Maurycy_69

Buty - Pokaż swój styl :)

3074 postów w tym temacie

Dnia 20.06.2010 o 09:47, Graszcz napisał:

(...)

A niby co to jest jak nie trampki? Nie widzę w tej "liście" żadnych innych butów... A kolorystykę można tak dobrać żeby niektóre z podanych przykładów nie wyglądały "pedalsko" (jak to kulturalnie określiłeś).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2010 o 00:08, Piter_Fersin napisał:


To są męskie buty?
Czas umierać. :(

BTW, gdzie tamte wyżej pokazane buty z DiRT''a można dostać?
BTW #2, Dlaczego wszyscy czepiacie się słowa "pedalskie", zwykły twór językowy... Poprawni politycznie się znaleźli... Phew.

@Sarturias --> JAMAICA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2010 o 10:13, Traitor napisał:

> (...)
A niby co to jest jak nie trampki? Nie widzę w tej "liście" żadnych innych butów...

http://www.allegro.pl/item1082030366_reebok_vulc_trampki_rozm_42_rewelacja_na_lato.html
jak to są poczciwe trampki, to ja jestem Richard Ramirez.
propozycja Pumy też na oko za wiele wspólnego z trampkami nie ma

Dnia 20.06.2010 o 10:13, Traitor napisał:

A kolorystykę można tak dobrać żeby niektóre z podanych przykładów nie wyglądały "pedalsko"
(jak to kulturalnie określiłeś).

kolega podał linki do aukcji butów w wyjątkowo *niemęskiej* kolorystyce, kroju i wzornictwie, ot co

***

Dnia 20.06.2010 o 10:13, Traitor napisał:

"But może być damki jak i męski jest to Unisex. "

śmiechłem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2010 o 00:13, Sarturias napisał:


W najnowszym numerze są zaprezentowane buty z Croppa w kolorze czarno-zielonym (czarny
góra, zielony boki)...szukałem takich w necie jednak nie znalazłem. Jeśli ktoś się orientuje
to proszę o podpowiedź.


Proponuję Ci przejść się do sklepu po prostu. Buty całkiem fajne jak na Croppa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2010 o 12:10, Graszcz napisał:

jak to są poczciwe trampki, to ja jestem Richard Ramirez.

Miały być trampki... to, że teraz trampkami nazywają różne "twory" to już inna sprawa.

Dnia 20.06.2010 o 12:10, Graszcz napisał:

kolega podał linki do aukcji butów w wyjątkowo *niemęskiej* kolorystyce, kroju i wzornictwie,

Kolega też napisał, żebyś sobie poszukał innych kolorów. On podał tylko wzór. Jeśli dobrze dobierzesz kolor to prawie każdy z podanych przykładowo butów będzie wyglądał jako-tako "męsko". Ale ja sie wyłączam z rozmowy, ja w trampkach chodzić nie lubię. Życzę powodzenia w szukaniu "ideału" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2010 o 21:29, ppoz93 napisał:

Witam,
Mam pytanie.
Co myślicie o tych butach? Czy opłaca mi się je kupić? Nie jestem jeszcze jakimś super
graczem w nogę, ale mam w planach coś pograć. Chcę ich także używać do codziennego przechadzania
się. Wizualnie mi się b. podobają. Ma je ktoś? Są wygodne? Ta podeszwa mnie zastanawia,czy
odczuwa się każda nierówność pod stopą?Czy są wytrzymałe?


Nie polecam jest to największy szajs jaki jest w sprzedaży, tak się składa, że mam kogoś w rodzinie kto ma sklep sportowy i z tymi butami są ciągłe problemy (reklamacje). Nie polecam Ci żadnych Mercuriali, poszukaj czegoś innego najlepiej skórzane buty polecam Adidas AciCore mam je osobiście i nie narzekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobre, bo tanie, a tanie, bo dobre :>
Uzywam ich na co dzien od okolo roku (?) do wszystkiego (bieganie, szkola, sporty, praca), sa wygodne i dosc wytrzymale, no przede wszystkim nie byly drogie (ok. 70-80zl), jak wszystkie poprzednie buty, z wyjatkiem zimowych.
Na zdjeciu sa troche zakurzone, bo w ogrodzie sprzatalem jedno wielkie bagno po poprzednich wlascicielach domu ;]

20100620171353

20100620171406

20100620171415

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje nowe Pumy ;) Generalnie mam pewien problem. Od zawsze nosiłem białe obuwie, ale teraz kiedy mam 22 lata już czasami nie wypada. Problem polega na tym, że w czarnych butach się strasznie dziwnie czuję. Po prostu nie widzę ich jak mam je na nogach i odnoszę wrażenia, że jestem drzewem, które wrosło w chodnik :D

20100621164014

20100621164021

20100621164026

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, jeszcze ładnych parę lat temu na rynku były takie fajne tanie podróbki vansów. Nie wiecie, czy można je gdzieś dostać jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wheee, udało mi się dorwać zwyczajne trampki w Deichmannie. Powinny wytrzymać dłużej niż tydzień, wszak kosztowały więcej niż 15 zł

Tyler: nie było takich w Deichmannie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio poluję na takie jak na obrazku. Muszę gdzieś takie wyczaić, ale z ceną poniżej 200 PLN :P

Tyler z tego co wiem to jesteś zwolennikiem glanów, więc nie dziwi mnie Twoja niechęć do jasnych ;]

20100704002735

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Owszem ale przecież nie będę biegał w glanach przez cały rok a tym bardziej latem. Poza tym dobre glany /= niekoniecznie czarne glany pomijając oczywiście ozdupki pokroju tych w kolorze dajmy na to różowym. A białe czy w ogóle jasne buty to pasowały chyba tylko Crockettowi i Tubbsowi [ o ile ktoś kojarzy o czym w ogóle teraz mówię ].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach