Zaloguj się, aby obserwować  
Altair05

Mount&Blade - Temat Ogólny

2088 postów w tym temacie

A jaką wersje najbardziej opłaca się mieć 0.960 czy 1.003 ??? Tak na którą wychodzą najlepsze mody ???

Aha i co trzeba zrobić żeby zostać królem albo zostać posiadaczem zamku ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2008 o 17:50, ghos-t napisał:

A jaką wersje najbardziej opłaca się mieć 0.960 czy 1.003 ??? Tak na którą wychodzą najlepsze
mody ???


Wraz z patchem 1.010 wyszedł pewien program, na który czekało wielu modmakerów. Najlepsze mody zostaną specjalnie przerobione właśnie pod tą wersję i oczywiście powstanie ich o wiele więcej.

Dnia 12.11.2008 o 17:50, ghos-t napisał:

Aha i co trzeba zrobić żeby zostać królem albo zostać posiadaczem zamku ???


Królem nie można zostać tak na dłuższą metę... Stając po stronie pretendenta do tronu możesz sobie władać podbitymi włościami dopóki nie zniszczysz wrogiej frakcji. Gdy podbijesz sam zamek i będzie wasalem jakiejś frakcji dostaniesz zameczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeby zostać królem trzeba poprostu robic questy. Stopniowo osiagasz jakby coraz więkrzą reputację i zostajesz nagradzany ale na styarcie niema co się spodziewać nawet o jakąś oborę ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2008 o 17:50, ghos-t napisał:

A jaką wersje najbardziej opłaca się mieć 0.960 czy 1.003 ??? Tak na którą wychodzą najlepsze



A jezeli chodzi o wersję, w sumie to niewiem jaką kupię taka będzie, oby była dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2008 o 15:18, fearlord napisał:

Kurcze no gra strasznie wciąga ale trochę żal mi tych 100zł, bo za taką kasę to gra powinna
mieć wszystko :( Więc chyba dalej będę grac w tego triala :)


Tez mi trochę zal, ale jak tak do 79 zejdzie to kupie, ac na razie triala jadę i nie mogę się oderwać :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2008 o 19:26, Rokuto napisał:

Jeśli ktoś chce mapkę Calradii to onet.pl udostępnił http://gry.onet.pl/1861038,,Mapa_%C5%9Bwiata_Calradii,wiadomosc.html
Mapa wygląda bardzo przyzwoicie. Aż chce się ponownie zagrać :)

Bez sensu ta mapa trochę. I tak mamy możliwość przeniesienia się od razu do miasta, które chcemy znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2008 o 17:50, ghos-t napisał:

A jaką wersje najbardziej opłaca się mieć 0.960 czy 1.003 ??? Tak na którą wychodzą najlepsze
mody ???

Aha i co trzeba zrobić żeby zostać królem albo zostać posiadaczem zamku ???

Najwięcej modów zapewne powstanie na najnowszą wersję, czyli 1.01... Królem nie da się zostać, cała gra właśnie polega na tym, że jesteś oddanym rycerzem swojej frakcji, możesz zostać wasalem lub marszałkiem...co do drugiego to może król dać Ci zamek jeśli dobrze u niego stoisz, po oczywistym wcześniejszym zdobyciu go lub jeśli grasz jako rebeliant, czyli nie związany z żadną frakcją to co zdobędziesz będzie Twoje...pozdrawiam...ta gra naprawde wymiata....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2008 o 20:25, Yutima napisał:

> Jeśli ktoś chce mapkę Calradii to onet.pl udostępnił http://gry.onet.pl/1861038,,Mapa_%C5%9Bwiata_Calradii,wiadomosc.html

> Mapa wygląda bardzo przyzwoicie. Aż chce się ponownie zagrać :)
Bez sensu ta mapa trochę. I tak mamy możliwość przeniesienia się od razu do miasta, które
chcemy znaleźć.

Faktycznie kiepska ta mapa, ale przenoszenie się z miasta do miasta za pomocą kodów traci troche sens gry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kody? Przecież jest możliwość, żeby pokazano Ci miejsce tego miasta, prawda? Wystarczy wtedy kliknąć i Twój bohater automatycznie tam pójdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2008 o 07:51, piterpan napisał:

> A jaką wersje najbardziej opłaca się mieć 0.960 czy 1.003 ??? Tak na którą wychodzą
najlepsze
> mody ???
>
> Aha i co trzeba zrobić żeby zostać królem albo zostać posiadaczem zamku ???
Najwięcej modów zapewne powstanie na najnowszą wersję, czyli 1.01... Królem nie da się
zostać, cała gra właśnie polega na tym, że jesteś oddanym rycerzem swojej frakcji, możesz
zostać wasalem lub marszałkiem...co do drugiego to może król dać Ci zamek jeśli dobrze
u niego stoisz, po oczywistym wcześniejszym zdobyciu go lub jeśli grasz jako rebeliant,
czyli nie związany z żadną frakcją to co zdobędziesz będzie Twoje...pozdrawiam...ta gra
naprawde wymiata....


Nie do końca z tym królem jak piszesz. Możesz przejąć miasto i zachować je dla siebie, wtedy będziesz nim władał na własność, może królem nie będziesz, ale na pewno władcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale jak jest inaczej to mnie poprawcie: nie można mieć lordów, nie masz żadnej frakcji, jesteś rebeliantem, Twoje państwo nie ma nazwy, chodziło mi o króla, a nie właściciela włości....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej to mnie wkurza to, że jak robie questy to ciągle wpadam na banziorów i biorą mnie do niewoli, a potem musze znowu kase na nowy sprzet zbierać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2008 o 16:39, fearlord napisał:

Najbardziej to mnie wkurza to, że jak robie questy to ciągle wpadam na banziorów i biorą
mnie do niewoli, a potem musze znowu kase na nowy sprzet zbierać :(

Jak będziesz miał większą armię i lepszego bohatera to bandyci będą Cię omijać szerokim łukiem : ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OKi mam jeszcze jedno pytanko. Jak związałem się z pretendentem do tronu i teraz mam zbierać poparcie lordów dobra to idę do nich i tam mam potem taki dialog że muszę ich przekonac. To jaką opcje mam wybierać żeby się do mnie przyłączyli bo zawsze mi odmawiają ??? Czy wpływ na to ma perswazja ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2008 o 16:39, fearlord napisał:

Najbardziej to mnie wkurza to, że jak robie questy to ciągle wpadam na banziorów i biorą
mnie do niewoli, a potem musze znowu kase na nowy sprzet zbierać :(


Zapisuj bez przerwy. Ja tak robię. Albo obniż poziom trudności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2008 o 19:46, ghos-t napisał:

OKi mam jeszcze jedno pytanko. Jak związałem się z pretendentem do tronu i teraz mam
zbierać poparcie lordów dobra to idę do nich i tam mam potem taki dialog że muszę ich
przekonac. To jaką opcje mam wybierać żeby się do mnie przyłączyli bo zawsze mi odmawiają
??? Czy wpływ na to ma perswazja ????

Ehh, pewnie, że wpływ na to ma perswazja. Ja tam zawsze płacę, nie będę tracił PD na syfy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2008 o 16:39, fearlord napisał:

Najbardziej to mnie wkurza to, że jak robie questy to ciągle wpadam na banziorów i biorą
mnie do niewoli, a potem musze znowu kase na nowy sprzet zbierać :(

Według mnie, jeśli za bardzo nie radzisz sobie dobrze z początkową rozgrywką ( z czasem to wyćwiczysz ) nie rób żadnych zadań od lordów, wieśniaków itp. Powinieneś napadać na małe grupy "bandziorów" i podwyższać sobie doświadczenie, pchaj te punkty na początku w siłe, z czasem jak nauczysz się walczyć to będziesz rozdysponowywał punkty inaczej i zaczniesz robić zadania od lordów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

instalowaliście najnowsza wersje 1.011 na ta wersje dostarczana z plytą? jakie rezultaty? sa jakies problemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować