Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Thompson ciągle walczy!

58 postów w tym temacie

Ja mam nadzieje że Thompson nie odejdzie z branży bo jego dziwne i niezrozumiałe działania zawsze wywolują uśmiech na mojej twarzy (niezly z niego lolek :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2005 o 10:55, poldo napisał:

Ja mam nadzieje że Thompson nie odejdzie z branży bo jego dziwne i niezrozumiałe działania
zawsze wywolują uśmiech na mojej twarzy (niezly z niego lolek :P).


Nawet jakby odszedł to i tak znajdzie się ktoś jeszcze, z ruwnie "genialnym" pomysłem (albo jeszcze "genialniejszym :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie popadajmy w taką depresję, Thompson to zwykły krzykacz, w końcu pójdzie po rozum do głowy i zorietntuje się że nic nie zdziała. A jedyne czego dokonał to zrobienie z siebie pośmiewiska na skalę światową. Mnie w tej całej sprawie zastanawia tylko jeden fakt: Co za kretyni przyznali jemu licencje prawniczą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> co tu duzo mowic... zawila i grozna sprawa... kurde teraz jeszcze wiecej osob bedzie twierdzilo ze "Gry to narzedzie szatana" czy cos ;[

zawsze łatwo zrzucic na gry! nie przyznac sie do błędów wychowawczych tylko zrzucic wine na cokolwiek! na gry, na politykow, na Żydów, na sąsiada!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem ten nastolatek postąpił conajmniej głupio. W ten sposób tylko dolał oliwy do ledwie tlącego się płomienia. Nawet jeżeli w sądzie nie uda się Thomsonowi udowodnić niczego, to i tak opinia publiczna swoje pomyśli: "Mój syn też gra na komputerze. Musze podjąć odpowiednie kroki bo mi też może kiedyś zagrozić!".

A potem tylko czekać na DEMONstracje pt. "Precz z kompjuterami!", "PC = SZATAN! X-BOX - PUSZKA PANDORY", "Ochroń swoje dzieci - kup im Scrabble!" "Balcerowicz może zostać!" ...
...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie moge ten Tompson jest niemorzliwy ! Jest niemal pewne że stanie się światową legędom jeszcze za życia !! Mógłby się idiota odpiepszyć od gier ! Mam nadzieje że nie zna polskiego bo mnie za ten komentarz wezwie przed sąd :))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2005 o 13:04, DARO GOTHIC napisał:

Ja nie moge ten Tompson jest niemorzliwy ! Jest niemal pewne że stanie się światową legędom
jeszcze za życia !! Mógłby się idiota odpiepszyć od gier ! Mam nadzieje że nie zna polskiego
bo mnie za ten komentarz wezwie przed sąd :))))))


niemożliwy
legendą
odpieprzyć
Ja cie wezmę przed (?) słownik chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehehe nie czepiajcie sie szczegółów :) chłopak sie deczko rozstroił przez tego kolesia i stąd te byki:) a wracając do tematu to Jack musiał mieć trudne dzieciństwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

spadł z dywanu na podłoge i już mu zostało (ja tam niechce nic sugerować :) ), ale takich ludzi jest więcej tylko różnią się tym że, jedni krzyczą głośniej a drudzy ciszej (bo maja problemy z gardłem od krzyczenia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niesamowity kolo ten Thompson przypomina mi....Don Kichota i walke z wiatrakami....
Ciekawe dlaczego on sie tak uwzial na gry, ze niby co-przemoc pokazuja? Filmy robia to juz od kilkudziesieciu lat i jakos nikomu to nie przeszkadza...albo programy telewizyjne, przeciez w nich to tylko o przemocy mozna uslyszec dzien w dzien...ech gosciu naprawde ma niezle w glowie porabane...no ale jaki ten swiat bylby nudny bez takich wariatow jak on....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wielu czytelnikom tego newsa przemkneła jedna myśl: "Ciekawe co to za gra? Może być niezła!"
... całkiem sprytna reklama, sprzedaż wzrośnie, murowane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować