Zaloguj się, aby obserwować  
MonkOfWar

Magic: The Gathering :)

1878 postów w tym temacie

Elfy, heha. Ja wolę szybki destroy a'' la zombiaki. Zombie szybko wychodzą, są tanie i czsami mogą nieźle przygnieść. Jeżeli chodzi Ci o Burnta to rzeczywiście jest bardzo dobry, a naelfach nie grałemm, ale wiem, że mają słabego gempalma :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2006 o 17:18, Budyn napisał:

Elfy, heha. Ja wolę szybki destroy a'' la zombiaki. Zombie szybko wychodzą, są tanie i czsami
mogą nieźle przygnieść. Jeżeli chodzi Ci o Burnta to rzeczywiście jest bardzo dobry, a naelfach
nie grałemm, ale wiem, że mają słabego gempalma :]


No dobra Elfy może nie są za szybkie, ale kontrolować je i stracic zycie jest prawie niemożliwe !!
Do naporu też są b.dobe ;D
a głównie elfy nie kosztują wiecej niż 4 many !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Przez dwie strony wałkowaliśmy już temat Elfów, jak ktoś chce może sobie poszukać, powklejane były najsilniejsze Elfiaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W - plains, G - forest, R - mountain, B - swamp, U - island.
Jeżeli o to Ci chodzi. A jest to prosto zapamiętać, bo to pierwsze litery kolorów, jakie landy dają ( po angilesku ) na przykład - mountain daje czerwoną manę, więc red, czyli R.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2006 o 13:10, RedFox napisał:

W - plains, G - forest, R - mountain, B - swamp, U - island.
Jeżeli o to Ci chodzi. A jest to prosto zapamiętać, bo to pierwsze litery kolorów, jakie landy
dają ( po angilesku ) na przykład - mountain daje czerwoną manę, więc red, czyli R.


Thx o to chodziło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Płacisz 4 many i:
Szukasz w bibliotece 4 kart z RÓŻNYMI NAZWAMI i przeciwnik wybiera dwie, które idą na cmentarz, oraz dwie, które bierzesz na rękę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2006 o 20:18, RedFox napisał:

Płacisz 4 many i:
Szukasz w bibliotece 4 kart z RÓŻNYMI NAZWAMI i przeciwnik wybiera dwie, które idą na
cmentarz, oraz dwie, które bierzesz na rękę.


Fajne :D ^^ ale i zatem głupie bo przeciwnik wie co posiadam w łapie (co dobrałem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przeciwnik wie co posiadam w łapie (co dobrałem)

No dobra, ale dobrałeś cztery różne kontry, i co mu z tej wiedzy, kiedy Ty masz na ręce jeszcze kilka innych kart? :P Wie tylko, że możesz mu zepsuć całe kombo, albo zepsuć kilka kritów - od tych dwóch do tylu, ile masz kart. Wszystko zależy od tego, co dobierasz i od tego, co masz na ręce. Albo na przykład tak jak mój kumpel tym zagrywa: wybiera 4 różne karty na dociąg, więc może sobie dobrać karty, których ja już nie będę widział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja gram czarną talią bo lubie nisczarki, osłabiarki, klątwy etc.
najlepsze enchanty jakie widzialem do czarnych to mortal combat i plainswalker scorn ;)
Black Magic rulezz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, wpadłem na pomysł, żeby każdy napisał tu swoje najgłupsze zagrania, śmieszne błędy i w ogóle :P
Może zacznę- zagrałem Mystic Penitentem, który potem dostał tresha, podpakowałem go Indomitable Will oraz Strenght of Isolation, a nastepnie Bonesplitterem (w 3 tury chyba). Przeciwnik zagrał potem jakimś kritem o sile 4, a ja z radością rzuciłem Topple zapominając o pompkach. No i se usunałem spaślaka 6/6 z fly''em i protekcją- niezłe kombo, co nie? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2006 o 20:31, Doreczek napisał:

A na czym polega deck na GIFTS UNGIVEN ??


Mozna tworzyc rozne wariacje na temat tego decku. Moim zdaniem b. dobrym wyjsciem jest stworzenie reanimatorka. Chociazby:

10 Swamps
10 Islands

1 Platinum Angel
1 Sundering Titan
4 Thought Courier
1 Kokusho, the Evening Star
2 Nezumi Graverobber
1 The Unspeakable
2 Ink-Eyes, Servant of Oni

2 Cranial Extraction
4 Peer Through Depths
4 Gifts Ungiven
2 Beacon of Unrest
4 Chrome Mox
2 Lightning Greaves
2 Terror
4 Zombify
4 Mana Leak

Lub cos w tym stylu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2006 o 15:16, Budyn napisał:

Chciałbym się Was spytać czy nie wiecie może czy organizowany jest gdzieś obóz M:tG? Z kolegą
chętnie byśmy wyjechali.


O kurde. Nie mam pojęcia, najlepiej chyba będzie jak zajrzysz na jakieś duże polskie serwisy fantasy, albo mtg, np poltergeist, albo coś. Ew. jak nie znajdziesz tam informacji to wyślij mejla, może coś sie dowiedzą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2006 o 15:16, Budyn napisał:

Chciałbym się Was spytać czy nie wiecie może czy organizowany jest gdzieś obóz M:tG? Z kolegą
chętnie byśmy wyjechali.


Hmm... Chyba jest, wiesz? W zeszłym roku zastanawiałem się nawet nad wybraniem na cuś takiego. Jest to organizowane w górach, mnóstwo gry w RPGi i Magica, oprócz tego także jakieś zajęcia bardziej fizycznie. Pamiętam, że w programie miał być turniej z darmowymi boosterkami, nagrodami itd.. A, no i utkwiło mi w pamięci, że było napisane także nt. "własnego sklepiku z kartami" :) . Może gdzieś odnajdę tę ulotkę, odkopię spod ton szpargałów-wtedy dam znać.

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2006 o 15:46, garrick napisał:

Jaką talie warto kupic ?

Hm, bardzo fajne talie są w Betrayers, w Ravnicy, ale najlepiej poszukaj na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować