Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Call of Duty 4: Modern Warfare

9450 postów w tym temacie

>
IMO deagle jest słaby.
Czyt. dla mnie bardziej liczy się celność(a raczej mały odrzut), i szybkostrzelność niż siła ognia. No i do deagla nie możesz przymocować tłumika, a to już ogromniasta wada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2008 o 21:33, Rumcajs52 napisał:

>
IMO deagle jest słaby.
Czyt. dla mnie bardziej liczy się celność(a raczej mały odrzut), i szybkostrzelność niż
siła ognia. No i do deagla nie możesz przymocować tłumika, a to już ogromniasta wada.

Całkowicie się zgadzam.:) Deagle jak dla mnie pełni rolę shotgun''a, bo na większe odległości to się kompletnie nie sprawdza (beznadziejna celność).:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2008 o 22:10, Rumcajs52 napisał:

CS to lipa :P W cod4 Desert Eagle ma zdecydowanie za duży odrzut, strzelisz raz i broń
Ci zasłania przeciwnika.


CoD to lipa w porównaniu z CS, ale nie będę się kłócił. xP
Desert Eagle w "Kanterze" też ma duży odrzut, nawet bardzo, ale tak jak mówiłem. Skill nadrabia wszystko. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> >
> IMO deagle jest słaby.
> Czyt. dla mnie bardziej liczy się celność(a raczej mały odrzut), i szybkostrzelność niż
> siła ognia. No i do deagla nie możesz przymocować tłumika, a to już ogromniasta wada.
>
Wiesz ja pistoletu używam na bliskie odległości jak mi brakuje naboi w karabinie ;) To nie żadna krowa by walić z deagla do ludzi oddalonych znacznie - od tego są AK czy tam MP5 albo inne KMy,PMy czy snajperki :) A co do tłumika to faktycznie nie zwracałem uwagi na to czy jest czy nie - takie to ważne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2008 o 22:11, Probos napisał:


CoD4 to lipa w porównaniu do Halo3 :P
A skill to szit dla nołlajfów :P Mnie interesuje jedynie satysfakcja z gry, a nie to ile mam kili :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2008 o 22:13, Rumcajs52 napisał:

>
CoD4 to lipa w porównaniu do Halo3 :P
A skill to szit dla nołlajfów :P Mnie interesuje jedynie satysfakcja z gry, a nie to
ile mam kili :P

Domyślam się,że to takie głupie nic niewarte wtrącenie bo jak mam to brać na poważnie to mi cię żal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2008 o 22:12, dawidos170 napisał:


No jak masz tłumik to Cie nie widać na radarze. Dobre jest to jak chcesz się zakraść snajperem na tyły wroga, rozwalasz przeciwników pistolem z tłumikiem tak że nie widać Cię na radarze, i jest gites.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2008 o 21:46, cichy10 napisał:

Całkowicie się zgadzam.:) Deagle jak dla mnie pełni rolę shotgun''a, bo na większe odległości
to się kompletnie nie sprawdza (beznadziejna celność).:)

Że halo? Z Degla na Hc wali się jak z Barreta, przy celowaniu przez przyrządy celność 100% i zabija jednym strzałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.09.2008 o 22:13, Rumcajs52 napisał:

CoD4 to lipa w porównaniu do Halo3 :P


^^

Dnia 09.09.2008 o 22:13, Rumcajs52 napisał:

A skill to szit dla nołlajfów :P Mnie interesuje jedynie satysfakcja z gry, a nie to
ile mam kili :P


Skill, to umiejętność grania. :P
Nie oznacza no-lifienia, oraz nabitych fragów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie - sztab to jakiś łatwiejszy poziom jest czy co ? Grałem na NM i miałem wynik ponad 2 razy lepszy niż w HC TDM. A ktoś tu mówił,że w HC jest łatwo fragować tylko częściej się ginie. A ja miałem sporo na plusie K/D teraz. Ahh nie mówię o wyniku w sensie pkt ( tak wiem,że dostaje się np.+5 za przejęcie sztabu itp. ) tylko zabitych i zabitego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

CoD4 dzieli sie na 2 podstawowe tryby - Normalny i HC ( bez huda, większe obrażenia ).
Dodatkowo są jeszcze tryby poboczne - sztab, dominacja, sabotaż, s&d, dm, tdm.
Każdy tryb poboczny może być rozgrywany w tzw. normalu lub HC.
Jeśli chodzi Ci o to, czy jest różnica w zadawanych obrażeniach, między Sztabem HC i TDM HC, to odpowiem - nie.
Jeśli jednak byś porównał Sztab HC i TDM Normal, to wiadomo, że róźnica by była.
Mam nadzieję, że zrozumiałeś, to co napisałem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z chęcią dokonam wymiany: oddam nowa, zafoliowana gre Mass Effect w edycji specjalnej za egzemplarz gry CoD4.
GG w podpisie.


Musze sobie pograc w Coda4 na necie, po prostu musze zanim wszyscy przesiada sie na WOrld At War.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2008 o 23:27, LuQeMaStEr napisał:

/.../
Mam nadzieję, że zrozumiałeś, to co napisałem :D


Tak wiedziałem to już od wczoraj :P Tylko jak się pytałem czy 15 fragów na HC to dobrze na newbie ( nie mylić z noobem ;) ) to ktoś tam zaczął,że na HC jest łatwiej i tam dalej. To zagrałem Normal Mode sztabu i miałem około 40 zabójstw przy 20 śmierciach własnych ? Czyli jak to jest skoro na HC mam aż tak słabszy wynik ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2008 o 23:30, dawidos170 napisał:

Czyli jak to jest skoro na HC mam aż tak słabszy wynik ?? :)


Po pierwsze na HC jest bardzo łatwo zginąć. Z resztą podobnie jak zabić, ale to już trzeba nabrać pewnej wprawy.
Po drugie w Normalu jest w jednym aspekcie łatwiej, przynajmniej dla mnie, z tego powodu, że masz tak jakby więcej żyć. Chodzi mi głównie o to, że raczej nie zostaniesz w tym trybie zabity w jakiś głupi sposób, ponadto zupełnie przypadkowo.
Radziłbym Ci grać póki co właśnie normal, bo zapewne jeszcze nie nabrałeś potrzebnego skilla na HC. Musisz się uczyć grać z głową, ograniczać zgony i zdobywać dużo fragów. Wtedy z powodzeniem będzie Ci szło w HC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2008 o 23:41, LuQeMaStEr napisał:


Radziłbym Ci grać póki co właśnie normal, bo zapewne jeszcze nie nabrałeś potrzebnego
skilla na HC. Musisz się uczyć grać z głową, ograniczać zgony i zdobywać dużo fragów.
Wtedy z powodzeniem będzie Ci szło w HC.

Akurat na HC gra mi się przyjemniej bo trudniej jest o fragi ;) Newbie to ja jestem w CoD4 MP ale nie w FPSach. W tych siedzę ładnych parę lat. Ostatnio skillowałem CSa i przesiadkę zrobiłem właśnie na CoD4. A bez HUDa grałem już w Medal of Honor Pacific Assault ;) Normal imho trochę zbyt łatwy jeżeli ktoś grając pierwszy raz dany typ ( mowa o sztabie ) na 22 graczy jest 6. Serwer jeden z większych jakie znalazła wyszukiwarka w grze a nie był pełen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oo, pies w w kamuflażu a la "TVP po 3 rano" :D A tak na serio to grzebałeś w plikach gry albo po prostu coś się z grą pochrzaniło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować