Zaloguj się, aby obserwować  
scierwojad2

Gothic 3 duże WYMAGANIA SPRZĘTOWE

8029 postów w tym temacie

Dnia 21.10.2006 o 13:44, Bartek Dudek napisał:

sorki tak mi jakos wybilo nie wiem czemu i jeszcze jedno pytanie za ile zl warto kupic Gothica

Nie rozumiem pytania?? Chodzi ci czy warto kupić GIII edycje kolekcjonerska?? Jeżeli tak to jedni twierdzą, że tak mi osobiście tak do końca nie przypadła do gustu - brakowało mi w niej jednej małej rzeczy- ale nie było więc nie kupiłem. A jeżeli ci chodzi o zwykła - to można ją kupić w sklepie gram.pl za 99zł :) - i tą opcje jak najbardziej polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2006 o 13:47, Konrades napisał:

> sorki tak mi jakos wybilo nie wiem czemu i jeszcze jedno pytanie za ile zl warto kupic
Gothica
Nie rozumiem pytania?? Chodzi ci czy warto kupić GIII edycje kolekcjonerska?? Jeżeli tak to
jedni twierdzą, że tak mi osobiście tak do końca nie przypadła do gustu - brakowało mi w niej
jednej małej rzeczy- ale nie było więc nie kupiłem. A jeżeli ci chodzi o zwykła - to można
ją kupić w sklepie gram.pl za 99zł :) - i tą opcje jak najbardziej polecam.

ok dzieki za odpowiedz moze sobie go kupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

napewno kazdemu pojdzie -_- jesli ma psyche extreme to da rade grac nawet na zlomie tyle ze bedzie cielo co 5 sek nawet na ultra legendary low detail xD a zeby pograc na fulla to hmmm czy ma ktos taki sprzet w domu ?? chyba tylko w firmie mozna spotkac taki fool vypas komp, ja juz z gory wiem ze moj geforce 6600 GT gigabyte,amd athlon 3200+ ,512 ram pewnie da rade pograc na low - medium z maly siekami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2006 o 13:48, Bartek Dudek napisał:

powtarzam moje pytane za ile warto kupic Gothic III ? czekam na odpowiedz

A moja odpowiedź ci nie odpowiada??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2006 o 13:49, DarkMuro napisał:

napewno kazdemu pojdzie -_- jesli ma psyche extreme to da rade grac nawet na zlomie tyle ze
bedzie cielo co 5 sek nawet na ultra legendary low detail xD a zeby pograc na fulla to hmmm
czy ma ktos taki sprzet w domu ?? chyba tylko w firmie mozna spotkac taki fool vypas komp,
ja juz z gory wiem ze moj geforce 6600 GT gigabyte,amd athlon 3200+ ,512 ram pewnie da rade
pograc na low - medium z maly siekami

racja ja nie wiem kto moze miec takiego kompa na maksimum detali to trzeba miec sprzet hohoho przynajmniej za 4000 zl ale taki komp to jest full wypas wszystko da sie na nim zrobic a jak ma sie jescze neta to hoho wogole komp extra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2006 o 13:49, Konrades napisał:

> powtarzam moje pytane za ile warto kupic Gothic III ? czekam na odpowiedz
A moja odpowiedź ci nie odpowiada??

odpowiada tylko sie pospieszylem i nie zauwazylem twojej odpowiedzi twoja odpowiedz jest dobra mi to pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2006 o 13:49, DarkMuro napisał:

napewno kazdemu pojdzie -_- jesli ma psyche extreme to da rade grac nawet na zlomie tyle ze
bedzie cielo co 5 sek nawet na ultra legendary low detail xD a zeby pograc na fulla to hmmm
czy ma ktos taki sprzet w domu ??

Mam skromną nadzieje, że mi pójdzie na full detalach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gothic 3 ? hm kupic jak najbardziej warto , ale którą wersje ?to zalezy od twojego stanu majątkowego , jezeli jestes zagozalyem fanem g1,g2 + nk ,i posiadasz akurat taką kwote jaką trzeba na EK to jak najbardziej kup EK , ale jesli ktoras z czesci nie przypadla ci do gustu to raczej nie ryzykuj i kup tanszą wersje ... mi osobiscie wszystkie sie spodobaly,wszystkie orginalne,mam akurat szmal na EK ,jestem fanem , to mi wystarczy zebym wszedl w posiadanie tej wersji :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2006 o 13:53, Konrades napisał:

> napewno kazdemu pojdzie -_- jesli ma psyche extreme to da rade grac nawet na zlomie tyle
ze
> bedzie cielo co 5 sek nawet na ultra legendary low detail xD a zeby pograc na fulla
to hmmm
> czy ma ktos taki sprzet w domu ??
Mam skromną nadzieje, że mi pójdzie na full detalach.

podasz mi link do tej strony ?? pils !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2006 o 13:53, Konrades napisał:

> napewno kazdemu pojdzie -_- jesli ma psyche extreme to da rade grac nawet na zlomie tyle
ze
> bedzie cielo co 5 sek nawet na ultra legendary low detail xD a zeby pograc na fulla
to hmmm
> czy ma ktos taki sprzet w domu ??
Mam skromną nadzieje, że mi pójdzie na full detalach.

ja tez mam wszedzie pass pass ... ale i tak nie wierze zeby poszlo nawet na medium bez sciny ,moj kolega sugerowal sie tą stronką , sadzil ze pojdzie mu fear na fulla , wynikalo to z tych testow , a ledwo na mediem go odpalil xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2006 o 13:58, DarkMuro napisał:

> > napewno kazdemu pojdzie -_- jesli ma psyche extreme to da rade grac nawet na zlomie
tyle
> ze
> > bedzie cielo co 5 sek nawet na ultra legendary low detail xD a zeby pograc na fulla

> to hmmm
> > czy ma ktos taki sprzet w domu ??
> Mam skromną nadzieje, że mi pójdzie na full detalach.
ja tez mam wszedzie pass pass ... ale i tak nie wierze zeby poszlo nawet na medium bez sciny
,moj kolega sugerowal sie tą stronką , sadzil ze pojdzie mu fear na fulla , wynikalo to z tych
testow , a ledwo na mediem go odpalil xD

takim sprzeta nie nalezy wierzyc a moj kumpel sprawdzal Oblivion i mu napisalo ze na full a nawet na minimum mu sie cielo bardzo co za program szajs po prostu mowiac w skrocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2006 o 13:58, DarkMuro napisał:

ja tez mam wszedzie pass pass ... ale i tak nie wierze zeby poszlo nawet na medium bez sciny
,moj kolega sugerowal sie tą stronką , sadzil ze pojdzie mu fear na fulla , wynikalo to z tych
testow , a ledwo na mediem go odpalil xD


Hmmm ja mam Pentium D 805, 2 GB ramu i karte Geforce 9700gs - i jak mi nie pojdzie na full detalach to sie skrece z bólu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2006 o 14:03, Konrades napisał:

> ja tez mam wszedzie pass pass ... ale i tak nie wierze zeby poszlo nawet na medium bez
sciny
> ,moj kolega sugerowal sie tą stronką , sadzil ze pojdzie mu fear na fulla , wynikalo to
z tych
> testow , a ledwo na mediem go odpalil xD

Hmmm ja mam Pentium D 805, 2 GB ramu i karte Geforce 9700gs - i jak mi nie pojdzie na full
detalach to sie skrece z bólu :(

raczej wedlug mnie ci pojdzie gorzej ze mna bo mi pewnie nawet na minimum nie pojdzie a oto moje parametry co o tym sadzicie
Procesor - Pentium 4 3.06 Ghz
Karta graficzna : GeForce 7300 LE 256 Mb
Karta dzwiekowa : SoundMAX Integrated Digital HD Audio z dzwiekiem 3D
Pamiec RAM : 512 DDRAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2006 o 14:03, Konrades napisał:

> ja tez mam wszedzie pass pass ... ale i tak nie wierze zeby poszlo nawet na medium bez
sciny
> ,moj kolega sugerowal sie tą stronką , sadzil ze pojdzie mu fear na fulla , wynikalo to
z tych
> testow , a ledwo na mediem go odpalil xD

Hmmm ja mam Pentium D 805, 2 GB ramu i karte Geforce 9700gs - i jak mi nie pojdzie na full
detalach to sie skrece z bólu :(


tak patrze ... i moze faktycznie ci moze pojsc na fulla ! ale raczej zeby tak ULTRA HIGH grac to slyszalem ze trzeba miec 4 GB RAMU !!!mam nadzieje ze to co slyszalem to bójda ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2006 o 14:05, DarkMuro napisał:

> > ja tez mam wszedzie pass pass ... ale i tak nie wierze zeby poszlo nawet na medium
bez
> sciny
> > ,moj kolega sugerowal sie tą stronką , sadzil ze pojdzie mu fear na fulla , wynikalo
to
> z tych
> > testow , a ledwo na mediem go odpalil xD
>
> Hmmm ja mam Pentium D 805, 2 GB ramu i karte Geforce 9700gs - i jak mi nie pojdzie na
full
> detalach to sie skrece z bólu :(

tak patrze ... i moze faktycznie ci moze pojsc na fulla ! ale raczej zeby tak ULTRA HIGH grac
to slyszalem ze trzeba miec 4 GB RAMU !!!mam nadzieje ze to co slyszalem to bójda ...

ILE RAMU TYLE TO RZADEN KOMP JESZCZE NIE MA W POLSCE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2006 o 14:06, BIZZ2 napisał:

Ponawiam pytanie bedzie mi chodzic na AMD Athlon,1gb ram,Radeon 9550 z gory THX


oj , z tą grafą to moze ci nawet na low niezle ciac,jaki dokladnie masz procek ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować