Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Call of Duty 4: Modern Warfare

9450 postów w tym temacie

Dnia 15.09.2008 o 21:34, LuQeMaStEr napisał:

/.../

Dla mnie osobiście Shipment, jak i Killhouse, to mapy na maksymalnie 2 graczy - 1 vs.
1.
Niektórzy grają po 50, ale to jest dla mnie paranoja.


Pamiętaj,że Killhouse jest większe od Shipmenta - w Killhousie dla mnie optymalnie to jest 8 graczy ale 4 vs 4 - wtedy może być przednia zabawa. 1 na 1 nie lubię :) Ale Shipment się nadaje - bo jest mała a na 2 graczy wystarczająco duża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2008 o 21:39, Qwen napisał:

wogole to bez sensu tak troche grac w 50 osob na mapce jak shipment , pozyjesz 2 sekundy
gora lub rozwala cie od razu na respawnie ;D



Chyba, ze masz super taktykę, to w tedy żyjesz baaardzo długo.

BTW przsadziłeś z 2 sekundami, tam czasami nie zdążysz sie odrodzić i już giniesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak trutututu, ośmielę się zauważyć, że te 2 sekundy, to normalnie fuks. Z respa wyjść to już niebo.
Kilka razy miałem okazję grać na 50 osób, na Showdown bodajże. Znam tam niezłą miejscówkę, właściwie to respa, że zbierasz fragi aż miło ;D
Mimo to i tak nie gram w ten sposób. Preferuję s&d HC w 14 osób. Gra się bardzo przyjemnie. Jeśli ktoś jest zainteresowany, to niech znajdzie sobie w xf serwer o nazwie ex!t s&d - jeden z najlepszych na jakich miałem okazję pograć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2008 o 22:20, LuQeMaStEr napisał:

/../


Osobiście polubiłem HQ ;) W HC oczywiście :) S&D za wolne ;) Jak tak to wolę w CSa pograć ;) Ale grałem S&D bo do wyzwań potrzebowałem :) I polecam polski serwer INEA :) Ostatnio w dowolnym latam bo trzeba zrobić wyzwanie :) Ale preferuję TDM lub HQ i najlepiej w HC :) A do tego przesadę i robię za specnaz ( dosłownie )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta, na shpimencie żyje się krótko... ale także nabija się szybko punkty. Rzucasz granat gdzie chcesz, i od razu pięciu zabitych :P
Przy czym dla tych z 55 poziomem mapka bez sensu. Ale ja mam jeszcze 46, i parę razy już sobie podbiłem na tej mapie.
Swoją drogą, wydaje mi się że chyba po to została zrobiona. No chyba że kogoś ciekawi walka 2vs2 bądź 1vs1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem po raz n-ty do CoD 4. Dziwne uczucie było. Jestem po Mass Effect, STALKER CS i coś te gry ze mną zrobiły :D Pierwsza gra, zero fragów, około 15 zgonów :D I ta myszka taka czuła (czułość taka była ale się odzwyczaiłem). Jestem już po 3 innych grach i nie jest źle. Gram oczywiście tylko HC. Pierwszy screen to druga gra po przerwie, z G36c. Drugi to zabawa w snajpera co mi nadzwyczaj dobrze poszła. Aha dużo daje rga na wysokich detalach. Teraz przynajmniej widze jak koleś nadchodzi bo jego cień widać na ścianie i to raz że ułatwia to jest to realistyczne.

20080917173537

20080917173619

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam taki problem z multiplayer. Gdy zakładam serwer (nie dedykowany) zamiast IP pisze mi "Serwer Nasłuchujący". O co w tym biega? Jak ktoś może się do mnie dołączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie grałem na Crashu i o to co odkryłem.
Widać stąd parter tego budynku i część schodów na I-sze piętro. Na S&D nikt nie przejdzie niezauważony.
Jak to zrobić ? Wejść na samą górę tego budynku ( ten najwyższy na Crashu jakby kto pytał ), położyć się obok cegły i wychylić się w lewo. Mam nadzieję, że sobie poradzicie :D
Oto jaki widok otrzymamy obserwując budynek z tej pozycji :

20080919230315

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt, ale skoro ja wiem, to czemu inni mają nie wiedzieć ? ;P
Potem tylko zostaje się zwyzywany od cziterów i tym podobnych.
Z resztą :

1. Jak koleś podkłada bombę to i tak to słyszysz ( jak otwiera walizkę - charakterystyczny dźwięk ).
2. Jak koleś wchodzi ( potykając się o claye i strzelając ) to też słyszysz.

Właściwie w jednym tylko zyskujesz przewagę - w tym, że wcześniej wiesz, że przeciwnik jest w budynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm , co do tego buga to jest on strasznie słaby... hm wiele razy widzałem tę akcję na mix''ach - jeżeli się źle ułożysz i zaczniesz się wiercić (wystarczy jakieś pare sekund) a przeciwnik wejdzie na kucka , wyjdzie na górę i Cię zastrzeli - hm dobre na pubach gdzie grają mniej ogarnięci ludzie ^^ na pcw itp nie polecam ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2008 o 18:10, DanekZiom napisał:

Ja na tym serwie gram cały czas:P Napisz o której grasz. To se razem pogramy.


Jaki masz nick ?? Ja tam rożnie gram. Jak mam czas :D Zazwyczaj snajperze u tych dobrych choć z nudów czasem szturmuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może się wam nie spodoba to co napisze ale to serwer dla noobow lub ludzi,którzy chcą się pochwalić,że są jednymi z lepszych na nim. Wszedłem w trakcie rozgrywki już i byłem drugi pod koniec gry ( wyprzedził mnie gościu w ostatniej chwili ). Nie grałem najlepiej - zagrałem dobrze. Więc albo ekipa z teamu była taka słaba albo ja taki dobry dla nich. Nie ważne. Nie podobało mi się też niesamowite noob tube - no non stop ktoś ginął z granatników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2008 o 09:49, PonuryŻniwiarz napisał:

> Ja na tym serwie gram cały czas:P Napisz o której grasz. To se razem pogramy.
Ja tez na tym serwie gram.Zagrasz dzis 0 18:30 ze mna??

Raczej będę. Na 99% będę na 19.00.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2008 o 09:49, PonuryŻniwiarz napisał:

> Ja na tym serwie gram cały czas:P Napisz o której grasz. To se razem pogramy.
Ja tez na tym serwie gram.Zagrasz dzis 0 18:30 ze mna??

Bym zapomniał. Jaki masz nick?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2008 o 17:21, DanekZiom napisał:

> > Ja na tym serwie gram cały czas:P Napisz o której grasz. To se razem pogramy.

> Ja tez na tym serwie gram.Zagrasz dzis 0 18:30 ze mna??
Bym zapomniał. Jaki masz nick?

Darthrevan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować