Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs gwiazdkowy gram.pl!

2911 postów w tym temacie

Dnia 09.01.2006 o 15:15, Ponet napisał:


heheh co do tego że paczka bez priorytetu dochodzi w przeciągu 3-7 dni roboczych musze sie
nie zgodzić :) ,wysłana do mnie paczka szła tak gdzieś 3 miechy więc troche przegiąłeś :)


Nie przegiąłem. Wiem jak jest, ponieważ mój sąsiad jest listonoszem i mi paczki, listy przynosi. Od 3 do 7 dni roboczych paczka ma trafić do adresata, a że czekałeś jakieś 3 miechy to jest nic innego jak nieszczęśliwy przypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jutro już może przyjść paczka :D. Ja egzaminy gimnazjalne będe pisał 10 i 11 a więc cały czas w domku od 8do 9 i od 10 do 24 :). Ciekawe czy rozesłali dużo AOE3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś tak myślę, że te paczki za szybko nie dojdą :). Pewnie będziemy na nie czekali tak długo jak na kartki od wiedźmina. Obym się mylił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

już widzę posty tych osób na forum co dostali gadzet


" Niee to jakis pier*** bryloczek.. a w dupe se go wsadzcie CDP a co? "

Nie napalajcie się tak na paczki z wymarzoną grą bo to może być skromny upominek od CDP ( czyt. gadzet ) :)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2006 o 21:23, xexexe napisał:

(...) bo to może być skromny upominek od CDP ( czyt. gadzet ) :)

Nawet tak nie mów!!! ;) Ja chce gre! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2006 o 21:25, Yasiu89 napisał:

Nawet tak nie mów!!! ;) Ja chce gre! :P


A ja się nawet z breloczka będę cieszył, bo prawie nigdy mi sie udaje wygrać :) Więc jak nawet dojdzie breloczek to się ucieszę, w końcu klucze nie będą takie samotne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygrałeś breloczek, otwierasz paczke, patrzysz a ty kupon dzięki któremu wygrałeś gre

Tjaa i znów 15 dni czekania na paczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2006 o 21:34, RadeXMaster napisał:

ja jakbym gw dostał to zobowiązuje sie do kupowania wszelkich do niej dodatkow(moze ktos ze
sklepu to zobaczy i podmieni jeszcze paczki:D )

Na pewno jak już paczki w drodze;) Czy sugerujesz, że Cd Projekt jest do przekupienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to przytne niektórym skrzydła. Na 90 % nikt nie dostanie Guild War, bo:
a) CDP tylko sprowadza Guild Wars zza granicy = koszt jednego GW jest wyższy niż każdej inne gry (bez WoW''a )
b)Wszystkie przykłady gier do wygrania na stronie pochodzą z czwartego kwartału 205 roku - więc spodziewajcie się gier "tylko" z tego okresu. Zresztą myśle żę to miano na myśli pisząc "kilkaset najnowszych gier" a nie "kilkaset gier" na stronie konkursu
c)Gild Wars to produkt deficytowy - są miejsca w którym sprzedawcy nienadążają za popytem w tym także Empiki
d)Czy myślicie że gdyby CDP miał do zaoferowanie w konkursie GW to by tego nie napisał na stronie konkursowej ??

Mam nadzieje że wystarczająco zepsułem niektórym wieczór ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja bym ta chciał chociaż jakąś gre (taką w miare) , ale pomyślcie jakie mogli by przesyłać gadzety jak są tylko teraz koszuli i soundtrack. Ja najbardziej chciałbym dostać AoE ale Złota edycją Warcrafta też bym nie pogradził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Majwiększym szczęściem będzie dla mnie dostać Guild Wars. Ale nie martwcie się, raczej nie dostaniemy hitów z TOP10. :-) A jakis fajny gadżet z gry też będzie spoko. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować