpent... A w filmach amerykanskich zawsze przesadzaja z patriotyzmem, gdzie z rzeczywistocia az tak duzo wspolnego nie ma i z prawdziwa walka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yyyy... chyba ktoś mi ukradł klucz, nie wiem jak ale na pewno jakoś to się musiało stać, bo sobie gram gram, jak zwykle neostrada się odłączyła, ale to nic włączam znowu i chce wejść na serwer a tu taki komunikat "Klucz CD jest już używany" i coś tam dalej, ej no co jest, a jak tak będzie już cały czas to ja nie wiem.

Jak coś to mam oryginał więc ja nie mogłem ukraść komuś klucza, co jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2008 o 17:10, Araondoion napisał:

Ale czy film odzwierciedla
rzeczywistosc? Nie. do tego 1 marines warty 10 somalijczykow...

Film naśladuje rzeczywistość, dlatego nazywa się filmem, a nie rzeczywistością. Jeśli chodzi o wojnę to żaden film rzeczywistości nie pokaże na 100% realnie i wątpię czy byś to zniósł gdybyś zobaczył jak wygląda wojna. Hint: w necie można znaleźć filmy z prawdziwej wojny, nie tej filmowej; takie komórkami kręcone. Jeśli o takie coś Ci chodzi to musisz być chory, bo ja sobie takich filmów nie życzę w TV. Cieszę się, że jedyna wojna jaką znam to ta na ekranie kompa. A że amerykanie z patriotyzmem przesadzają... no i co? Mają sikać na swoją flagę we własnym filmie, żeby się paru Polaków ucieszyło i pochwaliło film? Poza tym film jest dla zwykłych ludzi, a nie speców od wojskowości, żeby nam tu taktykę obrazkowo wykładać. Ciężko też, żeby jeden somalijczyk był wart 10 marines - ani nie ten sprzęt, ani wyszkolenie, jedynie masówka jeśli idzie o liczebność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Było wałkowane. Nagle wyszedłeś, nie do końca wywaliło cię z serwera i serwer cię traktuje jakbyś nadal tam był. Problem znika wkrótce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2008 o 17:35, mikal15 napisał:

Było wałkowane. Nagle wyszedłeś, nie do końca wywaliło cię z serwera i serwer cię traktuje
jakbyś nadal tam był. Problem znika wkrótce.


Uch a ja sobie paniki narobiłem, czytałem już tutaj o tym że coś tam że uważa że jeszcze się jest na serwie, ale nie wiedziałem że to o to chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie ! Czy w tytule tematu jest coś w stylu SPAMUJCIE SOBIE ?! To temat o grze Call of Duty 4 !
Adamo 55 --> to rzeczywiście masz problem ... Tylko co nas to kurka interesuje ? Jeszcze jakbyś to napisał w temacie o filmach/telewizji, to ujdzie ...
milten 166 --> Nie mam pojęcia. No ale chyba ważne że problem rozwiązany, nie ? PS. Nie pisz z Caps-Lockiem - jest to uznawane za krzyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a Tobie o co chodzi i co Cie ugryzlo? wyzywasz mnie od chorych, co to w ogole ma byc? Nie chodzi mi o 100% realnosci, ale nie lubie PRZESADZENIA i GŁUPOT w kinie amerykanskim. Wiem, co to film i nie odzwierciedla rzeczywistosci, to oczywiste. Ale nie lubie przesady, na wojnie raczej mysli sie by przezyc a nie dokonywac heroicznych czynow, a dla mnie kino amerykanskie wlasnie w taki sposob to pokazuje. Chyba moze mi sie nie podobac film? Wole juz 9 Kompanie. A prownanie 1 marines=10 somalijhczykow, to tylko zabieg, ktory uzylem by pokazac jacy niby sa wspaniali amerykanscy marines. Moga robic co chca w filmach, nie podoba mi sie i tyle. KPW? czy mam jeszcze tlumaczyc? Nigdzie tez nie napisalem, ze chce przezyc wojne na wlasnej skorze, bo nigdy nie chcialem i nie chce, wiec po co takie glupoty wypisujesz? Tobie sie podoba ok, mi nie, wiec uszanuj to. KOniec OFFTOPU.

***
Myslal ktos by zalozyc gramowy serwer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2008 o 19:02, Araondoion napisał:

Myslal ktos by zalozyc gramowy serwer?

Ja o tym myślałem ... No tylko że za serwer trzeba bulić. Mi przyszedł taki pomysł do głowy (nie wiem czy realny): odezwać się do CD-Projektu, czy nie utrzymywaliby serwa, w zamian ten byłby swoistą reklamą gram.pl. Co wy na to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2008 o 19:26, kolektor napisał:

> Myslal ktos by zalozyc gramowy serwer?
Ja o tym myślałem ... No tylko że za serwer trzeba bulić. Mi przyszedł taki pomysł do głowy
(nie wiem czy realny): odezwać się do CD-Projektu, czy nie utrzymywaliby serwa, w zamian ten
byłby swoistą reklamą gram.pl. Co wy na to ?


Pomysł idealny:) tylko trochę mało realny, szczególnie kiedy Call of Duty 4 w Polsce nie wydaje CD Project.
A tak na marginesie: na jakich serwerach gracie Wy, gramowicze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2008 o 19:32, dmn2 napisał:

A tak na marginesie: na jakich serwerach gracie Wy, gramowicze:)

Ja gram na serwerze klanu GROM (62.104.178.237:28960) a jeśli on jest pełny (lub pusty) to znajduję jakiś serwer z S&D i hardcore i gram ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2008 o 20:14, Araondoion napisał:

no w sumie masz racje, ale troche rozkojarzon jestem ;) no to hmm moznaby kiedys chociaz polaczyc
sie na jakies IP, o jakiejs okreslonej dacie i godzinie ;)

Ciekawe jaka jest przyczyna tego rozkojarzenia :D Nie odpowiadaj, bo z góry wiem :D Ja mogę cały weekend grać i całe ferie :D Kiedy tylko chcesz ;)
PS. Daj mi twój nick na XF (o ile masz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2008 o 19:02, Araondoion napisał:

a Tobie o co chodzi i co Cie ugryzlo? wyzywasz mnie od chorych, co to w ogole ma byc?

Gdzie wyzywam? Napisałem tak "w necie można znaleźć filmy z prawdziwej wojny, nie tej filmowej; takie komórkami kręcone. Jeśli o takie coś Ci chodzi to musisz być chory". Jeśli więc nie o to Ci chodzi to chory IMO nie jesteś :). Z Twojej wypowiedzi wynika, że szukasz więcej realizmu, a skąd ktoś ma wiedzieć gdzie ten Twój realizm się kończy? ;)

Dnia 21.01.2008 o 19:02, Araondoion napisał:

Nie chodzi
mi o 100% realnosci, ale nie lubie PRZESADZENIA i GŁUPOT w kinie amerykanskim. Wiem, co to
film i nie odzwierciedla rzeczywistosci, to oczywiste. Ale nie lubie przesady, na wojnie raczej
mysli sie by przezyc a nie dokonywac heroicznych czynow, a dla mnie kino amerykanskie wlasnie
w taki sposob to pokazuje.

"Pluton" też? Są lepsze i gorsze produkcje, nie generalizujmy. IMO najbardziej badziewny film ostatnich czasów - jeśli mówimy o amerykańskich produkcjach - to "Byliśmy żołnierzami" z Gibsonem. To jest dopiero idiotyczny obraz.

Dnia 21.01.2008 o 19:02, Araondoion napisał:

Chyba moze mi sie nie podobac film?

Może :)

Dnia 21.01.2008 o 19:02, Araondoion napisał:

Wole juz 9 Kompanie. A prownanie
1 marines=10 somalijhczykow, to tylko zabieg, ktory uzylem by pokazac jacy niby sa wspaniali
amerykanscy marines.

Akurat tu moim zdaniem nie trafiłeś, bo że akurat w tej misji trafili na somalijczyków to niestety tak było: 1 do 10 (tzn. niekoniecznie ilościowo, ale jeśli idzie o wartość bojową to IMO zdecydowanie tak). Jak wspomniałem nie może jeden wyszkolony żołnierz (już obojętnie jakiej armii, niekoniecznie amerykańskiej) być wart jak 1 do 1 w porównaniu z jakimś wieśniakiem, który walczy kijem, kamieniem i karabinem, a wszystko na oślep, zależnie co mu w ręce akurat trafi. To akurat nie zaniża wiarygodności filmu, taka jest dysproporcja sił.

Dnia 21.01.2008 o 19:02, Araondoion napisał:

Tobie sie podoba ok, mi nie, wiec uszanuj to. KOniec OFFTOPU.

Szanuję zdecydowanie prawo do własnego gustu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kolektor
slabo trafiles, malo gram, malo mam czasu wolnego, mam SESJE człowieku, my sie UCZYMY xD nie mam XF poki co, bo nie wiem po co mi to ;p

Dnia 21.01.2008 o 20:44, Melchah napisał:

. Z Twojej wypowiedzi wynika, że szukasz więcej realizmu,
a skąd ktoś ma wiedzieć gdzie ten Twój realizm się kończy? ;)

ok ok, moze rozczytalem Twoj post zbyt agresywnie ;) Dlatego poruszylem kwestie gustu, no nie podoba mi sie, i fakt Bylismy zolnierzami to byl gniot. Po prostu Amerykanie coraz mniej subtelnie robia te filmy ;p Mile np. wspominam serial Kompanie Braci... ja z bardziej idiotycznych filmow "wojennych" chociaz moze to science fiction xD to U571 :P a najbardziej realistyczny jest rambo :P :P:P

Dnia 21.01.2008 o 20:44, Melchah napisał:

Akurat tu moim zdaniem nie trafiłeś, bo że akurat w tej misji trafili na somalijczyków to niestety
tak było: 1 do 10 (tzn. niekoniecznie ilościowo, ale jeśli idzie o wartość bojową to IMO zdecydowanie
tak). Jak wspomniałem nie może jeden wyszkolony żołnierz (już obojętnie jakiej armii, niekoniecznie
amerykańskiej) być wart jak 1 do 1 w porównaniu z jakimś wieśniakiem, który walczy kijem, kamieniem
i karabinem, a wszystko na oślep, zależnie co mu w ręce akurat trafi. To akurat nie zaniża
wiarygodności filmu, taka jest dysproporcja sił.

heh, tylko ze jest pewna kwestia wyrownujaca ;) Amerykanie co prawda maja sposoby by wybadac teren, no ale no przeciwnik jest u siebie i zna teren doskonale, a to sporo zmienia. Chocby taki Vietcong dal sie we znaki, no ale oni to w ogole sie nie szczypali, bo sie i za cywili przebierali zdaje sie ;p

Dnia 21.01.2008 o 20:44, Melchah napisał:

Szanuję zdecydowanie prawo do własnego gustu :)

ok, sorry, ze sam naskoczylem troche naCiebie. No ale chyba trzeba skonczyc offtop, bo to nie ten temat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować