Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs gwiazdkowy gram.pl!

2911 postów w tym temacie

Dnia 15.12.2005 o 17:43, Venom napisał:

> Coś mi się zdaje, że w całym konkursie wygra (aż) ok 100-120 osób :)

Dlaczego?? Przecież informowaliśmy, że zwycięzców będzie 750!

Dlaczego nie podacie pełnej listy zwycięzców? Miałem kumplowi sprawdzić czy wygrał bo wczoraj trafiła mu się bomba i nie wie co dostał! Jak można to sprawdzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2005 o 17:45, hunterRaziel napisał:

Dlaczego nie podacie pełnej listy zwycięzców? Miałem kumplowi sprawdzić czy wygrał bo wczoraj
trafiła mu się bomba i nie wie co dostał! Jak można to sprawdzić?


Jeżeli kliknął to otrzymał komunikat z informacją o nagrodzie, jeżeli nie kliknął nagroda przeszła dla kolejnego użytkownika.

Pełna lista zwycięzców pojawi się wkrótce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2005 o 17:43, Venom napisał:

Dlaczego?? Przecież informowaliśmy, że zwycięzców będzie 750!

Ale jak tak sie patrzy na osoby które poinformowaly o wygranej na forum no nie jest tak dużo osób
Jeszcze wszystko może się zmienić a konkurs się rozkręca ale powoli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale bezsens!!!!!!!!!!!! przegladałem dokłądnie ten temat na forum a tu nagle widze zielona bombke aż mi sie serce staneło tak sie uczieszyłem!!! Kilkam a tu pisze"Piotr13PL gratulujemy wygranej w konkursie gwiazdkowym!
Twoja nagroda to:
WIRTUALNY VOUCHER"

Wszytko fajnie wybieram gre empire earth 2 za 39 zł a tu pisze ze przepraszamy ale wystapił bła z wyświetlaniem strony a ten Wirtualny
VOUCHER działa tylko 5 minut a naj gorsze ze juz nie moge wygrac bombki!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2005 o 17:49, Podpułkownik napisał:

Ale jak tak sie patrzy na osoby które poinformowaly o wygranej na forum no nie jest tak dużo
osób
Jeszcze wszystko może się zmienić a konkurs się rozkręca ale powoli ;)


Regulamin nie zobowiązuje zwycięzców do chwalenia się tym na forum. Każdego dnia 50 (lub więcej) osób trafia na bombkę. Wyjątkiem były pierwsze dni, kiedy wystąpiły problemy techniczne z serwerem. Konkurs został przedłużony o jeden dzień a "niewykorzystane" bombki zostały rozdzielone na nadchodzące dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy moge liczyć na jakieś "odszkodowanie"?? jak by ktoś nie wierzył ze wygrąłem to tutaj zamieszczam link http://www.gram.pl/!promo_bombki_oferta_a.asp?bi=173 kurcze siedziałem 3 godziny na forum aby znaleść nagle totalnie zapomniałem o bombkach wchodze na forum a tu bombka i nic nie wygrąłem ;( buu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszedlem na Twoj adres i mi sie pojawiło:
"jbobo gratulujemy wygranej w konkursie gwiazdkowym!
Twoja nagroda to:
WIRTUALNY VOUCHER

Wirtualny voucher umożliwia zakup jednej z sześciu najpopularniejszych gier firmy CD Projekt w niezwykle promocyjnej cenie.

Voucher ważny jest tylko przez 5 minut - oznacza to, iż licząc od tej chwili masz dokładnie pięć minut na wybranie gry, później voucher wygasa i skorzystanie z oferty nie będzie możliwe!

Po wybraniu gry zostanie ona dodana do koszyka i zarezerwowana specjalnie dla Ciebie w sklepie gram.pl, nie musisz jednak od razu składać zamówienia! Masz na to czas przez następne trzydzieści (30) dni. Oczywiście złożenie zamówienia na wybraną grę nie jest obowiązkowe, jednakże po upływie 30 dni oferta przestaje być aktywna i skorzystanie z niej w późniejszym terminie nie będzie możliwe.

OFERTA JUŻ WYKORZYSTANA

"
Czyli ze co? Już nie mam szans na znalezienie własnej bombki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2005 o 18:01, Piotr13PL napisał:

czy moge liczyć na jakieś "odszkodowanie"?? jak by ktoś nie wierzył ze wygrąłem to tutaj zamieszczam
link http://www.gram.pl/!promo_bombki_oferta_a.asp?bi=173 kurcze siedziałem 3 godziny na forum
aby znaleść nagle totalnie zapomniałem o bombkach wchodze na forum a tu bombka i nic nie wygrąłem
;( buu..


CDPROJEKT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pomocy! wszedlem na ta strone i mi napisalo Janeks wt=ygrales voucher. Twoja nagroda juz wykorzytsna...
Chyba nie stracilem perzez to swojej sznasy..... POMOCY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2005 o 18:05, Sarafan_Knight napisał:

> Czyli ze co? Już nie mam szans na znalezienie własnej bombki?

Nadal macie. Tam jest tylko wiadomość tekstowa.


Ale czemu moj nick tam jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2005 o 18:06, Janeks napisał:

> > Czyli ze co? Już nie mam szans na znalezienie własnej bombki?
>
> Nadal macie. Tam jest tylko wiadomość tekstowa.

Ale czemu moj nick tam jest?

Bo to taki skrypt... Czyta nick użytkownika przeglądającego stronę i je wpisuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2005 o 18:05, Sarafan_Knight napisał:

> Czyli ze co? Już nie mam szans na znalezienie własnej bombki?

Nadal macie. Tam jest tylko wiadomość tekstowa.


Jesteś tego pewien ?? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować