Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

X-COM aka UFO - ewolucja serii

29 postów w tym temacie

póki co polecam alien invasion

Heh, ja właśnie staram się znowu pobrać znowu... ale ściąganie jakichkolwiek dużych plików z sourceforge.net to TRAGEDIA ! transfer po pobraniu 90% spada do 0.0 kb/s.. wznawia się na chwile do 30kb/s i znowu spada... jeśli ktoś ma zamiar pobrać niech lepiej skorzysta z "wspomagacza", bo tak to będzie wam się ściągał pół dnia.

Czemu nikt nie wyda porządnego x-coma?

Chyba prawa do gry nadal ma nadal Hasbro... niestety.
Hm a jako ciekawostka, ostatnio znalazłem Informację o pewnej grze... Rebelstar: Tactical Command na Gameboy Advance, zobaczcie screeny i powiedźcie z jakim produktem się wam kojarzy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najlepsza gra PC jest właśnie X-COM- TFTD (pierwsze UFO zobaczyłem dopiero niedawno i wydało mi się takie naciągane obcy z TFTD bardziej do mnie przemawiają :) ).
Jako ciekawostkę dodam, że TFTD można obecnie kupić na Steamie za 2,5$ (szkoda tylko, że nie mam karty kredytowej :/).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, "X-COM: Terror from the Deep" można kupić obecnie na Steam''ie za 2.45$ ale tylko do 11 maja. Po tej dacie gra kosztować już będzie kupę kasy bo całe 4.95$ więc śpieszcie się :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jak UFO, to tylko pierwsze dwie części. I kto mówi, że nie da się odświeżyć starego wydania? Przecież udało się odświeżyć Cywilizację I i wydano jako nr IV (ze świetnym wynikiem finansowym). Odświeżono również Piratów Sida Meiera (też nieźle się sprzedawała). Ba ostatnio nawet odświeżono Another World zmieniając tylko render grafiki.
Przecież nikt nie powiedział, że odświeżając trzeba zmieniać zasady rozgrywki? To tylko jakaś głupia moda na "ulepszanie".
Dobra gra nie starzeje się nigdy. Starzeje się tylko technologia obrazu i dźwięku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

X-COM TFTD to jak dla mnie jedna z najwspanialszych gier jakie kiedykolwiek wyszły.Przez ten artykuł znów zacznę w nią grać i nieprześpie nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2007 o 11:47, Von Bolt napisał:

Da się wogule przejść Enemy Unknown??


Jasne, najpierw dowiadujesz sie gdzie jest baza obcych i pozniej na mapie swiata pojawia sie przycisk pozwalajacy wyslac ekipe do tej bazy (trzeba miec ulepszony transporter oczywiscie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

X-COM: Apocalypse jest jedną z najlepszych gier w jakie grałem to po prostu jajeb-fajna gre tylko szkoda ze kupiłem kompa z xp a gra chodzi tylko pod 98 wind. OJ WIELKA SZKODA jeśli ma ktoś pomysł lub sposub na uruchomienie pod xp prosze o pomoc pod emi.yetti42@op.pl POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2007 o 17:59, YETTI napisał:

X-COM: Apocalypse jest jedną z najlepszych gier w jakie grałem to po prostu jajeb-fajna gre
tylko szkoda ze kupiłem kompa z xp a gra chodzi tylko pod 98 wind. OJ WIELKA SZKODA jeśli ma
ktoś pomysł lub sposub na uruchomienie pod xp prosze o pomoc pod emi.yetti42@op.pl POZDRAWIAM


Ściągnij maszynę wirtualną MS Virtual PC2007 i jak masz legalny pełny Windows 98 zainstaluj go i potem grę.Tudzież możesz spróbować pod Linuxem na środowisku WINE.

Co do serii to XCOM1 i XCOM3 są najlepsze (chociaż w 3 już wkurza szybkość odkrywania w stosunku do ilości interwencji tych drugich jest za dużo i przez to za dużo czasu spędza się na walkach a odkrycia wloką się niemiłosiernie, pod tym względem XCOM1 jest najlepiej wyważone.
Co do altarowych wypocin to ciężko mi jest to coś komentować, pierwsze przeszedłem i zgodzę się z uwagami autora artykułu, dwójkę nie skończyłem (tak jak w XCOM3 odkrycia idą za wolno), trójki z powodu StarFacka... tffffu StarForce nie kupiłem (ponieważ od prawie roku ignoruję ostentacyjnie tytuły z tym typem zabezpieczeń, ponieważ nie daje mi ono gwarancji, ze za 10 lat taką płytę będę mógł swobodnie uruchomić), poczekam aż dodadzą do CDA, może już bez tego świństwa, ale dziecinna niczym ToyStory grafika zrobi z tego tytułu komedię a nie strategiczno-taktyczną grę grozy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować