Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Call of Duty 4: Modern Warfare

9450 postów w tym temacie

Nabicie 55 lvl to kwestia parudziesięciu godzin, ciężko powiedzieć ilu dokładnie. A wyzwania to inna para kaloszy, trzeba się sporo napocić by je zaliczyć, nie mówiąc o tym żeby zaliczyć je wszystkie. Samo zebranie maksymalnej headshotów a co za tym idzie odblokowanie wszystkich kamuflaży i złotych broni to nie lada wyczyn. Sam na razie męcze kałasza by mieć czerwone camo ... a tak na serio to po prostu moja jedna z ulubionych broni więc jak narazie na niej nabiłem chyba najwięcej headów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/

Kwestia wbicia wszystkich 150 baniek to max. 2h bitego grania, z częstym babraniem się aby uszczelić bańkie. Oczywiście zależy jeszcze z czego. Fakt, że mowa głównie o szturmowych.
Gdy została mi ostatnia broń do złotego kałasza (M16) wbiłem 107 baniek w ciągu półtorej godziny. A naprawdę nie nawidzę tej broni.
Snajperki, pistolety maszynowe (nie wszystkie), LKMy a przede wszystkim shoutguny to zupełnie inna sprawa. Tu już trzeba się bardziej namęczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2009 o 20:42, NikiNicoo napisał:

Kwestia wbicia wszystkich 150 baniek to max. 2h bitego grania,

O_O
>z częstym babraniem >się

Dnia 02.11.2009 o 20:42, NikiNicoo napisał:

aby uszczelić bańkie. Oczywiście zależy jeszcze z czego.

No właśnie - w karabinach to jest jeszcze jako tako do zrobienia ale dajmy na to 150 headów przy pomocy Skorpiona albo MiniUzi? To już hardkor ... że o shotgunach nie wspomnę. ;o
>A naprawdę nie nawidzę tej broni.
M16 jest dobra ale nie zawsze i nie wszędzie. Poza tym trzeba się przyzwyczaić do niej, też nie przepadam za nią ale na Crashu jako broń na średnie i długie dystanse sprawdza się czasami nawet całkiem całkiem. A co do wyzwań to ja się pochwalę że w mojej dotychczasowej grze na multi już chyba 4 razy udało mi się zabić 2 wrogów naraz jedną kulą ze snajpy - i to zawsze na Crashu. :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/
Długo grasz x]?
Takie akcje One Shot 2 Kills to częste działania stopping power ;D
Długo grasz?
Może jakiś taki mały sparing hm. za 10min?
GG, cokolwiek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2009 o 21:09, NikiNicoo napisał:

Długo grasz x]?

No już trochę będzie ... dwa razy nabiłem 55 lvl ... no parę(naście) dni sumarycznie by to chyba było.

Dnia 02.11.2009 o 21:09, NikiNicoo napisał:

Może jakiś taki mały sparing hm. za 10min?
GG, cokolwiek?

IP - będę o ile serv nie będzie zapełniony na maksa.

66.55.159.175:28960. Więc za ile minut?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2009 o 21:14, NikiNicoo napisał:

Taki tam zwykły HC, bez żadnych udziwnień.
IP mogę podać tu

Kuźwa ... nie gram na HC. Albo tam gdzie podałem albo w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sry za dubla.
Wiem Tyler, grałem jak nub.
Nie mogłeś poczekać mapę dłużej?
Miałem 84 fragi x]
Wierz mi lub nie, screen mi nie wyszedł. (zostało same tło bez tabelek)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2009 o 21:44, NikiNicoo napisał:

Wiem Tyler, grałem jak nub.

Taa? Nie zauważyłem. ;d

Dnia 02.11.2009 o 21:44, NikiNicoo napisał:

Nie mogłeś poczekać mapę dłużej?

Nie, mam inne zajęcia w międzyczasie.

Dnia 02.11.2009 o 21:44, NikiNicoo napisał:

Miałem 84 fragi x]
Wierz mi lub nie, screen mi nie wyszedł. (zostało same tło bez tabelek)

Jestem skłonny uwierzyć ... mnie za to wywalił PB po dłuższej chwili. -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/

PBUpdate Tyler.
evenbalance.com, zassysasz, update i gitara będzie.
Gdybyś miał jeszcze czas (ktokolwiek miał czas i ochotę grać) przykładowo w piątek wieczorem, dajcie znaka.
Serwer się postawi i pogramy.
Napiszcie kto co preferuje, jaki tryb gry (TDM, DM, S&D), HC/Normal, Oldschool, jaka mapa itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm ... no spróbować umówić się można. Co do moich preferencji ... tylko TDM, nie HC, mapki to albo Crash albo Shipment, broń w zasadzie dowolna. Chyba tyle w tej kwestii ... A co do terminu ... piątek popołudniu - wczesny wieczór tak do 22 maks, sobota raczej nie chyba ze o podobnej porze ... co do niedzieli nie ma pojęcia. Jakby co można mnie łapać na gg - 13305659. Tylko lojalnie uprzedzam - nie lubie zgadywać z kim rozmawiam i się dopraszać o powody dla których ktoś do mnie pisze. :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2009 o 18:39, Arachnos napisał:

matko... panowie! to nie czat, przenieście się na gg.


Skoroś tak Ci się humor wyostrzył to może podasz mi listę wszystkich osób grających w Polsce w Coda4?
Chętnie napiszę, czy ktoś ma wolny czas.
Chyba forum jest od tego, aby ustawić się z gramowiczami na jakiś meczyk prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2009 o 18:48, NikiNicoo napisał:

Skoroś tak Ci się humor wyostrzył to może podasz mi listę wszystkich osób grających w Polsce w Coda4?


Że co? Chyba pomyliłeś zakładki. ;]
Znalezienie chętnych graczy w miejscu x =/= przyzwoleniu na umawianie się w tym samym miejscu.

Dnia 04.11.2009 o 18:48, NikiNicoo napisał:

Chyba forum jest od tego, aby ustawić się z gramowiczami na jakiś meczyk prawda?


Jasne. O ile nie jest to zwykły duelik, który można raz-dwa zorganizować za pomocą czegokolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, w tym przypiętym mini faq nie znalazłem na niego odpowiedzi więc pytam :d
Zainstalowałem dziś Cod''a GOTY i gdy chcę zagrać w singlu wyskakuje błąd że mam włóżyć płytę do napędu. Płyta oczywiście się tam znajduje. Help?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taką nietypową sprawę. Przeszedłem całe demo, na średnio-niskich ustawieniach, nic się nie zacinało 35 klatek, więc postanowiłem kupić oryginał. Zainstalowałem i niestety nic. Nic się nie pokazuje, po prostu gra się nie włącza. Nawet żaden błąd się nie pokazuje. O co chodzi? Jest na to jakiś sposób. Z początku pokazywało mi się wyjątek krytyczny direct, ale zmieniłem nazwę tego pliku, o którym wszyscy wiedzą, mam nadzieję. I od tamtej pory nic. Wie ktoś czy jest jakaś szansa aby grę uruchomić? AMD Athlon 1700+ ~ 1,5 Ghz, 768 mb ram, radek 9600.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować