Zaloguj się, aby obserwować  
Altair05

Mount&Blade - Temat Ogólny

2088 postów w tym temacie

Dnia 13.10.2008 o 09:27, piterpan napisał:

Czytam forum o tej grze już od dłuższego czasu i powiem szczerze, że nigdy nie słyszałem
tylu dobrych słów i mało negatywów o jednej grze. Mam dwa pytanka. Kiedy premiera w Polsce
( dwie sprzeczne informacje na necie ) i po drugie czy ma ktoś linka do wideoreceznji
za wyjątkiem tej co dał gamecorner?
Z góry dzięki


Może sprawdź grę sam: http://taleworlds.com/mb_download.html Wersja pełna, ale limitowana maksymalnym poziomem doświadczenia do osiągnięcia - 6. Można tworzyć dowolną liczbę postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam rowniez sciagniecie i zapoznanie sie z gierka, naprawde fajna produkcja tylko mnie boli tempo/jakosc rozwoju, bardzo boli. Nie wszystko moderzy beda w stanie zrobic, nie kazdy bedzie lookal po forach czy juz wyszedl mod x czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetna gra, polecam ściągnięcie wersji .808 i granie w moda The Last Days. Najlepszy mod jaki wyszedł, bez żartów. Świetnie oddany świat Władcy Pierścieni i miodny gameplay. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pudełkową wersję ale nie Polską :D ta gra nie musi być po Polsku by być fajną grą, wielkim plusem jest system walk i MASA modów do gry a minusem raczej brak Multi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2008 o 07:57, piterpan napisał:

Już wszystko wiem a kiedy premiera, 29 czy 23.09?

23.10.2008 w Polsce
Mody są najlepsze w tym wszystkim:) Zagłębić się w świat znany ze Star Warsów machać mieczem świetlnym albo zostać dowódcą wojsk rzymskich albo postrzelać z AK-47 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A teraz z innej beczki, jaką wersją bedzie pudełkowy wydany w Polsce mount@blade i na jakiej stronie są mody zwiększające ilość wojska i oczywiście czy będą one działały w wersji polskiej pudełkowej.
Dzięki i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przetestowałem sobie wersję trial (do której można grać jedynie do 7 czy tam 8 poziomu doświadczenia) i muszę powiedzieć, że gra jest świetna. Mimo, że graficznie nie zachwyca, a modele postaci są sztywne to walka i ten klimacik wszystko nadrabiają. Dla fascynatów średniowiecza (takich jak ja) polecam spróbować. Szkoda, że brakuje trybu multi. Zawsze to więcej zabawy. Denerwuje mnie też to, że na polu walki jest tak mała ilość walczących. Niby mamy ich więcej ale kolejni pojawiają się dopiero jak ktoś zabije tych pierwszych. Zapewne pokuszę się o wersję pudełkową o ile styknie kapustki : P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Istnieje Battlesizer, który powiększa limit armii na polu walki (można ustawić do 400 wojaków). Jest jeden tylko malutki problemik... strasznie obciąża komputer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyła mi się wersja trial : (. Czym pudełkowa wersja, która jest dostępna w pre-orderze np sklepu gram.pl różni się od tej, którą można ściągnąć z oficjalnej strony gry? Instalka waży zaledwie 300mb. 300mb za 90zł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2008 o 16:24, Damianuss1 napisał:

Właśnie skończyła mi się wersja trial : (. Czym pudełkowa wersja, która jest dostępna
w pre-orderze np sklepu gram.pl różni się od tej, którą można ściągnąć z oficjalnej strony
gry? Instalka waży zaledwie 300mb. 300mb za 90zł?


Niczym. Tylko ograniczeniem poziomu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2008 o 21:06, Damianuss1 napisał:

> Niczym. Tylko ograniczeniem poziomu.
Dlaczego więc pudełkowa wersja jest na krążku DVD? (Dopiero teraz zauważyłem).

Gra na HDD zajmuje lekko ponad 500 mb... nie mam pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2008 o 21:51, Yutima napisał:

Premierę gry przełożono na 6 listopada!

I dobrze bo i tak nie mam teraz zielonych : P. Swoją drogą ciekawe dlaczego premiera została przełożona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uh. Coraz bardziej dociera do mnie, że nie należy wszystkiego robić w 3D. Nie wiem jak to się dzieje, ale taki Dark Omen, w którego grałem kilka tygodni temu ma znacznie przyjemniejsza dla oka grafikę niż Mount&Blade... Gra jest starsza o 10 lat a jednak widać, że nie w technologii jest problem. Muszę wypić coś mocniejszego, by białe myszki dodały coś więcej do tego co widać na ekranie w tej grze... Uhhh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować