Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

eXtra Konkurs – ogłaszamy wyniki I etapu

336 postów w tym temacie

Dnia 15.05.2007 o 17:28, Kukowsky napisał:

> Nie no, żartuję oczywiście, czegoś takiego się nie sprzedaje ;)
Jakie nie sprzedaje? Ja mam światopogląd jak pokolenie Vilmarowskie i uważam, że wszystko ma
swoją cenę. :> Chce ktoś kupić króciutką notkę od Sol ołówkiem w książce "Ostatnie promienie
słońca"? Było gdzieś jeszcze więcej tego, ale nie mogę znaleźć :P...

To może by tak otworzyć rynek z notkami/autografami Sol? :P Ale by się interes kręcił... :D
A tak (trochę) bardziej serio: nie wszystko jest na sprzedaż :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.05.2007 o 17:30, Magwisienka napisał:

A tak (trochę) bardziej serio: nie wszystko jest na sprzedaż :)


Nieprawda ;P
Ja tam w NWN każdy itemik potrafię opylić ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NIe uwierzycie ludzie. Wczoraj zobaczyłem, ze w tym konkursie eXtra klasyki next wygrałem kartę graf. i grę jade Empire a dziś.......dziś wygrałem turniej w grę test Drive Unlimited i też zgarnąłem ciekawe nagrody: Głośniki (nawet dobre chociaż mam lepsze), nagrywarkę DVD (będzie do nowego kompa) no i grę test Drive Unlimited. Co za dni, 2 dni i dwa razy wygrałem.
Ludzie, grajcie, grajcie to będziecie wygrywać jak ja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2007 o 17:43, awesome napisał:

Ludzie, grajcie, grajcie to będziecie wygrywać jak ja :D


Podpisuję się pod tym. Poprzednio wygrałem procesor, teraz kartę graficzną :) Wezmę udział w drugim etapie konkursu, może kompa wygram ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy zeby wziąć udział trzeba zarejstrowac gry z extra klasyki , czy mogą być tez wydania premierowe ??/ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2007 o 17:55, bezimienny15 napisał:

Czy zeby wziąć udział trzeba zarejstrowac gry z extra klasyki , czy mogą być tez wydania premierowe
??/ ;)


Tylko eXtra Klasyka! Stąd nawet nazwa eXtra konkurs. Niektórym poprostu ciężko to pojąć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, skoro nagrody mają być wysłane DO 31 Sierpnia, to nie ma szans abym załużmy dostał w tym tygodniu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2007 o 19:47, Baal Namib napisał:

Mam pytanie, skoro nagrody mają być wysłane DO 31 Sierpnia, to nie ma szans abym załużmy dostał
w tym tygodniu ?


Wątpię :) Ale i tak dostaniemy je wcześniej. Też kartę wygrałeś? Monitory, karty i procki będą rozsyłane najwcześniej, tak jak to było ostatnio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2007 o 17:26, skaybay napisał:

UWAGA
OGŁOSZENIE


Zamienie zdjęcie ekipy z autografami za monitor ^^ Wyjątkowa okazja tylko dziś tylko jutro!
:D



Ja mam jedynie ostatnią świąteczną kartke z Wiedźminem z podpisami całej ekipy, ale i tak nie odddam ;-)
Ma za dużą wartość jak dla mnie żebym oddał ją za jakiś, phi, monitor :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2007 o 19:47, Baal Namib napisał:

Mam pytanie, skoro nagrody mają być wysłane DO 31 Sierpnia, to nie ma szans abym załużmy dostał
w tym tygodniu ?

Szanse raczej zerowe.
W poprzedniej odsłonie konkursu najlepsze nagrody zostały dostarczone ok. 2 tygodnie po ogłoszeniu wyników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O wygrałem gre - a myślałem że nic się nie uda. Bo o konkursie przypomniałem sobie w ostatni dzień - że miałem 3 gry zarejestrowane :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie procka ;] A szkoda, zresztą napisałem to na szybko! Teraz dopiero będzie praca ;] Ale myślę że jeszcze w tym miesiącu dostane moje zasłużone TDU ;] Szkoda że nie będzie w tym tygodniu, a fajnie by było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, troszeczkę w to powątpiewam. Vasilli, kumpel z miasta, wygrał F.E.A.R wtedy, i przyszła dość szybko, po około 6-ciu dniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2007 o 21:22, Baal Namib napisał:

Niestety nie procka ;]


Podchodzi Ci pod płytę? Bo ja mojego musiałem sprzedać, bo nie miałem kasy na nową płytę główną i ram. Swoją drogą całkiem sporo za niego dostałem - 350zł za procka bez gwarancji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niestety są bezgwarancyjne. Ale przecież tak szybko się nie psują.. nie ? ;>
BTW: Ale super z tym statusem wygląda to wszystko ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2007 o 21:31, Magwisienka napisał:

To te procki, co wygraliście, są bez gwarancji?


W sumie nie, bo jeśli się zepsuje należy odesłać do redakcji gram.pl. Ale jako takiego papiera gawarancyjnego na nie nie ma. Może teraz będą :)

Baal procka wygrałem w poprzednim eXtra Konkursie. Był to Athlon X2 3800+.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobry, jak na tamte czasy, i ładnie Ci się za niego dało :) Szkoda tylko, że jak później przyślą mi TDU, to straci na wartości, i będę musiał dozbierać na S.T.A.L.K.E.R.A ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować