Zaloguj się, aby obserwować  
eXtreme

Mości klikacze! Łączymy się w słusznej sprawie!

548 postów w tym temacie

Dnia 04.05.2007 o 13:01, greg_f napisał:

> http://www.uploader.pl/file/28914/clicklow.rar.html
>
> Najnowsza wersja automatu klikającego :D teraz już w pełni automatycznie, można zostawić
włączone
> i pójść na spacer :D

Nie działa to badziewie, próbowałem pare razy na kilka sposobów i nie działa, tylko skacze
po całym ekranie

Nie jestem autorem tego programu i nie odpowiadam za jego działanie. Inni nie zgłaszają problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2007 o 13:05, eXtreme napisał:

Nie jestem autorem tego programu i nie odpowiadam za jego działanie. Inni nie zgłaszają problemów.


To może zrób screena jak ma to wyglądać, bo może coś źle robię ok? Ale z nas cheatery :} no ale na wojnie i w łóżku- wszystkie chwyty dozwolone :>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2007 o 13:12, greg_f napisał:

> Nie jestem autorem tego programu i nie odpowiadam za jego działanie. Inni nie zgłaszają
problemów.

To może zrób screena jak ma to wyglądać, bo może coś źle robię ok? Ale z nas cheatery :} no
ale na wojnie i w łóżku- wszystkie chwyty dozwolone :>>

Odpal program, strzałkami na klawiaturze ustaw go nad stroną clickclickclick.com w taki sposób, by grafika tego okienka dopasowała się do wyglądu strony. Wpisz hasło, tak jak opisane jest w pliku TXT (haseł nie wolno nigdzie podawać w formie "uzupełnionej", żeby inne kraje nie ukradły programu :)). Wciśnij spację i idź na spacer ;) Jak program jest uruchomiony to nie można nic robić innego na kompie. Jeśli chcesz przerwać, to naciskasz spację znowu a potem wciskasz X i program się zamyka. Ot cała filozofia, wszystko opisane jest w pliku TXT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobre, ale po jakimś czasie ręka boli, a poza tym łatwo myszkę zepsuć ;P nie mam teraz czasu, na ''spidzie'' nabiłem 547 ;) później postaram się więcej ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tępy nie jestem i umiem czytać, robiłem jak w txt, ale i tak nie działa - z resztą hasło można podać, bo kto je przeczyta? zapodaj screena, bo za cholerę nie umiem tego zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2007 o 13:35, Ktomasz2 napisał:

POdaj hasło na mój
gramsajt w formie komentarza, Ja go zaraz usunę.

Ludzie :D Hasło jest w pliku TXT odpisana dokładnie każda literka XD

1 litera : a z ogonkiem
2 litera : l z ogonkiem
3 litera : pierwsza litera ze slowa oznaczajacego odbiornik na ktorym ogladamy telewizje
4 litera : wynik dzialania : jedenascie odjac dziesiec
5 litera : wynik dzialania : sto dwadziescia odjac sto osiemnascie

Czy to takie trudne? :D Nie podawajcie nigdzie rozwiązania nigdzie. Mówicie że nikt nie znajdzie. A ja wam powiem że kilka programów już nam ukradli (my im też :>), Google nie przestaje pracować, tylko czekać aż doda do swoich wyników ten temat i jakiś Izraelczyk wejdzie i rozpowszechni to arcydzieło programistyczne wśród swoich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2007 o 14:16, eXtreme napisał:

Czy to takie trudne?

Taa trudne jest to bo u mnie programik nie działa :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam używam AutoMouseClicker i jestem zadowolony. :D
Choć czasami się "przytnie" i trzeba ręcznie kliknąć aby dalej działał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie o litery.

Dwie pierwsze - zmiękczenia polskie podanych liter?
Trzecia - kończy się na -or?
Czwarta i piąta - wpisujemy cyfrę, czy pierwszą literę cyfry "czytanej"?

Tego żaden Izraelczyk nie powinien rozgryźć ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2007 o 14:34, Lfdracon napisał:

Dwie pierwsze - zmiękczenia polskie podanych liter?

tak

Dnia 04.05.2007 o 14:34, Lfdracon napisał:

Trzecia - kończy się na -or?

tak :P

Dnia 04.05.2007 o 14:34, Lfdracon napisał:

Czwarta i piąta - wpisujemy cyfrę, czy pierwszą literę cyfry "czytanej"?

Cyfra - wynik podanego tam działania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kliknąłem 999 razy, chciałem dodać do wyniku i serv padł... No, trudno się mówi i klika się dalej... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee... mógłby mi ktoś wytłumaczyć jaki jest sens tego klikania? Bo z wyników można wywnioskować, że Polacy to, za przeproszeniem, debile, którzy nie mają nic innego do roboty tylko klikają. ;) Może by tak spełnić się w innej dziedzinie? No chyba, że to rywalizacja typu "kto lepiej oszukuje"... tylko jaki sens ma wtedy uczciwe klikanie?

Ja kliknąłem 1000 razy (uczciwie) i więcej nie zamierzam. Jak już ktoś zauważył - lubię swoją myszkę :) Zresztą, ścigać się z Izraelem? Przecież ten wynik "naklikało" pewnie 3 hakerów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ja kiedys klikalem, Polska byla 2, 1 Chorwacja... Wtedy wyklikałem 250, teraz... 2100

P.S
Od tego mozna se rozwlic myche

P.S 2
Moze zrobimy rankin forumowych klikaczy? Albo ile juz wszyscy lacznie wyklikalismy? Podobnie jak w "zbieramy kasę".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować