Zaloguj się, aby obserwować  
SimFury

3 kolejne kroki - o co chodzi?

98 postów w tym temacie

Dnia 08.05.2007 o 09:16, Markus89 napisał:

W sklepie zniknęła grafika z "trzema krokami"... chyba jakiś niewypał ;P


Grafika zginęła już wczoraj, ewidentny niewypał, ale oni i tak nic sobie z tego nie zrobią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej... Ale zauważcie jak odwiedzalność sklepu wzrosła :P Hmmm ;) Myślę że Kroki pojawią się za tydzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2007 o 14:07, bakubartek napisał:

czy czujecie się oszukani ? ;)

Oszukany nie - bo nic nie obiecywano czy coś.
Rozczarowany - owszem - liczyłem na coś fajnego w odpowiedzi na "1 rok KK Cenegi".
Ciekawe kiedy (i czy w ogóle) pojawi się wyjaśnienie tej tajemniczej kurtyny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie podoba mi się takie zlewanie tego. Jestem w 99,(9)% pewien, że ten temat czytało co najmniej kilku pracowników CDP......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tu masz rację na pewno ktoś z CDP go czytał, ale nic nie piszą, albo to "3 kroki" to tajemnica albo wielki niewypał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No kurcze, nic nie ma... była kurtyna i zniknęła, a tych 3 kroków ni widu ni słychu... dziwne, naprawdę... Fajnie by było, jakby ktoś z CDP się wypowiedział na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się wydaje że to niewypał :( albo zrobili to specjalnie żeby nas zaciekawić czymś i zobaczyć co wymyślimy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2007 o 16:32, SimFury napisał:

Coś mi się wydaje że to niewypał :( albo zrobili to specjalnie żeby nas zaciekawić czymś i
zobaczyć co wymyślimy :P

Nie no co ty, to po prostu zwykły niewypał. Osobiście nienawidze czegoś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Zaraz zaraz... a była kompletna data? To znaczy rok? :D

albinskia---> tia dwa kroki, jeden w przód drugi w tył ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2007 o 16:14, sferis napisał:

Nie podoba mi się takie zlewanie tego. Jestem w 99,(9)% pewien, że ten temat czytało co najmniej
kilku pracowników CDP......

A ja jestem na 5(0)% tego pewien...:(
Tylko, oczywiście, najlepiej usunąć "dowód zbrodni" (xD) i zapomnieć o całej sprawie...:/

CDP, CDP... tak się nie robi. xDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łapiąc Soleile dziś na IRCu postanowiłem zapytać się ocb z tą kurtyną i trzema krokami. Spryciula, poszła pracować :P.
Hmmm, dziwna sprawa ;>...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie trochę się zawiodłem. Coś czułem, że krok może się nie pojawić, jednak nie chciałem tego mówić głośno. Liczyłem na to, że może ktoś z CDP wyjaśni skąd to opóźnienie i kiedy będzie można spodziewać się następnego kroku, jednak coś przeliczyłem się widocznie. Pozostaje czekać. Jakoś bardzo mi na tym nie zależy. Mogę poczekać jeszcze trochę, jednak to źle, że brakuje jakichkolwiek wyjaśnień ze strony CDP i gram.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2007 o 22:03, gothicsheep napisał:

Łapiąc Soleile dziś na IRCu postanowiłem zapytać się ocb z tą kurtyną i trzema krokami. Spryciula,
poszła pracować :P.
Hmmm, dziwna sprawa ;>...


A ja przed chwilą o to samo zapytałem Vilmara. Odpowiedź (cytuję): "no sklep here" czyli nic nowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2007 o 23:14, kalin 123 napisał:

A ja przed chwilą o to samo zapytałem Vilmara. Odpowiedź (cytuję): "no sklep here" czyli
nic nowego


Boże, tak się składa, żę Vilmar nic wspólnego nie ma ze sklepem gram.pl więc co ma ci odpowiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może CDP zapragnął mieć taki swój KGC ;) i wzorują się na wzbudzaniu napięcia niczym Cenega :P ze swoim programem:) Takie wzbiudzanie napięcia mnie odpycha, bo ja to zawsze odbieram jako niewypał, oraz próba przemilczenia tego niewypału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować