Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowy Wolfenstein w produkcji

29 postów w tym temacie

Ciekawe czy to będzie remake czy kontynuacja ? :/
Bardziej stawiam na kontynuacje, przez tę "zabójczynię" :]
Btw. Co do Quake IV to był dobry, ogólnie to był lifting QIII w multi ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Juhuhu! Wreszcie jest gra, na którą mogę czekać długo (ale nie za długo!)... Mam nadzieję, że będą zombiaki i ubersoldiery jak w RTCW, te etapy były ekstra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mi się osobiście nie podobają gry które dotyka syndrom usilnego przeciągane w nieskonczoność i mam takie wrażenie że ten syndrom powoli zaczyna dotykać Wolfensteina to smutne że tacy twórcy jak Raven Software czy id Software nie mają świeżych pomysłów na nowe orginalne gry :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie ideał tej gry zupełnie odmienny - paszoł won! z zombikami, tesla i venom gunami, przeskakiwaniem nad przepaściami i Super Żołnierzami SS. Porządny multi, czysta infiltracja podczas misji (jak w Forrest i Village z jedynki). Oczywiście żadne realia s-f nie mogą być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Quake IV - najsłabsza odsłona serii Quake ze wszystkich. Taki spadek szybkości gry, że ho,ho. Nawe tzw. "bunny hooping" nie ma. Ale może ta gra im się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Return To Castle Wolfenstein to była moja pierwsza strzelanka :D Kocham tę grę po prostu :D

Dlatego bardzo mi miło, że wychodzi coś nowego z tej serii... oby tylko tego nie zepsuli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować