Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rozwiąż wirtualnie prawdziwy konflikt

19 postów w tym temacie

Renor Mirshann

Zakończył się proces powstawania gry Peace Maker, opowiadającej o konflikcie pomiędzy Izraelem a Palestyną. Głównym zadaniem gracza w tej opartej na faktach turowej strategii jest doprowadzenie do zawarcia pokoju przez zwaśnione strony.

Przeczytaj cały tekst "Rozwiąż wirtualnie prawdziwy konflikt" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To grę można by zrobić na 5min wystarczy by któryś z krajów przeszedł na wiarę drugiego wyznania i te pierdoły i sprawa załatwiona buhahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwny pomysł.. dość kontrowersyjny- to tak jak by robić grę o zamachu na Stany Zjednoczone z 2001 r.. O ile gier bazujących na realiach II wojny światowej jest dużo i nikogo to nie dziwi, tak myślę że ta gra może wzbudzić wiele kontrowersji. To zupełnie inne narody, inna kultura.. Nie wiem, zainstaluję demo i zobaczę co to w ogóle jest, ale myślę że sama idea wystarcza by wywołać niepotrzebną burzę, zwłaszcza że nie każdy pojmie jej przesłanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra nie przyczyni się raczej do rozwiązania konfliktu, jednak jest pomysłem nie typowym. Z chęcią zobaczę wersję demonstracyjną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomysł ciekawy ale ten konflikt jest stary jak świat i nic go już chyba nie powstrzyma chyba żeby jeden naród przeszedł na wyznanie drugiego i to by problem skończyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 16:16, hellgate napisał:

Ja już ściągnąlem i poza tutorialem nic nie jest dostępne, lipa



bo ściągnołeś wersję 60MB z samym tutorialem a nie 220MB (full Demo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyznam, że pomysł dość ciekawy i do tego jak najbardziej szlachetny. Co z tego wyjdzie, to się jeszcze okaże. Może w przyszłości coraz więcej problemów będzie rozwiązywanych wirtualnie, przez graczy, a później w realu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomysł ciekawy i na pewno wyróżniający się z uwagi na fakt, że ma chodzić głównie o zawarcie pokoju, a nie toczenie wojny. Myślę, że dobrze ci ludzie zrobili podejmując się pracy nad takim projektem. Potrzeba trochę odmiennej tematyki, nie powinno się w kółko powtarzać tego samego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 20:02, Geglash napisał:

Proponuję sequel: "Peace Maker 2: Tom & Jerry" :D


Taki poważny problem, a tutaj ludzie robią sobie takie niewesołe żarty... wstydzę się, ze jestem Polakiem :\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.05.2007 o 07:34, greg_f napisał:

Taki poważny problem, a tutaj ludzie robią sobie takie niewesołe żarty... wstydzę się, ze jestem
Polakiem :\

To oni się powinni wstydzić, a nie ty.
Co do gry... do rozwiązania konfliktu nie przyczyni się, ale sama w sobie jest dosyć nietypowa.Chyba ściągnę demko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to dobry pomysł, że powstała gra o takiej tematyce ? Według mnie nie powinno się żartować z takich rzeczy i traktować jakichś wojen jako dobrej raklamy na grę... ;(
Tam się ludzie zabijają, a twórcy będą czerpać pośrednio z tego zyski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować