Zaloguj się, aby obserwować  
scierwojad2

Gothic 3 duże WYMAGANIA SPRZĘTOWE

8029 postów w tym temacie

Dnia 02.08.2007 o 12:06, Bam-Margera napisał:

wejdzcie na link i zobaczcie jak G3 powinien dzialac
http://youtube.com/watch?v=7EOssphLyKc

U mnie tak właśnie powinna działać. nie boje sie że będzie sie szarpać.Mam 2 GB ram''u i AMD athlona 3600. Karty graficznej nie pamiętam jak sie nazywała. Już nie apmiętam w każdym razie to jakas karta za 6 stów pochodząca od ATI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 13:38, Super Shadow napisał:

> wejdzcie na link i zobaczcie jak G3 powinien dzialac
> http://youtube.com/watch?v=7EOssphLyKc
U mnie tak właśnie powinna działać. nie boje sie że będzie sie szarpać.Mam 2 GB ram''u i AMD
athlona 3600. Karty graficznej nie pamiętam jak sie nazywała. Już nie apmiętam w każdym razie
to jakas karta za 6 stów pochodząca od ATI.



radeon x1950pro/XT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 13:47, Super Shadow napisał:

> radeon x1950pro/XT
Ja mam karte graficzną:ATI Radeon Sapphire x1950xt 256Mb


ja mam x1950pro i zaraz wystawie film jak mi chodzi gothic (mam 2gb ram ddr2 i c2d 2.4ghz) film nagrywałem dziś, gram na full - tylko zasieg widzenia nie na max

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 13:55, Kedly napisał:

> > radeon x1950pro/XT
> Ja mam karte graficzną:ATI Radeon Sapphire x1950xt 256Mb

ja mam x1950pro i zaraz wystawie film jak mi chodzi gothic (mam 2gb ram ddr2 i c2d 2.4ghz)
film nagrywałem dziś, gram na full - tylko zasieg widzenia nie na max

To niezłego kompa masz. Jak wstawisz filmik z chęcią zobacze. Mi oblivion chodziły na najwyższych detalach ze wszystkimi bajerami i nawet sie nie zacinał na sekunde.Z gothiciem 3 pewnie też tak będzie bo jeszcze go nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 15:02, Kedly napisał:

film na mojej konfiguracji (x1950pro/2gb ram ddr2/c2d 2.4ghz)

Tak, ale te dwie części to ten sam filmik !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no u mnie to niestety gothic dzialac nie bedzie a tak bylem napalony na niego i bede jeszcze musial poczekac 2 miechy na wiekszy przyplyw gotówki to sie kompa rozbuduje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 15:34, Szperacz Robson napisał:

> film na mojej konfiguracji (x1950pro/2gb ram ddr2/c2d 2.4ghz)
Tak, ale te dwie części to ten sam filmik !


jakie dwie czesci? musialem 1 film podzielic na dwie częsci bo SS nieobsługuje wiecej niz 30mb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet fajny filmik... Co to za broń co ją masz?? bo wydaje się interesująca:) Mi G3 gorzej trochę codzi... może mam słabszy procek... co do karty graficznej to nie wiem, bo nie znam się na radkach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.08.2007 o 13:38, Super Shadow napisał:

U mnie tak właśnie powinna działać. nie boje sie że będzie sie szarpać.Mam 2 GB ram''u i AMD
athlona 3600.

dziwna wypowiedz. ja mam tez 2 gb ram- u i c2d i u mnie gra tnie na kazdych detalach, a na 7600 gra na srednich powinna smigac tak jak smigaja inne najnowsze produkcje-duzo nowsze niz gothic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 15:02, Kedly napisał:

part1
http://www.speedyshare.com/961120546.html
part2
http://www.speedyshare.com/139204157.html

film na mojej konfiguracji (x1950pro/2gb ram ddr2/c2d 2.4ghz)

gothic u ciebie chodzi tak jak u mnie, zawsze przytnie tu to tam, grasz na max bo masz x1950 , u mnie tak samo gra sie zachowuje na nie co nizszych, medium to nie jest bo prawie wszystkie suwaki sa po prawej stronie. jedynie trawa srednie, wylaczone te swiecenie, i odleglosc na srednie bo roznicy nie widze miedzy max a srednie a mniej tnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 17:44, danzelmario napisał:

> part1
> http://www.speedyshare.com/961120546.html
> part2
> http://www.speedyshare.com/139204157.html
>
> film na mojej konfiguracji (x1950pro/2gb ram ddr2/c2d 2.4ghz)
gothic u ciebie chodzi tak jak u mnie, zawsze przytnie tu to tam, grasz na max bo masz x1950
, u mnie tak samo gra sie zachowuje na nie co nizszych, medium to nie jest bo prawie wszystkie
suwaki sa po prawej stronie. jedynie trawa srednie, wylaczone te swiecenie, i odleglosc na
srednie bo roznicy nie widze miedzy max a srednie a mniej tnie


naważniejsze są dwa ostatnie suwaki i PS. Więc jeśli wyłączyłeś świecenie to masz medium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 16:33, Kodi127 napisał:

Nawet fajny filmik... Co to za broń co ją masz?? bo wydaje się interesująca:) Mi G3 gorzej
trochę codzi... może mam słabszy procek... co do karty graficznej to nie wiem, bo nie znam
się na radkach..


bron to chyba "cordelius" czy coś takiego niepamietam;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.08.2007 o 18:56, Kedly napisał:

naważniejsze są dwa ostatnie suwaki i PS. Więc jeśli wyłączyłeś świecenie to masz medium

ps mam na 3.0, a swiecenie mam albo srernie albo wcale, i to nie z powodu wydajnosci a czysto kosmetycznego- nie podoba mi sie to swiecenie aczkolwiek gra dziwnie sie zachowuje jak jest wyłaczone, bo biały ekran wiec najczesciej mam srednie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 22:21, danzelmario napisał:


> naważniejsze są dwa ostatnie suwaki i PS. Więc jeśli wyłączyłeś świecenie to masz medium

ps mam na 3.0, a swiecenie mam albo srernie albo wcale, i to nie z powodu wydajnosci a czysto
kosmetycznego- nie podoba mi sie to swiecenie aczkolwiek gra dziwnie sie zachowuje jak jest
wyłaczone, bo biały ekran wiec najczesciej mam srednie.


no wlasnie, chodzi o post procesing, wiec ta opcja własnie daje KOPA graficznego - jesli masz to na medium a PS na 3.0 to masz jednak detale MEDIUM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.08.2007 o 22:24, Kedly napisał:

no wlasnie, chodzi o post procesing, wiec ta opcja własnie daje KOPA graficznego - jesli masz
to na medium a PS na 3.0 to masz jednak detale MEDIUM

ja sie z tym nie zgodze kompletnie. bo jest tam z 10 suwaków , i ustawienie jednego na medium napewno nie oznacza ze gra działą na medium detalach, bez przesady. nawet w samej grze medium to sam zobacz jak wyglada po automatycznym ustawieniu- wszystkei zuwaki na srodku. a minimum wszystkie suwaki na minimum. dlatego ja wyrozniam low, med,high i ultra :-) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować