Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs gwiazdkowy gram.pl!

2911 postów w tym temacie

Tak...

A żeby was uspokoić to skoro jutro wrócą do wysyłania a mają czas do 6 stycznia to najwcześniej paczki powinny dotrzeć właśnie 6 stycznia a najpóźniej 11 stycznia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2006 o 15:38, tzs napisał:

hmmmm.. z tego wynika żę już pare paczek wysłali w piątek


Z czego wynika? Ten komunikat jakby co od świąt jest na stronie:P

Ja wygrałem gre lub gadżet z gry i szczerze modle sie jesli nie o jakas gre to o torbe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mistic->No bo info nie obejmowało piątku przed sylwestrem (tylko dzień dzisiejszy i wczorajszy) a maile z informacją zostały wysłane w czwartek. Czyli możliwe że w piątek już wysłali paczki do tych co potwierdzili swoje dane w czwartek. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myśle, że jednak jeszcze nic nikomu nie wysłali :P Ja jednak modle sie o tą torbe bo z gier chyba mnie nic nowego nie pociaga juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja się będę cieszył czego bym nie dostał.
traktuje to jako nagrode więc fajnie że wogule jest bo w końcu mogłem nie wygrać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2006 o 22:20, Tomislav napisał:

Mnie też ogarną ten szał. Już nie mogę doczekać się, czego- nie wiem. Mam nadzieję, że będzie
to gra :D


Chyba za bardzo Ci na tym zależy, ja też wygrałem grę lub gadżet ale jakoś mnie nie ogarnia szał czy jakaś rządza, owszem czekam z niecierpliwością i jestem bardzo szczęśliwy że wygrałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam nadzieje ze CDP nie zpaomnial o mnie, trafilem na gre lub gadzet ale nie dostalem meila z formularzem wiec wyslalem zapytanie dlaczego tak sie stalo i juz chyba 3 czy 4 dzien czekam na odpowiedz a niby mieli odpisac w ciagu 48 godzin :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już pisałem (ale chyba nie w tym temacie) nie mam w co grać, kasy na gre też nie mam. Wygrałem konkurs więc liczę na nagrode, którą (mam nadzieję) będzie gra. Bo po co mi gadżet :). A ten szał to poprostu chęć zdobycia gry za darmo. Mam zamiar pograć coś w ferie :). Pozdrawiam :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować