Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Call of Duty 4: Modern Warfare

9450 postów w tym temacie

Dnia 27.09.2008 o 13:58, Pernia napisał:

> Bo jestem ciekawski i chciałbym wiedzieć czy są. Od razu obrażasz innych. Zachowujesz

> się jak dziecko.
bo chcesz się zapytać czy są... jesteś takim uber graczem że w każdym meczu jestes w
czolowce a o cheatach nie słyszałeś? ''impasibul''...

A jednak możliwe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę ponowić posta, bo nikt nie pokusił się o odpowiedź.
Pytanko do Xbox 360 player''ów. Czy na serwerach X360 też admini wymyślają sobie restrykcje, że nie można używać danego rodzaju broni/perka i banują za to? Wpienia mnie coś takiego na serwerach PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2008 o 13:56, DanekZiom napisał:

Bo jestem ciekawski i chciałbym wiedzieć czy są. Od razu obrażasz innych. Zachowujesz
się jak dziecko.

Oczywiście że są. I to różne wersje. Spotkałem wiele zarówno na pubach, jak i (najbardziej perfidne) na meczach klanowych. Tych na pubach ktorzy sciagaja haxy z netu zaraz banowało na GUIDa (czyli perm ban). Tych na meczach ... Niektórzy mają takie wyrafinowane aimboty ze pb nie wykrywa. Mialem kiedys klasyczny przykład - o tym klanie wogóle bylo głośno. Gralismy z kolesiami na Backlot - idziemy na a, oni wszyscy sa na a, idziemy na b, wszyscy idą na b. Ledwo sie wychylisz, dostajesz z d*py heada. Bylismy pewni ze haxy, ale przegralismy, w demach admini nic nie znalezli. Po miesiacu, 3 zawodników tego klanu zostało złapanych za aimbota. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
Nie, na xbox360 nie ma w ogóle serwerów.
Jest takie fajne rozwiązanie, xbox live zbiera grupę graczy(albo dołącza Cię już do istniejącej) i potem chyba(nie jestem pewien na 100%) wybiera gracza z najlepszym łączem, i on jak by hostuje grę.
Wszystkie zmiany mapy, czy wyrzucenia gracza to głosowania, więc nie ma obawy że wywali Cię jakiś admin o go zabiłeś. A tryb gry wybiera się przed wyszukiwaniem tych grup graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2008 o 19:10, kolektor napisał:

Oczywiście że są. I to różne wersje. Spotkałem wiele zarówno na pubach, jak i (najbardziej
perfidne) na meczach klanowych. Tych na pubach ktorzy sciagaja haxy z netu zaraz banowało
na GUIDa (czyli perm ban). Tych na meczach ... Niektórzy mają takie wyrafinowane aimboty
ze pb nie wykrywa. Mialem kiedys klasyczny przykład - o tym klanie wogóle bylo głośno.
Gralismy z kolesiami na Backlot - idziemy na a, oni wszyscy sa na a, idziemy na b, wszyscy
idą na b. Ledwo sie wychylisz, dostajesz z d*py heada. Bylismy pewni ze haxy, ale przegralismy,
w demach admini nic nie znalezli. Po miesiacu, 3 zawodników tego klanu zostało złapanych
za aimbota. ;p

to jeszcze nic :) pamiętam jak na CB mieliśmy przeciwnika również międzynarodowy klan. Dostali w zadek od nas i tylko od nas. Cały czas wygrywali. Gdy przegrywali z nami, to zgłaszali nas do adminów o haxy. Co się okazało, połowa ich składu poleciała za aimboty. Byli wkurzeni, że z haxami dostawali w 4 litery :) to się porażka nazywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2008 o 10:00, Arachnos napisał:

to jeszcze nic :) pamiętam jak na CB mieliśmy przeciwnika również międzynarodowy klan.
Dostali w zadek od nas i tylko od nas. Cały czas wygrywali. Gdy przegrywali z nami, to
zgłaszali nas do adminów o haxy. Co się okazało, połowa ich składu poleciała za aimboty.
Byli wkurzeni, że z haxami dostawali w 4 litery :) to się porażka nazywa.


Miałem podobną sytuację ale nie w CB :) Za czasów CoD:UO kiedy grywałem w klanie z dwoma kumplami i parę osób jeszcze z neta to zgadaliśmy się na jakiś sparing z innym klanem. Dostali prawo wyboru mapy to wybrali i zaczęliśmy grać. Jako alianci dostaliśmy niezły wpieprz. Coś tam przebąkiwaliśmy,że mają czity ale oni,że oczywiście nie.Zmiana stron była my zaczęliśmy jako niemcy grać i nawet z nimi wygrywać. Po czym czytam w pewnym momencie wiadomość na ogólnym czacie - "Jaką masz wersję wh ? " - No to wszystko było jasne. Ale gdy zagraliśmy naszą mapkę to nawet wh im nie pomogło - tam przegrali 5-0 i przestaliśmy grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2008 o 10:00, Arachnos napisał:

> Oczywiście że są. I to różne wersje. Spotkałem wiele zarówno na pubach, jak i (najbardziej

> perfidne) na meczach klanowych. Tych na pubach ktorzy sciagaja haxy z netu zaraz
banowało
> na GUIDa (czyli perm ban). Tych na meczach ... Niektórzy mają takie wyrafinowane
aimboty
> ze pb nie wykrywa. Mialem kiedys klasyczny przykład - o tym klanie wogóle bylo głośno.

> Gralismy z kolesiami na Backlot - idziemy na a, oni wszyscy sa na a, idziemy na
b, wszyscy
> idą na b. Ledwo sie wychylisz, dostajesz z d*py heada. Bylismy pewni ze haxy, ale
przegralismy,
> w demach admini nic nie znalezli. Po miesiacu, 3 zawodników tego klanu zostało złapanych

> za aimbota. ;p
to jeszcze nic :) pamiętam jak na CB mieliśmy przeciwnika również międzynarodowy klan.
Dostali w zadek od nas i tylko od nas. Cały czas wygrywali. Gdy przegrywali z nami, to
zgłaszali nas do adminów o haxy. Co się okazało, połowa ich składu poleciała za aimboty.
Byli wkurzeni, że z haxami dostawali w 4 litery :) to się porażka nazywa.

Po pierwsze gratuluję awansu. Dostali chyba ostro w cztery litery.:D NA pewno dobrze gracie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm to chyba nie mogli miec aimbotow tylko wallhacki ;) no chyba ze akurat w zla strone patrzyli ;) ale no patrzac jeden na drugiego nei ma sie szans z aimbotem ;) sa tandetne co wala tylko heady i od razu widac, ze ktos to ma. U nas koles na serwie taki byl koles na crossfire na drugim koncu mapy, ja na respie i wielu innych, a on wszystkim heady sprzedal od tak sobie ;p bez przymierznenia :P oczywiscie nagralismy demo, dostal bana na nasz serw i 2500 innych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U was na serwie raz był wysyp aimbotów ;D I to takich tandetnych. Bawiliśmy sie z kumplem w wyłapywanie ;D Koles strzela, bez przymierzania head, nagle w 0,5 sek obrót o 180st. i head przez pół mapy - bez przymierzania oczywiscie ;D Wtedy chyba ktos nowego wypuscił, bo pb jeszcze nie kopało za to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Wtedy chyba ktos nowego wypuscił, bo pb jeszcze nie kopało za to.

Nie koniecznie musiał ktoś nowego wypuścić. Poszukaj sobie na necie info o takim gościu jak r3dscal. Na jednym serwerze zbanowano go ponad 60 razy (i musiał to za każdym razem robić admin, ponieważ ani pb, ani gv go nie wykryły) i nadal wraca ..... Aha taka ciekawostka: to Polak, a więc przysłowie, że Polak potrafi się sprawdza po raz kolejny ;PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolesia R3dscal znam dość dobrze. Kilkakrotnie spotkałem go na serwerze POLAND TST HARDCORE. Nie dosyć, że chodzi z aimbotem, to jeszcze się podszywa pod admina. Ty też grasz na TST? Jak kiedyś tam wlazł i nie było admina to poleciało na niego istne tsunami bluzgów (i to jeszcze takich cięższych). Ogólnie nikt go na serwie nie lubi (kiedyś jak go Pietras zbanował to mówił, żeby pisać na GG jak sie pojawi).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2008 o 10:43, Kirabax napisał:

Heh a popatrzcie sami - inne tematy o CoD''zie tak bardzo się nie rozwijają jak o CoD4. Multi naprawdę rządzi :P


Idziesz o zakład, że po premierze CoD6 nikt już o tym temacie pamiętał nie będzie? ;- )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Ty też grasz na TST?
Grałem kiedyś jak byłem u kuzyna (d3mon91 pewnie go znasz), a ja u siebie w domu to raczej rzadko w CoD''a gram, ale z raz-dwa zdarzyło mi się na TST wejść :)

@Araondoion
Tylko, że jest taka sprawa, że r3dscal ma "nieskończenie" wiele guidów..... sam sobie generuje cd-keye.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

r3dscal jest znany. Ara - nic nie da wysłanie na GV. On za każdym razem wchodził z innym GUID-em (sic!).
DanekZiom - nie szpanuj. To nie mecz, tylko pub a na takich pubach gra pełno nowicjuszy i n00bków. Mogę się założyć że o prawdziwych meczach w CoD nie masz pojęcia ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2008 o 18:04, DanekZiom napisał:

Jeden z moich najgorszych meczów w tym miesiącu.:D

Naprawdę beznadziejnie ci poszło... Kolektor ma jednak rację - to nie mecz tylko zbiorowe zażynanie się nawzajem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować