Zaloguj się, aby obserwować  
Altair05

Mount&Blade - Temat Ogólny

2088 postów w tym temacie

Oto co napisali z gram.pl

Początek
"Witam, Gra Mount and Blade dostępna w ofercie naszego sklepu to pełna polska
wersja gry"
Koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2008 o 11:50, Lucas01 napisał:

Oto co napisali z gram.pl

Początek
"Witam, Gra Mount and Blade dostępna w ofercie naszego sklepu to pełna polska
wersja gry"
Koniec

W odpowiedzi z pomocy technicznej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Oto co napisali z gram.pl
>
> Początek
> "Witam, Gra Mount and Blade dostępna w ofercie naszego sklepu to pełna polska
> wersja gry"
> Koniec
Ja nie dostałem jeszcze odpowiedzi z pomocy techn. CDP .Być może dlatego ze dokładnie opisałem ten problem, i taka odpowiedż byłaby poniżej krytyki:P Naprawdę nie wiem co robić , wydalem 100zł i nie wiem co w końcu mam.Ja wiem że to ciężko otworzyć pudełko, porównać zawartość z opisem na pudle i w instrukcji ,zapuścic początek gry i zobaczyc babola wielkiego jak stan Nevada! To wymaga wręcz nadludzkiego wysiłku i poświęcenia,litrów potu i wielu wyrzeczen :) Ale ja wydałerm kasę, a ktoś tam po drugiej stronie chyba też bierze kase za zdanie czy dwa rzeczowego wyjaśnienia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcialem sobie ta gierke kupic (dokladnie dzis), ale co mnie tknelo i zajrzalem tutaj... a sytuacja z rejestracja nie wyglada za ciekawie.

Obecnie gram w triala i jak w jakis sposob mozna porownac czy wasze pudelkowe maja wiecej obcji bez rejestracji, to sluze, ale czarno to widze.

PS. w tej trialowej ze stronki producenta jest cos takiego jak miejsce na wpisanie haselka... jak komus odpowie pomoc techniczna to piszcie od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2008 o 14:09, Darth Master napisał:

Chcialem sobie ta gierke kupic (dokladnie dzis), ale co mnie tknelo i zajrzalem tutaj...
a sytuacja z rejestracja nie wyglada za ciekawie.

Obecnie gram w triala i jak w jakis sposob mozna porownac czy wasze pudelkowe maja wiecej
obcji bez rejestracji, to sluze, ale czarno to widze.

PS. w tej trialowej ze stronki producenta jest cos takiego jak miejsce na wpisanie haselka...
jak komus odpowie pomoc techniczna to piszcie od razu.

jak możesz podaj link na strone gdzie jest ta możliwość wpisania klucza, z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej napisałem dość obszernego posta na temat ,zacytowałem info z pudełkai 2 strony instrukcji, to mnie chamsko "wypozycjonowali" z forum, zapewne w celach marketingowych....BRAWO;p Pomoc techniczna milczy,a miałem tę grę za "pewniaka , bo kumpel dawno temu mial wersje ang. i mi ją polecił jako miodny hiciorek, bezproblemowy.Pytanie:Gdzie jest to cholerne okienko do wpisania aktywacji? Czy jest może nie potrzebne bo mamy wersje"ztuningowana"? A moze to taki legalny krak PL? Napiszą coś, czy mają już weckend??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze taka prośba, niech ktoś mający wersję trial, czy eng zapoda screena z tym nieszczęsnym oknem do wpisania klucza aktywacji, jak to w ogóle wygląda.Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2008 o 15:52, Damianuss1 napisał:

Nie mam pełnej wersji gry, ale znalazłem coś takiego na jakimś forum. Po instalacji i
pierwszym uruchomieniu gry powinno wyskoczyć coś takiego.


To by się zgadzało, może faktycznie klucz jest do wersji trialowej anglojęzycznej ściągniętej z neta, natomiast wersje pudełkową nie trzeba aktywować i to jest pełna wersja...chyba mamy problem rozwiązany, 6 lvl przekraczamy ale niech ktos sie odezwie kto gral w wersje z neta i pudelkowa i ze cos sie zmienilo w opcjach i możliwosciach grania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2008 o 14:43, Maximo napisał:

Wcześniej napisałem dość obszernego posta na temat ,zacytowałem info z pudełkai 2 strony
instrukcji, to mnie chamsko "wypozycjonowali" z forum, zapewne w celach marketingowych....BRAWO;p
Pomoc techniczna milczy,a miałem tę grę za "pewniaka , bo kumpel dawno temu mial wersje
ang. i mi ją polecił jako miodny hiciorek, bezproblemowy.Pytanie:Gdzie jest to cholerne
okienko do wpisania aktywacji? Czy jest może nie potrzebne bo mamy wersje"ztuningowana"?
A moze to taki legalny krak PL? Napiszą coś, czy mają już weckend??


Pomoc techniczna nie milczy - pomoc techniczna jeśli już udziela się na forum to chce by informacje przez pomoc techniczną podane były sprawdzone :) Co do okienka i całej reszty zapraszam na forum pomocy technicznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kwestia klucza aktywacyjnego wyjaśniona przez pomoc techniczną, (jest do wersji trial i angielskiej) ,do PL nie jest wymagana...Szkoda tylko że błędna informacja na pudełku i w instrukcji ,tyle krwi nam napsuła.Dzieki za info Panu z CDP i wszystkim którzy starali się jakoś pomóc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie jedna rzecz. W grze można pomagać pretendentom do tronu jakiegoś państwa. Podobno jak zajmie się zamek to można zadecydować kto będzie nim władał. Jeśli za każdym razem będę wybierał siebie i doprowadzę pretendenta do tronu to czy moje zamki i miasta zostaną mi odebrane?
Grałem wasalem u Khergitów i chce spróbować czegoś innego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować