Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Call of Duty 4: Modern Warfare

9450 postów w tym temacie

dziwne, dopiero widziałem 20k, ale co tam :P Nowe mapy to nie bardzo są jakieś odkrywcze. Chinatown to stary Carentan, Killhouse to chaos zupełny więc wielu ludzi ucieka jak sie tylko mapa pojawi (kiedyś tak było z shipment), Creek nie ma zbyt wiele rozwiązań taktycznych (moim zdaniem), jedyna w sumie fajna mapa to Broadcast.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2009 o 14:05, Arachnos napisał:

Chinatown to stary Carentan


Swoją drogą nieudolnie przeniesiony. Nieintuicyjne ścieżki, ogólna brzydota plus (ew. minus) klimat sięgający co najwyżej rzemyka od sandału CoD2.
Ale Creek fajny jest. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma ktos moze problem z mapa Winter Crash? Bo jak chce ja wczytac (czy na czyims serverze w multi czy na moim kompie, to mi wywala CoDa do Windy :/ Dodam, ze wczesniej takich problemow nie mialem, ale to bylo w wersji 1.0. Dzisiaj upatchowalem do 1.7.-costam.

z gory dziekuje i pozdrawiam......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2009 o 23:12, Kraju napisał:

Z tą mapą nie było problemu na żadnym z patchy. Zainstaluj jeszcze raz łatkę, może coś
się źle zainstalowało.


Zainstalowac ostatnia latke, czy wszystkie jeszcze raz (mialem wczesniej wersje 1.0)?
I czy moge to zrobic nie odisntalowujac gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2009 o 15:05, kuba9876543210 napisał:

> Z tą mapą nie było problemu na żadnym z patchy. Zainstaluj jeszcze raz łatkę, może
coś
> się źle zainstalowało.

Zainstalowac ostatnia latke, czy wszystkie jeszcze raz (mialem wczesniej wersje 1.0)?
I czy moge to zrobic nie odisntalowujac gry?


Zainstaluj od wersji 1.6. Na razie bez odinstalowania gry, jak nie pomoże to czeka Cię reinstalka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2009 o 15:48, Kraju napisał:

Zainstaluj od wersji 1.6. Na razie bez odinstalowania gry, jak nie pomoże to czeka Cię
reinstalka.


Nie bede reinstalowal gry z powodu tylko jednej mapy, w ktora i tak malo osob gra ;-P Zreszta stracilbym wtedy wszystkie osiagniecia ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2009 o 16:46, kuba9876543210 napisał:

Zreszta stracilbym wtedy wszystkie osiagniecia ;]

że co? chyba z 30 razy przeinstalowałem grę i jakoś żadnych osiągnięć nigdy nie straciłem :/ Zabezpieczasz profil i możesz robić z grą co dusza zapragnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2009 o 10:34, Tyler_D napisał:

Przy samym reinstallu gry to owszem ale już po formacie jest to niemożliwe - przynajmniej
ja tak miałem.

Ale jeżeli zapiszem profil na pendrivie/CD to będzie git ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oczywiście, że będzie... no chyba, że pędraka zgubisz albo płytę porysujesz :P

@Tyler_D: Boże jeszcze ktoś stosuje metodę "sformatować dyski i wszystkie problemy znikają"? Od 9 lat 1 to zrobiłem z czystej ciekawości czym to ludzie tak się jarają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2009 o 17:25, Arachnos napisał:

oczywiście, że będzie... no chyba, że pędraka zgubisz albo płytę porysujesz :P


Dupa, nie będzie. Ile razy próbowałem, tak nigdy u mnie (i na innym kompie) nie działało. Kwestia szczęścia. Mnożnik: ilość czarnych kotów przebiegających dwukrotnie tę samą drogę.

I jeszcze jedno: nie ma znaczenia format czy reinstalka - efekt taki sam. A raczej brak efektu.

Dnia 24.11.2009 o 17:25, Arachnos napisał:

@Tyler_D: Boże jeszcze ktoś stosuje metodę "sformatować dyski i wszystkie problemy znikają"?


Czasami warto ruszyć zad i tchnąć nowe życie w zasyfionego Windowsa, sam formatuję przynamniej partycję systemową regularnie i dobrze na tym wychodzę. Może u Ciebie wszystko gra i cieszę się Twoim szczęściem jak cholera, ale istnieją na świecie człowieki, które potrzebują i chcą systematycznie dobijać dysk twardy.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2009 o 22:44, Shlafrok napisał:

Dupa, nie będzie. Ile razy próbowałem, tak nigdy u mnie (i na innym kompie) nie działało.
Kwestia szczęścia. Mnożnik: ilość czarnych kotów przebiegających dwukrotnie tę samą drogę.

I jeszcze jedno: nie ma znaczenia format czy reinstalka - efekt taki sam. A raczej brak
efektu.

a własnie, że będzie i możesz zaklinać rzeczywistość do końca świata i o dzień dłużej. Jak zainstalujesz świeżą kopię gry i wkleisz do niej wcześniej zapisany katalog profiles to jednoczesnie będziesz miał wszystkie ustawienia i osiągi spowrotem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2009 o 12:37, Piotr13PL napisał:

Jest możliwość pobrania tej czcionki co zawsze w lewym górnym rogu ekranu wyświetla info
o misji itp?

ta, najlepiej od razu polską wersję gry miec, a nie spolszczać angielską :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2009 o 16:12, Ichibanboshi-kun napisał:

Jest możliwość pobrania z sieci CoD4 po podaniu oryginalnego klucza?


Możesz ściągnąć grę np. z plików z rapidshare. Jeżeli masz oryginalny klucz to piractwo to nie jest. Co innego ściąganie przez torrenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować