Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Xbox 360 startuje w Japonii!

22 postów w tym temacie

Ciepłe przyjęcie Xboxa nowej generacji w Japoni było nieoczekiwane. Cuż zobaczymy czy ten stan się utrzyma długo? A entuzjazm zabaczymy gdy PS3 będzie miało swoją premierę na wiosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy to ważne... Coś mi się zdaje że ten cały napuszony i pewny siebie Bill Gates jeszcze będzie płakał.
""czas dominacji firmy Sony i jej PlayStation dobiega końca, a niemal jednoczesny start nowego Xboksa na całym świecie będzie jedną z przyczyn jego wielkiego sukcesu."" Zobaczymy... Zobaczymy... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2005 o 18:16, gigio napisał:

A czy to ważne... Coś mi się zdaje że ten cały napuszony i pewny siebie Bill Gates jeszcze
będzie płakał.

nie wiem skąd masz taką opinię o wyżej wymienionym. Podczas jego spotkania w Polsce, a także wywiadów jakie czytałem można odnieść jednozczane wrażenie iż jest człowiekiem bardzo ale to bardzo skromnym a z tą pewnością siebie to bardziej nazwałbym ją konsekwecją i wiarą w tworzone rozwiązania.

Dnia 11.12.2005 o 18:16, gigio napisał:

""czas dominacji firmy Sony i jej PlayStation dobiega końca, a niemal jednoczesny start nowego
Xboksa na całym świecie będzie jedną z przyczyn jego wielkiego sukcesu."" Zobaczymy... Zobaczymy...
;)


ano zobaczymy. z Xboxem1 dali sobie radę świetnie - potencjalnie najsłaby gracz im dalej tym bardziej zagroził sony (a systemem online bezkonkurencyjnie wręcz sony załatwił). Z nowym xboxem może być tylko lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zefir- a skąd ty masz te wieści o tym że PS3 wyjdzie dopiero w 2007?? Plotki zapewne i spekulacje. Wieści o PS3 są postepne szerszej publiczności ale na gram jakoś ich nie umieszczają niewiadomo czemu.

gigio- zgadzam sie, spekulacje na temat końca dominacji Sony i jej PlayStation nie maja sensu dokóki na rynku nie pojawi się PS3 i wtedy zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet fajna ta poduszka ;) a to że Xbox 360 może odnieść sukces w Japonii to było wiadome ;] ma ten ''''+'''' szybsza premiera od PS3...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie potrafię pojąć jednego od premiery 360 mnęło już 9 dni jestem codziennie na gram i innych serwisach i jescze nigdzie nie widziłem poważnej recezji i oceny możliwości tej nowej konsoli! podobnie jest z grami! człowiekaż się pali żeby zamówić nowego xboxa ale wciąz nie jest pewny czy ta konsola na prawdę jest warta swojej ceny!
mam nadzieje że ktoś przychyli się do mojej prośby aby gram jak najszybciej umieściło jekieś podsumowanie i ocenę nowej konsoli microsoftu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2005 o 20:37, sadek.sb napisał:

czy ta konsola na prawdę jest warta swojej ceny!

tego dowiemy sie za jakiś czas, po premierze konsol sony i nintendo. nie zapominaj że o jakości konsoli nie decyduje technika, tylko gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2005 o 20:37, sadek.sb napisał:

Nie potrafię pojąć jednego od premiery 360 mnęło już 9 dni jestem codziennie na gram i innych
serwisach i jescze nigdzie nie widziłem poważnej recezji i oceny możliwości tej nowej konsoli!
podobnie jest z grami! człowiekaż się pali żeby zamówić nowego xboxa ale wciąz nie jest pewny
czy ta konsola na prawdę jest warta swojej ceny!
mam nadzieje że ktoś przychyli się do mojej prośby aby gram jak najszybciej umieściło jekieś
podsumowanie i ocenę nowej konsoli microsoftu.


Podsumowanie: konsola jest ok.
Ocena: 8/10

Jestem pierwszy w internecie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PS3 wyjdzie w przyszlym roku, bo sony nie moze sobie pozwolic na ponad roczne opoznienie w stosunku do xbox 360.. bedzie to prawdopowdobnie 2 pol. 2006...

coz japonia to b. szczelny rynek i xbox nie sprzeta sie tam tak dobrze ja w reszcie swiata... chociaz i tak sprzeda sie niezle... bo ludzie sa wyglodniali czekajac na PS3...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja chwilowo bym nie kupowal xboxa.... microsoft znow betatestuje sprzet na pierwszych klientach... juz wiadomo ze to cudenko ma skopany system chlodzenia i sie grzeje jak szalone... i co tu sie dziwic takie male pudelko a tyle sprzetu high-end w nim... i jeden wiatraczek 80 mm...
ciekawe kiedy w sieci pojawia sie filmy o smazeniu jajek sadzonych na otwartym xboxie ;) jak to swego czasu dalo sie robic z athlonami ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2005 o 07:38, RazzedEdge napisał:

ja chwilowo bym nie kupowal xboxa.... microsoft znow betatestuje sprzet na pierwszych klientach...
juz wiadomo ze to cudenko ma skopany system chlodzenia i sie grzeje jak szalone... i co tu
sie dziwic takie male pudelko a tyle sprzetu high-end w nim... i jeden wiatraczek 80 mm...

ciekawe kiedy w sieci pojawia sie filmy o smazeniu jajek sadzonych na otwartym xboxie ;) jak
to swego czasu dalo sie robic z athlonami ;>


Ja z moim nie mam najmniejszych problemow, jak ktos sobie kladzie zasilacz kolo grzejnika, to jego prywatna sprawa.

Zreszta juz widze, jak tylko Xbox sie grzeje - zapewne siedzmiordzeniowy Cell, ktory ciagnie jakas kosmiczna moc bedzie zimniutki jak nos pingwina. Raaaaaaaaaajt. To nie wina Xboxa, te sprzety po prostu beda dawac duzo ciepla bo sa potezne. I tyle. Malo ciepla to mi daje DS :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cell ma pobierać (a wiec i wydzielać) ok 30 - 40 watów jako że taktowanie będzie niskie (może i i ma 9 rdzeni, ale tylko 1 przypomina tradycyjny powerpc, reszta ma możliwości porównywalne z see albo shaderami) z procesorami pctowymi (rekord należy do intela, któryś z modeli żre 113 watów) to dość niewiele i łatwo go będzie ochłodzić nawet w niewielkiej obudowie. co wiecej przyszłe modele mają mieć możliwość wyłaczenia nieużywanych rdzeni, co jescze bardziej obniży pobór mocy a wiec i grzanie sie. natomiast xpudło ma 4 rdzenie oparte na powerpc, wiec z definicji grzeje sie bardziej (a przegrzewa sie nie sama konsola,tylko zasilacz umieszczony w własnej obudowie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować