Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs gwiazdkowy gram.pl!

2911 postów w tym temacie

Dnia 20.12.2005 o 15:52, Budyn napisał:

Mnie się zaczyna już porządnie nudzić, ponieważ bombke wygrałem w drugi dzień konkursu- teraz
mogę tylko kibicować! Run Forest, run!!


Ta , ja tak samo dziś dostałem i tak samo będe kibicował :P
Szczerze to bym się cieszył gdyby CDP wysłało mi złotą edycje Diablo II lub AoE 3 , nie obraże się również jeśli to będzie Antologia Blizzard :D Szkoda że nie można dostać pre-ordera Heroes V xD ! Troche się obawiam bo nie wiem czy to będzie działać. Skąd oni wiedzą że jak kliknąłem na ten link to że to jestem ja a nie np. ktoś inny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ciekawe :> Swoją drogą fajniej by było jakby to było cos w stylu napisania czego byśmy chcieli od nich oczekiwać
Lub znowu los wybierze :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2005 o 20:18, Quan19 napisał:

Sorki zbocze troche z tematu . Ciekawe jaki kolejny konkurs przyszykuje dla nas CDP ??



zlap swiatecznego krolika ktory lata po stronach Gram.pl ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha! Wygrałem 10 wPLN. No! Opłacało się siedzieć n forum. Chociaż mogłem trafić co innego...

PS. Bombkę trafiłem na topiku o Google Earth. Fajno nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2005 o 21:22, Dominix napisał:

jupi nareszcie cos wygralem :D dobre i te 10wPLN ale sie trafilo :D
zaczynam wierzyc ze mozna cos wygrac:D wiecej takich konkursów :D


O kurde! Jeden z niewielu cieszacy sie z 10 wPln''ow. Gratuluje ci serdecznie, bo grunt to cieszyc sie z tego co sie ma, a nie oczekiwac nie wiadomo jakis cudow. Pozdrawiam. Pozdrawaim rowiez wszystkich innych cieszacych sie z 10 wPln''ow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pytania do organizatorow :
1.jest mozliwosc sprawdzenia, jakie sie dane wpisalo w formularz wygranej, bo nie jestem pewien czy poprawnie je wprowadzilem
2.kiedy bedzie zamieszczona "lista osob nagrodzonych uzupelniana na bierząco"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2005 o 22:36, Wader napisał:

1.jest mozliwosc sprawdzenia, jakie sie dane wpisalo w formularz wygranej, bo nie jestem pewien
czy poprawnie je wprowadzilem


Wlasnie nie ma takiej mozliwosci, ale nie boj sie napewno wypelniles dobrze. Ja jak za pierwszym raze jak wygralem wysylalem dane to tez nie bylem pewny do czasu az przesylka dotarla, wiec teraz juz sie specjalnie nie martwie.

>2.kiedy bedzie zamieszczona "lista osob nagrodzonych uzupelniana na bierząco

Pewnie po konkursie :-P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2005 o 22:36, Wader napisał:

1.jest mozliwosc sprawdzenia, jakie sie dane wpisalo w formularz wygranej, bo nie jestem pewien
czy poprawnie je wprowadzilem


Nie jestem organizatorem ale wiem jak ten problem rozwiązać :) Otóż sprawdź w swoim proflu w danych co tam masz. Wyślij maila aby to sprawdzili wkońcu najlepiej kontaktując się z DOK-iem, na stronie głównej kontakt i formularz. Wpisz o co chodzi i miejmy nadzieje że odpiszą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować