Maurycy_69

Buty - Pokaż swój styl :)

3074 postów w tym temacie

Dnia 09.10.2010 o 18:28, relacje napisał:

Czyli mówisz, że chodzisz w nich na codzień? :/


A gdyby chodził to co w tym złego? Wiele osób w takich chodzi i według mnie to nic złego. Ja póki co przerzuciłem się na trampki i dunki, ale te są dosyć fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.10.2010 o 18:39, SongoX napisał:

A gdyby chodził to co w tym złego? Wiele osób w takich chodzi i według mnie to nic złego.
Ja póki co przerzuciłem się na trampki i dunki, ale te są dosyć fajne.

Wiele osób chodzi też w sandałach i skarpetkach ;) Świetne kryterium do oceny sobie wybrałeś. No, ale wracając do butów, kiedyś zdarzało mi się chodzić w butach do piłki nożnej, co z perspektywy uważam za co najmniej niefortunne. Tylko ze nigdy nie były to buty tak "oczo-je***ne". Obawiam się ze pokazywanie się w takich butach w połączeniu z większością ubrań może wydać się śmieszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra, może trochę źle to określiłem, ale ile ja osób w takim czymś widziałem. Niby nie pasują do większości ubrań, ale jakoś obczaiłem (przynajmniej w mojej małej miejscowości), że bardzo mało osób przywiązuje uwagę do stylu w jakim się ubierają. Są oczywiście, metale (jak zobaczyłem mojego kumpla po wakacjach to nie poznałem xD), nieudane podróbki gangsta rapperów, którzy słuchają firmy i Ci z opisu Graszcza. A co do tamtych butów, to nie są znowu takie oczojebne, w porównaniu te jakie widziałem w mojej budzie. A ostatnio spotkałem gościa z gimnazjum, który specjalnie podwijał jeansy, bo miał różowe skarpety z Pumy. Taka ciekawostka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mhm, widzę niezłą pompę z butów i zdania, że "można się w nich także pokazać":P Coś jednak sobie wyjaśnijmy: po pierwsze, jak odpisałem już, nie są to buty do chodzenia wszędzie i codziennie - od tego mam inne buty, jednak JAK COŚ, to pokazanie się w nich to nie jest jakiś wstyd. Po drugie: rzeczywiście, jak już je założę jakiegoś dnia do chodzenia gdziekolwiek, to są one tak oczoj***e że hoho- prawie całe są czarno-białe z dodatkiem czerwonego po środku, a akurat ten kolor zasłaniają dżinsy. Nic to. Po trzecie: lansowanie się nie jest w moim stylu, żadnego żelu na włosach, wyje*****h ciuchów i innych dodatków. Czytanie ze zrozumieniem się kłania? No nic, chętnie sobie dalej poczytam, jaki to jestem lanser bez gustu itp, przynajmniej się pośmieję, bo mi humor dzisiaj nie dopisuje.

EDIT: mała poprawka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za dubel. Wiadomo, że są gusta i guściki i z nimi się nie dyskutuje, tylko wkurza mnie od razu przypinanie etykietki po jednym zdaniu/zdjęciu/czymkolwiek, skoro człowieka się nie zna.

EDIT: Literówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Poszukuje butów takich żebym mógł w nich przechodzić tego roczną zimę. Szukałem butów typu air max od nike, ale coś nie mogę się zdecydować. Nie chcę butów za kostkę typu Nike 6.0 albo Air Mogan. Cena max. do 300 zeta. Pomóżcie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2010 o 18:39, SongoX napisał:

> Czyli mówisz, że chodzisz w nich na codzień? :/

A gdyby chodził to co w tym złego? Wiele osób w takich chodzi i według mnie to nic złego.
Ja póki co przerzuciłem się na trampki i dunki, ale te są dosyć fajne.


Nie są fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2010 o 18:58, relacje napisał:

Nie są fajne.


... ale się rozpisałeś...
To zależy tylko od gustu znawco. Więc jeśli tylko dodałeś tego posta, aby mnie sprowokować, to daruj sobie tą dziecinadę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2010 o 19:06, SongoX napisał:

> Nie są fajne.

... ale się rozpisałeś...
To zależy tylko od gustu znawco. Więc jeśli tylko dodałeś tego posta, aby mnie sprowokować,
to daruj sobie tą dziecinadę.

Przepraszam, proszę pana.
Czy chcesz żeby się podobało wszystkim czy tylko Tobie? Bo ja wolę, żeby wszystkim. Zresztą ja jestem i tak świetny i świetnie się ubieram, także to co podoba się innym podoba się i mnie i dobrze się w tym czuję. Także, co ty możesz wiedziec o modzie, skoro jedyna marka butów jaką kiedykolwiek miałeś na stopach to Nike, ew. Adidas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem ostatnie kilka stron i widzę, że prawie same "najacze" :P
Butki Emerica, całkiem wygodne, tylko mój egzemplarz już się trochę zniszczył od jazdy na bmxie :PP. Ale muszę im przyznać, że i tak dobrze się trzymają. :)

20101011200221

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2010 o 19:57, relacje napisał:

Czy chcesz żeby się podobało wszystkim czy tylko Tobie? Bo ja wolę, żeby wszystkim. Zresztą
ja jestem i tak świetny i świetnie się ubieram, także to co podoba się innym podoba się
i mnie i dobrze się w tym czuję. Także, co ty możesz wiedziec o modzie, skoro jedyna
marka butów jaką kiedykolwiek miałeś na stopach to Nike, ew. Adidas.


Pewnie wolę kupić buty, które będą podobały się komuś niż mi. Ależ jesteś zarąbisty. Widzę, że tylko w taki sposób umiesz się dowartościowywać. Skończ już to nędzną pogawędkę, bo próbujesz być tu superhiepr znawcą, którego zdanie jest najważniejsze. Nie odpisuj na moje posty, bo widzę, że nie masz nic mądrego do powiedzenia. A i jeszcze lepiej porozmawiaj z kimś z rodziny, bo chyba nie jest w niej najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2010 o 20:07, franko113 napisał:

Przejrzałem ostatnie kilka stron i widzę, że prawie same "najacze" :P
Butki Emerica, całkiem wygodne, tylko mój egzemplarz już się trochę zniszczył od jazdy
na bmxie :PP. Ale muszę im przyznać, że i tak dobrze się trzymają. :)

Świetne buty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2010 o 20:07, franko113 napisał:

Przejrzałem ostatnie kilka stron i widzę, że prawie same "najacze" :P


"te najki, zakladasz czujesz dume i czasami jestes jak 30 centymetrow ponad chodnikami" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2010 o 18:21, Zauri napisał:

"te najki, zakladasz czujesz dume i czasami jestes jak 30 centymetrow ponad chodnikami"
;)

nie przypominam sobie, by eFIeSZet wspominał coś o najkach ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego niektórzy sprzedają na allegro air force 1 za 330zeta i inni za 200? Skąd taka różnica cen? W sklepie można kupić za ok. 200zł więc nie sądzę, by na allegro w tej cenie sprzedawali podróbki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem zbyt leniwy by odszukać gdzieś w czeluściach biurka cyfrówkę, więc fotki prosto z netu [nota bene ze sklepu gdzie się zaopatruje więc wierne oryginałowi =)]
Dwie pary jesiennych kawaleryjek.

20101016171054

20101016171059

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach