Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowy trailer Wiedźmina już dziś!

135 postów w tym temacie

Dnia 02.05.2007 o 15:39, Grz3chu napisał:

z tego co słyszałem to Wieźmin nie jest jakimś system-sellerem heh. Tak na 100% nie ma mowy
o obciążeniu serwera, skoro o grze słyszeli głównie polscy gracze :P


Bardzo się mylisz Grz3chu - zapraszam na stronę www.thewitcher.com do sekcji "prasa" - polecam zobaczyć ile się ostatnio artykułów w USA i UE ukazało na temat Wiedźmina. Myślę, że na samo przejrzenie tekstów (nie mówiąc o przeczytaniu!), tylko z tego miesiąca, musiałbyś poświęcić cały wieczór:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to tylko RENDER! Tak więc nadal nie wiem jaka będzie gra i czy będzie hitem.
Nie zrozumcie mnie źle, filmik jest bardzo fajny (T. Bagiński ?), ale nie pokazuje w ogóle gameplaya. To co jest wygląda bardziej na grę dla PlayStation 3...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moze i render - ale na jakim poziomie, drodzy gramowicze - widzieliscie kiedyś taki render i to do polskiej gry? i jeszcze to logo Atari i Bioware - o prostu ta gra jest skazana na sukces - zobaczycie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 19:27, pawel-dom napisał:

moze i render - ale na jakim poziomie, drodzy gramowicze - widzieliscie kiedyś taki render
i to do polskiej gry? i jeszcze to logo Atari i Bioware - o prostu ta gra jest skazana na sukces
- zobaczycie!

takie rendery widziałem nie raz (Final Fantasy), ale rzeczywiście w Polskiej grze - NIE!

Czy ja wiem czy skazana na sukces ? Nie widziałem najnowszego gameplaya, a ten sprzed lat nie robi wrażenia. Dobrze, że gra ma wydawcę (ATARI !) i może będzie dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.05.2007 o 19:21, Grz3chu napisał:

|...| To co jest wygląda bardziej na grę dla PlayStation 3...

a dlaczego akurat PS3?
swoją drogą bardzo dobry trailer gratulacje komu trzeba itd. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trailer cudeńko (co za dynamika), aż mi sie oczy zeszkliły :)

A co do tych, którzy narzekają, że to nie gameplay: było ich już parę i raczej ciężko było po nich określi czy gra będzie hitem. Nowy film z gameplay''iem niewiele by zmienił w tej kwestii, co najwyżej byśmy zobaczyli czy grafika nadal trzyma poziom ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście trailer pokazuje niewiele fabuły i dobrze. Wygląda to ogólnie bardzo dobrze i tylko czekać jak przy uruchamianiu gry bedziemy oglądać całe intro :] A co do grafiki z gameplayów to jest dobra a poza tym nie liczy się ona znacząco przy grze która ma być kontynuacją sagi. Najważniejsze zeby była wciagająca jak bagno:D pozdrawiam wszystkich fanów Wiedźmina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ściągnąłem, zobaczyłem i... jestem pod wrażeniem, jak dla mnie superacko wyszedł, szkoda tylko, że nie ma jakiegoś nowego filmiku z gameplay''a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więc tak: ściągnąłem, obejrzałem i zamarłem. Filmik naprawdę rewelacyjny (zwłaszcza muzyka)! Pan Bagiński i Platige Image odwalili kawał świetnej roboty i jeżeli gameplay będzie na poziomie zblirzonym do tego filmiku, to będzie to HIT nie tylko u nas ale i na swiecie. Jedynie do czego mogę się przyczepić na tym filmiku to postać Geralta. Niby wszystko OK, ale za bardzo przypomina mi Żebrowskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 19:37, DziaduRED napisał:

Nowe gameplaye już niedługo też się pojawią:)


Czekamy i pozdrawiamy wszystkich RED-owców
Czekam na koniec września jak na zbawienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 19:42, pawel-dom napisał:

> Nowe gameplaye już niedługo też się pojawią:)

Czekamy i pozdrawiamy wszystkich RED-owców


Dzięki w imieniu całego studia!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pare rzeczy, myślę, że dość ważne:
- Logo CD Projekt jest za ciemne i zlewa się z tłem (literek "De" z "Developed" w ogóle nie widać) i nie zapada w pamięć... bo się nie rzuca w oczy, tylko jakby się kryje.
- końcowy napis The Wither jest tak ciemny, że średnio go widać, szczególnie poziome linie (np. poziomej linii w "h" z "The" w ogóle nie ma)
- trailer jest za ciemny w ogóle
- muzyka mogłaby być trochę bardziej epicka, żeby wycisnąć pare łez z oczu, a jest trochę rozrywkowa
- poza tym jest fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super, dla mnie jeden filmik ważniejszy niż słowa. Czekam na filmik z gameplay`a oraz na informacje dotyczące polskiego wydania, daty premiery, wymagań sprzętowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 19:55, Darkstar181 napisał:

Trailer wymiata! Ta gra MUSI odnieść sukces!

P.S Dali skubańce na pierwszej stronie, trudno nie zauważyć:)


Taką mieliśmy z nimi umowę - inaczej byśmy dali innemu serwisowi :p. Chcieliśmy to jednak z robić z GTrailers bo tam zwyczajowo mają miejsce takie premiery filmików (największy prestiż na pewno). No i już mam info od ludzi z GT, że fimik cieszy się wyjątkowo dobrym przyjęciem i dużą "frekwencją".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 19:59, DziaduRED napisał:

Taką mieliśmy z nimi umowę - inaczej byśmy dali innemu serwisowi :p. Chcieliśmy to jednak z
robić z GTrailers bo tam zwyczajowo mają miejsce takie premiery filmików (największy prestiż
na pewno). No i już mam info od ludzi z GT, że fimik cieszy się wyjątkowo dobrym przyjęciem
i dużą "frekwencją".


Ja osobiście nie mogłem uwierzyć, gdy pojawiły się wiadomości prasowe z IGN, czy GameSpot, że to ten nasz Polski Wiedźmin - po prostu Panowie pokłony, gra jest sławna na całym świecie i już zbiera nagrody :) Jestem dumny, że wkrótce zagram w RPG-a ze słowiańskimi korzeniami i w ukochanej od czasów NWN Aurorze.
Nic tylko modlić się o godziwą cenę :)

PS. Dziadu mnie zacytował :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 19:59, DziaduRED napisał:

No i już mam info od ludzi z GT, że fimik cieszy się wyjątkowo dobrym przyjęciem
i dużą "frekwencją".


No fakt, jeśli wierzyć GT to trailer w godzinę ściągnęło:
- 3,814 osób w wersji HD
- 3,791 osób w zwykłej wersji

Gratuluję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować