Zaloguj się, aby obserwować  
Altair05

Mount&Blade - Temat Ogólny

2088 postów w tym temacie

Ale mnie dzisiaj ta gra zdenerwowała! Właśnie podbijałem zamek, zostało im z 50 żołnierzy (po zabiciu około 300), a mój władca podpisał z atakowanym przeze mnie królestwem sojusz. Szlak by to...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2008 o 00:43, Yutima napisał:

Ale mnie dzisiaj ta gra zdenerwowała! Właśnie podbijałem zamek, zostało im z 50 żołnierzy
(po zabiciu około 300), a mój władca podpisał z atakowanym przeze mnie królestwem sojusz.
Szlak by to...!

Shit happens : P. Miałem podobną sytuację tyle mogę pocieszyć ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2008 o 22:59, Indrid Cold napisał:

instalowaliście najnowsza wersje 1.011 na ta wersje dostarczana z plytą? jakie rezultaty?
sa jakies problemy?

Nie jestem pewien, ale ta wersja pomimo, że ma wyższy numerek 1.011 jest troszke starsza porównując z tą "płytową" 1.01

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2008 o 12:13, Yutima napisał:

Podbiłem zamek, który teraz nie ma właściciela. Jak mogę zostać jego właścicielem?

Nie wiem, ale może spróbuj wejść do zamku (Lords Hall). Może tam kogoś zastaniesz. Pogadasz i zamek jest twój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już wiem. Jesli podbije się zamek, po kilku godzinach (w grze) otrzymuje się wiadomość od władcy królestwa, do kogo będzie należał zamek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Opłaca się kupić tą grę? Widziałem wczoraj gameplay na Fresh Air na Hyperze i gra bardzo mi się spodobała. Nie ma jakichś wkurzających bugów czy coś takiego? Jest po polsku? I ile kosztuje? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Em, głupie pytanie, bo zaciąłem się na początku gry... ^^" Dostałem misję szkolenia chłopów w jakiejś wiosce, i jak to dokładnie mam zrobić? Po jakimś czasie dostaję info, że jeden z chłopów jest gotowy do treningu, i mam z nim walczyć, ale niezależnie czy go pokonam, czy on mnie, to i tak się nie udaje. O co chodzi? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz np. zadanie na wyszkolenie 5 chłopów. Siedzisz w tej wiosce, klikasz na Wyszkól chłopów i musisz ich pokanać. W tym przypadku musisz wyszkolic 5 chłopów. Chyba najłatwiejsze zadanie w całej grze do wykonania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2008 o 12:46, Yutima napisał:

Masz np. zadanie na wyszkolenie 5 chłopów. Siedzisz w tej wiosce, klikasz na Wyszkól
chłopów i musisz ich pokanać. W tym przypadku musisz wyszkolic 5 chłopów. Chyba najłatwiejsze
zadanie w całej grze do wykonania.


Hm, ale jak pokonuję przeciwnika to dostaje info, że misja nie jest zaliczona, a więcej na raz nie mogę wytrenować ze względu na niską umiejętność szkolenia. Bo akurat walka jest łatwa, więc wygrać to nie problem, zresztą napisałem, że walczyłem... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2008 o 12:35, Yutima napisał:

Już wiem. Jesli podbije się zamek, po kilku godzinach (w grze) otrzymuje się wiadomość
od władcy królestwa, do kogo będzie należał zamek.

A no tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2008 o 12:13, Yutima napisał:

Podbiłem zamek, który teraz nie ma właściciela. Jak mogę zostać jego właścicielem?

Zamek dostajesz wtedy kiedy masz dobre stosunki z królem i lordami, masz dużo renomy, ja podbiłem 3 zanim król dał mi jeden w posiadanie....Na decyzje króla czeka się 3 dni, albo dostaniesz zamek albo 900 denarów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2008 o 12:40, Adham napisał:

Em, głupie pytanie, bo zaciąłem się na początku gry... ^^" Dostałem misję szkolenia chłopów
w jakiejś wiosce, i jak to dokładnie mam zrobić? Po jakimś czasie dostaję info, że jeden
z chłopów jest gotowy do treningu, i mam z nim walczyć, ale niezależnie czy go pokonam,
czy on mnie, to i tak się nie udaje. O co chodzi? :)

Według mnie straciłeś kupe czasu na takie zadanie na początku gry, trzeba było odmówić i łoić ridersów....więcej doświadczenia, pakujesz sobie w szkolenie i wtedy idzie to bardzo szybko, poza tym i tak musisz mieć bardzo rozwiniętą tą umiejętność, aby później codziennie było można szkolić własną armie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A dla tych co dopiero zaczeli grać oraz dla bardziej zaawansowanych polecam to forum....jest naprawde świetne i uwierzcie mi znajdziecie odpowiedzi na wszystkie pytania....polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2008 o 12:36, Gumiś2 napisał:

Opłaca się kupić tą grę? Widziałem wczoraj gameplay na Fresh Air na Hyperze i gra bardzo
mi się spodobała. Nie ma jakichś wkurzających bugów czy coś takiego? Jest po polsku?
I ile kosztuje? ;P

Gra jest naprawde dobra....ja na samym początku też miałem wątpliwości, bo nie lubie typowych gier rpg gdzie trzeba cały czas wciskać jeden przycisk myszy...tu jest całkowicie inaczej, bardzo mnie wciągnęła, naprawde warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy można coś zrobić, by więźniowie chętniej przyjmowali moje oferty dołączenia się do mojego oddziału? Zależy to od czegoś, czy poprostu jest to losowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować