Zaloguj się, aby obserwować  
scierwojad2

Gothic 3 duże WYMAGANIA SPRZĘTOWE

8029 postów w tym temacie

Dnia 10.11.2007 o 16:05, Mściwój napisał:

> Gothic 3 będzie mi chodził bez ścinek na core2duo e4300@1,8ghz, geforce7300gs 256mb, 1gb
ram
> i vista32bit? Jeśli tak, to na jakich detalach? Dziękuję za wszystkie odpowiedzi.
Będzie się ciął tak okropnie, że nie będzie się dało grać. Potrzebujesz 1 GB więcej
RAM-u (priorytet) i nowej karty grafiki. I na przyszłość nie kupuj kompa w supermarkecie. :)

nie kupilem w supermarkecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2007 o 16:05, Kraju92 napisał:

> Gothic 3 będzie mi chodził bez ścinek na core2duo e4300@1,8ghz, geforce7300gs 256mb, 1gb
ram
> i vista32bit? Jeśli tak, to na jakich detalach? Dziękuję za wszystkie odpowiedzi.

Będzie ci chodził, ale na minimalnych.

dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2007 o 15:55, Szperacz Robson napisał:

> Może to głupio zabrzmi ale wytłumaczysz mi to co napisałeś w tym poście?? :]
Ja postaram ci się to wytłumaczyć :) Są programy które automatycznie podmieniają .ini i są
tweakery, które samodzielnie musisz przekopiować do gry.


a co te tweajery robią??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2007 o 16:14, Kraju92 napisał:

Według mnie ta karta jest lepsza od Geforca 7600, ale to zależy od gustu. Mam zamiar kupić
1gb ramu za tydzień, więc wtedy sprawdzę jak mi będzie działać.

nie gadaj bzdur. 8500 to nie karta dla gracza tylko niszowy produkt..
tja.. ciekawe które.. zadna gra nie pojdzie na maxa z płynnoscia >25 fps na twoje jkarcie. juz mój 7600gt nie wyrabia od dawna.. a co dopiero twoja karta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2007 o 21:57, danzelmario napisał:


> Według mnie ta karta jest lepsza od Geforca 7600, ale to zależy od gustu. Mam zamiar kupić

> 1gb ramu za tydzień, więc wtedy sprawdzę jak mi będzie działać.
nie gadaj bzdur. 8500 to nie karta dla gracza, tym bardziej ze mowisz ze kupiles kompa w hipermarkecie
a tak daja buble zawsze. nie ma to jak zlozony samemu komp.


Gdzie wyczytałeś że kupiłem w hipermarkecie, ja nic takiego nie napisałem. Geforce 8500 jest świetną kartą i tego się trzymam. Niszowy produkt? Jeśteś śmieszny, to bardzo dobra karta i skończmy ten temat bo dostaniemy degrad.

Dnia 10.11.2007 o 21:57, danzelmario napisał:

>większość gier działa mi bardzo dobrze na maxa
tja.. ciekawe które.. zadna gra nie pojdzie na maxa z płynnoscia >25 fps na twoje jkarcie.
juz mój 7600gt nie wyrabia od dawna.. a co dopiero twoja karta.


np. Bioshock z obsługą DirectaX10, Test Drive Unlimited, Moto GP 2007, World in Conflict z obsługą DirectX 10, Lost Planet wersja z DirectX10, trochę się tnie, ale zazwyczja mam 30 fps-ów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.11.2007 o 20:06, mlynar911 napisał:

a co te tweajery robią??

tweakery takie jak gothic 3 tweak nie robia nic(bo sprawdzałem i zaden plik gry nie został zmodyfikowany po wgraniu tweaka) ile mozna powtarzac-ktos raz napisze ze g3 tweak jest ekstra i jzu kazdy wierzy, tak samo bylo z pamiecia wirtualna, ludzie sie rozszaleli.. nagle obudzili ze istnieje cos takiego w systemie i okazało sie to złotym srodkiem na g3.. Tak naprawde to zostaje modyfikacja pliku ini ktora daje pewne korzysci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkich chcących polepszyć działanie gry Gothic 3 zapraszam na GS - posiadam tweak, który działa praktycznie na każdej konfiguracji i daje bardzo duży skok wydajności, poza tym dość obszerny tweak dla komputerów wyposażonych w 2 GB Ram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2007 o 22:01, Kraju92 napisał:

świetną kartą i tego się trzymam. Niszowy produkt? Jeśteś śmieszny,

sam jestes smieszny.czemu? czytaj nziej

Dnia 10.11.2007 o 22:01, Kraju92 napisał:


> >większość gier działa mi bardzo dobrze na maxa
> tja.. ciekawe które.. zadna gra nie pojdzie na maxa z płynnoscia >25 fps na twoje jkarcie.

> juz mój 7600gt nie wyrabia od dawna.. a co dopiero twoja karta.

np. Bioshock z obsługą DirectaX10,

jasne.. i moze mi powiesz ze grasz na swojej karcie w dx 10? dobry jestes :) http://www.egielda.com.pl/?str=art&id=3269&action=all -jak widac w dx 10 ledwo daje sobie rade nawet 8800.. a ty mi wyskakujesz z 8500?powagi troche!
Test Drive Unlimited, Moto GP 2007, World in Conflict z

Dnia 10.11.2007 o 22:01, Kraju92 napisał:

obsługą DirectX 10, Lost Planet wersja z DirectX10, trochę się tnie, ale zazwyczja mam 30 fps-ów.

do gry w dx 10 czesto nawet 8800ultra nie wystarcza wiec co ty mi tu wygadujesz? obsługa dx 10 w karcie za 250 zł to raczej ciekawostka niz zaleta. udowodnic? a prosze bardzo. http://twojepc.pl/artykuly.php?id=test_pcie_iii_2007&strona=9 -widac wyraznie, twoaj hiper karta ledwo kiedy powyzej 10 fps ma w dx 10!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2007 o 22:11, danzelmario napisał:

do gry w dx 10 czesto nawet 8800ultra nie wystarcza wiec co ty mi tu wygadujesz? obsługa dx
10 w karcie za 250 zł to raczej ciekawostka niz zaleta. udowodnic? a prosze bardzo. http://twojepc.pl/artykuly.php?id=test_pcie_iii_2007&strona=9
-widac wyraznie, twoaj hiper karta ledwo kiedy powyzej 10 fps ma w dx 10!!!


Przed kupieniem tego kompa czytałem dokładnie ten artykuł, gdy dostałem już kompa i zainstalowałem Bioshocka i odpaliłem z obsługą DirectX 10 sam byłem zdziwiony że tak dobrze działa. Jeżeli nie wierzysz twoja strata. Zakończmy już ten temat, bo on nie jest o Gothicu 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2007 o 22:17, Kraju92 napisał:

Przed kupieniem tego kompa czytałem dokładnie ten artykuł, gdy dostałem już kompa i zainstalowałem
Bioshocka i odpaliłem z obsługą DirectX 10 sam byłem zdziwiony że tak dobrze działa. Jeżeli
nie wierzysz twoja strata. Zakończmy już ten temat, bo on nie jest o Gothicu 3.


Przepraszam, mam pytanko, bo mnie zaciekawiłeś. Piszesz o płynnym graniu w najnowsze tytuły na GF8500. OK, wszystko pięknie, tylko jedno pytanie: na jakich detalach odpalasz te wszystkie nowe gry?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2007 o 22:17, Kraju92 napisał:

Przed kupieniem tego kompa czytałem dokładnie ten artykuł, gdy dostałem już kompa i zainstalowałem
Bioshocka i odpaliłem z obsługą DirectX 10 sam byłem zdziwiony że tak dobrze działa.

yhm, a te testy co podałem to kłamia. jasne. a ludzie graja w gothica 3 na max detalach na radeonie 9550.. takie teksty tez tu były. ze radeon 9550 to wypasiona karta lepsza od 7600 LOL. a ty chwalisz sie ze grasz w dx 10 na karcie za 250 zł.. no cóz twoj wybór. ale ja patrzac na testy w sieci to grac 5 fps to dziekuje bardzo. wole medium detale na swoim 7600 i dx 9.
na koniec dodam zeby twoja karta w dx 10 miałą 30 fps w rozdzielczosci 1024 na 768 i max detalach czy nawet medium to na 8800gtx crysis by chodził z predkoscia 100 fps na max! a jak jest to kazdy wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2007 o 22:21, matmat24 napisał:

> Przed kupieniem tego kompa czytałem dokładnie ten artykuł, gdy dostałem już kompa i zainstalowałem

> Bioshocka i odpaliłem z obsługą DirectX 10 sam byłem zdziwiony że tak dobrze działa. Jeżeli

> nie wierzysz twoja strata. Zakończmy już ten temat, bo on nie jest o Gothicu 3.

Przepraszam, mam pytanko, bo mnie zaciekawiłeś. Piszesz o płynnym graniu w najnowsze tytuły
na GF8500. OK, wszystko pięknie, tylko jedno pytanie: na jakich detalach odpalasz te wszystkie
nowe gry?...


Na maxa oczywiście, możesz mi nie uwierzyć ale to prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2007 o 22:22, danzelmario napisał:

yhm, a te testy co podałem to kłamia. jasne. a ludzie graja w gothica 3 na max detalach na
radeonie 9550.. takie teksty tez tu były. ze radeon 9550 to wypasiona karta lepsza od 7600
LOL. a ty chwalisz sie ze grasz w dx 10 na karcie za 250 zł.. no cóz twoj wybór. ale ja patrzac
na testy w sieci to grac 5 fps to dziekuje bardzo. wole medium detale na swoim 7600 i dx 9.

na koniec dodam zeby twoja karta w dx 10 miałą 30 fps w rozdzielczosci 1024 na 768 i max detalach
czy nawet medium to na 8800gtx crysis by chodził z predkoscia 100 fps na max! a jak jest to
kazdy wie.


Miałem Radeona 9550 i Gothic III działał mi na minimalnych i się strasznie ciął. Gram na moim Geforce 8500 z rozdzielczością 1024 na 768 na max detalach. Crysis działa mi spokojnie na średnich ustawieniach z rozdzielczością 1024 na 768.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.11.2007 o 22:24, Kraju92 napisał:

Na maxa oczywiście, możesz mi nie uwierzyć ale to prawda.

wez skoncz głupoty pisac. pokaz choc 1 test w sieci gdzie na max detalach w jakas nowa gre 8500 uzyskuje przyzwoity poziom framerate. ja kwidze ludzie zbnow zaczynaja szalec i wierzyc takim jak ty. żal.pl jak to mowia.. udowodnic nie potrafisz a gadasz głupoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.11.2007 o 22:26, Kraju92 napisał:

Crysis działa mi spokojnie na średnich
ustawieniach z rozdzielczością 1024 na 768.

a to ciekawe.. spokojnie czyli masz 30 fps? niech sie wypowiedza ludzie co graja w crysisa na takim x1950 pro :) albo 8600..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.11.2007 o 22:24, Kraju92 napisał:

Na maxa oczywiście, możesz mi nie uwierzyć ale to prawda.


No cóż... niestety nie jest to kwestia wiary, tylko faktów, które raczej przemawiają na twoją niekorzyść i odrobinkę podważają twoją wiarygodność...;) Oczywiście, wierzyć to ja mogę sobie nawet w cuda, ale w sprawach sprzętowych cudów akurat nie ma. Chyba, że jesteś niesamowitym farciarzem i masz na pokładzie najdroższego czterordzeniowego Intela i 8 GB RAM-u, chociaż przy średniej karcie to i tak może nie wystarczać w nowych grach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2007 o 22:27, danzelmario napisał:


> Na maxa oczywiście, możesz mi nie uwierzyć ale to prawda.
wez skoncz głupoty pisac. pokaz choc 1 test w sieci gdzie na max detalach w jakas nowa gre
8500 uzyskuje przyzwoity poziom framerate. ja kwidze ludzie zbnow zaczynaja szalec i wierzyc
takim jak ty. żal.pl jak to mowia.. udowodnic nie potrafisz a gadasz głupoty.


Zakończmy ten temat, bo on nie ma sensu. Ty uważasz że moja karta jest cienka, ja uważam że jest bardzo dobra, po prostu się nie dogadamy. Dlatego kończmy ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2007 o 22:28, matmat24 napisał:

No cóż... niestety nie jest to kwestia wiary, tylko faktów, które raczej przemawiają na twoją
niekorzyść i odrobinkę podważają twoją wiarygodność...;) Oczywiście, wierzyć to ja mogę sobie
nawet w cuda, ale w sprawach sprzętowych cudów akurat nie ma. Chyba, że jesteś niesamowitym
farciarzem i masz na pokładzie najdroższego czterordzeniowego Intela i 8 GB RAM-u, chociaż
przy średniej karcie to i tak może nie wystarczać w nowych grach...


Mam Athlona X2 4400+ i 1gb ramu. Nie musisz mi wierzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2007 o 22:28, Kraju92 napisał:

Ty uważasz że moja karta jest cienka, ja uważam że
jest bardzo dobra

od kiedy to karta warta 250 zł jest dobra do gry w najnowsze tytuły jak crysis, jakos wszedzie w sieci do tej gry polecaja 8800gt w góre aby w ogole normalnie grac a ty mi gadasz ze grasz na swoim 8500 na medium? smieszny zaczynasz sie robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2007 o 22:28, Kraju92 napisał:

Zakończmy ten temat, bo on nie ma sensu. Ty uważasz że moja karta jest cienka, ja uważam że
jest bardzo dobra, po prostu się nie dogadamy. Dlatego kończmy ten temat.


Ej, sorry, ale z kim Ty w ogóle się chcesz dogadać, jak wciskasz kity na maksa?
Pisanie, że na 8500 granie w Crysisa na średnich ustawieniach przy 1024 x 768 działa spokojnie jest jakąś porażką, przekłamaniem, KŁAMSTWEM. Jeżeli dla Ciebie spokojnie to jest ~7FPS, to gratuluję.
A może miałeś na myśli 124x76 rozdzielczość? To zmienia postać rzeczy :D.

I nie ma co się wykręcać "zakończmy ten temat" - po prostu dałeś ciała i tyle. Wierz mi, że jesteś w tym temacie niepierwszą osobą i nieostatnią, która próbowała cuda ze swojego komputera stworzyć.

Odnośnie:
"Nie musisz mi wierzyć" - jeżeli już masz bajki wymyślać, to trzymaj je dla siebie i dla swoich kumpli na podobnym poziomie, bo pisanie tego publicznie na forum może kogoś naprawdę wprowadzić w błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować