Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Poza firewallem: komiksy

13 postów w tym temacie

Lucas the Great

Niejedna osoba marzy o wiecznej młodości. Carloss Trillo i Eduardo Risso w cyklu Ja, vampir przekonują, że przy pewnym rodzaju nieśmiertelności i niskim wieku wyjściowym nie jest to wcale sielanką. Bo pozostawanie na wieki nastolatkiem (z tych młodszych zresztą) i posiadanie zapiekłego, również nie umierającego wroga to już przekleństwo...

Przeczytaj cały tekst "Poza firewallem: komiksy" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli o komiksach, to może (zgodnie z doktryną IV RP) coś religijnego? Polecam serię "Kaznodzieja", przedstawienie relacji Chrystus - Maria Magdalena (oraz ich potomków) bije na głowę intrygę znaną z powieści Browna ;PPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepszym komiksem jaki w życiu czytałem był Metal Gear Solid (tylko, ze on jest po angielsku). Do tego należy jeszcze dodać komiksy Marvela, które według mnie są fenomenalne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę powiedzieć że ten komiks prezentuje się całkiem ciekawie.Będzie trzeba go jak najszybciej dorwać.Więcej tych recenzji poproszę bo prezentujecie tu dosyć interesujące pozycję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2007 o 22:39, Krejt napisał:

Risso maczał paluchy w fenomenalnej serii "100 Naboi" - o wiele lepsze od Vampira. :)

Bo "100 Naboi" to nowsze prace - zresztą autorka recenzji o tym pisze, nie doczytało się? ;) btw. w samej serii 100 Naboi widać jak mu sie kreska doszlifowuje na przestrzeni lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2007 o 22:55, Lucas the Great napisał:

zresztą autorka recenzji o tym pisze, nie doczytało się? ;)

Indeed. Nie czytałem recenzji, bo mam wyrobione zdanie o komiksie na podstawie osobistej lektury. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

300 Franka Millera juz jest ksiegarniach i w necie ... ale cena mnie powala - 65 zl za 88 stron komiksu :|
Wole wydac ta kase na jakiegos essentiala punishera albo wolverina - okolo 600 stron :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować