Zaloguj się, aby obserwować  
scierwojad2

Gothic 3 duże WYMAGANIA SPRZĘTOWE

8029 postów w tym temacie

Dnia 29.09.2006 o 17:29, Carl92 napisał:

Skoro zalecana jest karta Geforce 6800 GS to moja karta Gothica odpali bez problmeu bo moja
to Geforce 7600GS


no ale ile masz ramu ui jaki procek:P

ok nei odpisuj bo ja pijany... idle spac bo to niellladnie spac przed monitorem xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2006 o 17:55, Carl92 napisał:

No ram 1Gb a procek AMD Athlon 2500+


no to na maksei nei masz co mazyc pograc...
na minimum
procek 2.0Mhz
i 1 gb ramu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

www.gamestar.de/_misc/download/download.cfm?pk=1465037&fk=0&id=25656&op=0&mode=100 -obejrzyjcie ten filmik kto nie widział-gosciu zmienia ustawienia w grze i mozna zobaczyc jak gra wyglada z poszczegolnymi ustawieniami,a jest ich sporo i mysle ze to dobra wiadomosc dla graczy majacych slabsze kompy.. nawet z tego co widzialem to trawe mozna zlikwidowac, te mgle tez mozna ustawic. przy detalach na min to 3 wyglada praktycznie jak 2.wiec osoby co maja slabsze kompy(spelniajace wymagania) pograja bo jak widac opcji jest dosc sporo i kazdy ustawi takie na jakie pozwala ich sprzet.- po obejrzeniu filmu to te wymagania to przesadzone sie wydaja moze tworcy specjalnie tak.?ze najwet na najslabszym sprzecie spelniajacym minimum mozna bedzie ustawic choc czesc ustawien na srednie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


>........ lepiej pozycz od kogoś jeszcze troche kasy i zmień platforme na np. AM2 bo IMO kupowanie teraz

Dnia 29.09.2006 o 00:10, GreenGo1 napisał:

grafiki na AGP to wyżucona kasa.


nioe zgodze sie z tym do konc jezeli chcesz wymienic cala platforme czyli plyte procka i do tego kupic grafe to bedzie duzo ciebie to kosztowac a jak kupisz karte dosyc dobra nawet pod agp to ci teraz powinna starczyc na 2 i 3 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2006 o 17:50, wilku-pl napisał:

Ech... 1.5 GB ramu. Zebym to ja tyle miał :)

Nie wiem czy odpowiesz ale zajmuję około 4,6 GB. Trochę zajmuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.09.2006 o 15:57, savio23 napisał:

nioe zgodze sie z tym do konc jezeli chcesz wymienic cala platforme czyli plyte procka i do
tego kupic grafe to bedzie duzo ciebie to kosztowac a jak kupisz karte dosyc dobra nawet pod
agp to ci teraz powinna starczyc na 2 i 3 lata

>

Zmiana platformy na nową przy pomocy najtańszych części wcale nie jest dużym wydatkiem a masz potem możliwości rozbudowy.
heh... nawet najlepsza grafa teraz dostępna (poza GX2) nie starczy na 2 - 3 lata ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam mam radka 9600xt i athlon 2400+, myślę że będzie działalo jako tako...
Oblivion poszedł i to na średnich detalach, ale w niektórych momentach trochę się cieło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2006 o 19:36, kuko7 napisał:

Ja tam mam radka 9600xt i athlon 2400+, myślę że będzie działalo jako tako...
Oblivion poszedł i to na średnich detalach, ale w niektórych momentach trochę się cieło.


Wow, to mi Obek nie chodził płynnie na średnich a mam Athlona 2500+, GF 6600GT, 1 GB ramu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2006 o 19:39, kuko7 napisał:

A czy ja mówie że mi chodził płynnie????

to jak ty grales, z chamskimi zacinkami, to nie lepiej zmiejszyc detale ale grac normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tu nie chodzi o jakieś tam zacięcia że na chwilę cały ekran staje... tylko że gra w tych momentach poprostu zwalniała... np. gdy na ekranie pojawiło się około 10 walczących przeciwników....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludu. Jezeli Call of Duty chodzi mi płynnie na najwyrzszych detalach rozdielczosci i wogule.. to GOTHIC III mi pójdzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować