Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs gwiazdkowy gram.pl!

2911 postów w tym temacie

Dnia 16.01.2006 o 12:10, kamilimaciek1 napisał:

Ciekawe kto jest wybrańcem z pośród innych wybrańców i wygrał AOE3 :)


Narazie AOE3 dostał z tego co wiem Keroth. Ale jemu to się należy za te wszystkie akcje :) Między innymi za Gramisia. Gratuluję CDP decyzji i ją popieram :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2006 o 12:11, PolishWerewolf napisał:

> Ciekawe kto jest wybrańcem z pośród innych wybrańców i wygrał AOE3 :)

Narazie AOE3 dostał z tego co wiem Keroth. Ale jemu to się należy za te wszystkie akcje :)
Między innymi za Gramisia. Gratuluję CDP decyzji i ją popieram :)

Ale farciarz ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja nie wytrzymam i zamowie chyba Age of Empires III na allegro jak bi mi przyszło to samo to moge sie wymienić możena Wara III z dodatkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie do tych którzy dostali e-maila o niekompletnych danych. Termin poprawy miną wczoraj o 23:59. Wszystko poprawiłem i wyświetlał się mój adres, dokładny-niczego nie brakowało. A teraz gdy wchodzę na stronę wyskakuje mi błąd 404 i pisze, że strona nie istnieje :/. U Was też tak jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2006 o 12:51, Tomislav napisał:

Ja mam pytanie do tych którzy dostali e-maila o niekompletnych danych. Termin poprawy miną
wczoraj o 23:59. Wszystko poprawiłem i wyświetlał się mój adres, dokładny-niczego nie brakowało.
A teraz gdy wchodzę na stronę wyskakuje mi błąd 404 i pisze, że strona nie istnieje :/. U Was
też tak jest?


Ja maila nie dostałem, ale błąd się wyświetla :P Dziś listonosaz był, ale... pomyłka w adresie i do tego to był zwykły list :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2006 o 13:03, Gembs napisał:

Superrr ! przysłali mi Dungeon Siege 2 :D

Gratuluje. Ja dostałem Diablo 2, ale i tak się cieszę bo wczoraj 2 płytki diablo spadły mi na podłogę i się potłukły, a dzisiaj szedłem sobie kupić ;] Przewidujący CDP. Jeszcze raz dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2006 o 13:13, Tomislav napisał:

Jeszcze nie, dobrze by było jak by w ogóle przyszła :/. A strona, ta na której zmienia się
adres, działa Ci?


no czywiście że działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, widzę, że miejscami fajne gierki się trafiają i to w sumie dość nowe. AoEIII, DSII, nieźle nieźle. Ciekawe co mi przyślą. Dostałem maila o niekompletnych danych, więc pewnie dopiero dziś paczka jest wysłana. Trochę jeszcze poczekam. Ale jak widzę po postach warto czekać. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
nagrody osób, które otrzymały mailowo prośbę o poprawienie swojego adresu, zostaną wysłane w najbliższą środę 18 stycznia.

Link do strony, na której można było edytować swój adres jest już nieaktualny, termin poprawiania danych upływał wczoraj w nocy.

Osoby, które nie zdążyły poprawić swojego adresu prosimy o mailowy kontakt z nami. Proszę jednak wziąć pod uwagę, że jeżeli nie poprawiło się adresu w terminie wysyłka nagrody może się dużo opóźnić.

W sprawie wysyłki nagród z konkursu gwiazdkowego można wysyłać e-maile na adres: konkurs.gwiazdkowy@cdprojekt.com

Proszę napisać dokładnie czego dotyczy problem, ew. w przypadku uzupełniania adresu proszę podać _dokładny i pełny_ adres dostawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie
Czy dla osób, które dostały paczkę wyświetla się strona ze zmianą adresu?
Ja dostałem e-maila poprawiłem kod pocztowy i od dziś strona nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O kurcze.. dopiero w środę. No nic, dzięki za informacje. To paczkę dostanę pewnie dopiero w przyszły poniedziałek biorąc pod uwagę szybkośc działania poczty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2006 o 14:02, Venom napisał:

Witam,
nagrody osób, które otrzymały mailowo prośbę o poprawienie swojego adresu, zostaną wysłane
w najbliższą środę 18 stycznia.

Link do strony, na której można było edytować swój adres jest już nieaktualny, termin poprawiania
danych upływał wczoraj w nocy.

Osoby, które nie zdążyły poprawić swojego adresu prosimy o mailowy kontakt z nami. Proszę jednak
wziąć pod uwagę, że jeżeli nie poprawiło się adresu w terminie wysyłka nagrody może się dużo
opóźnić.


czyli gier możemy się spodziewać dopiero w piątek lub na następny tydzień ?? mimo to coś słyszałem że gry miały być wysłane w miniony czwartek (w środe przyszło upomnienie o adres).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować