Zaloguj się, aby obserwować  
scierwojad2

Gothic 3 duże WYMAGANIA SPRZĘTOWE

8029 postów w tym temacie

Dnia 23.10.2006 o 20:45, daro16pl napisał:

moj sprzet to amd sempron 2800+ 1600mhz po OC na 2200mhz 1.5gb ddr400mhz i radeon x1600pro
agpx8 512 mb 500/800


no to ziomus troche gorsza od mojej, wiec poinno mi normalnie tez chodzic na maxa dzieki! heh smieszni ci ludzi co ze mnie lachaja ze nie pojdzie na maxa ale trudnoo...tutaj macie przyklad! pzdr daro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wsumie to ja musze sie przynac ze na tej mojej karcie troche mnie nie zadawala liczba klatek, ale skoro ten jego 6800gs ma szyne danych 256 a moja ma 128 to jego powinna duzo lepiej przerabiac tekstury poniewasz z tego co wiem i czytalem tekstury ładują się w więkrzosci jesli nei cale na ram grafiki, no i mi sie czasem dławi ta grafika przez te tekstury jedynie dobre to ze mam 512 mb i az tak czesto nie musi sie przeladowywac....pozdro dla GOTHIC FANOW, czekam na polska premiere bo w ang to tak gralem sobie zeby zobaczyc co i jak jak mi bedzie dzialac i w ogule jak sie gra, a co do systemu walki to moim zdaniem jest leprzy niz z poprzednich czesci, niby banalny ale zaraz trudny:D jak sie dobrze umie kombinowac to nawet dobrze idzie nieraz mnie zabije jeden krwiopijca a nieraz ja zabijam 4 orków i mnie nawet nie draśnie zaden:Djedyne co mi tu nie pasuje w tym to jest troche niedorobiona inteligencja npc i potworków, z dzikiem to jest przewalone wygrac, jak mnie dorwie to zadko wygrywam w wiekrzosci to uciekam albo z łuku lub z kuszy ale walka z npc juz jest jak najbardziej fajna i ciekawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2006 o 20:46, rav1985 napisał:

PS jest tu jakiś moderator?? który da bana temu trolowi??


Jest. I powie Ci:
Tnij cytaty przodowniku!

To samo dotyczy panów:
wilku-pl
donaan


Pozdrawiam.
I koniec offtopa, proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sprostowanie co do tej inteligencji npc chodzilo mi o to ze jesli bije sie npc z potworem to az czasami smiac sie chce jak to wygląda, ale jak ja sie bije z npc to juz wtedy jest fajnie...balem sie ze z gothcia zrobi sie oblivion albo cos w tym stylu ale troche gralem bo mam juz 17 poziom i ze spokojem moge stwierdzic ze gothic 3 to dalej stary, dobry GOTHIC:]]]]]]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sądząc po tych Screenach i jeszcze na tym twoim sprzęcie. To mnie to dziwi, ze grafika normalna jak na dzisiaj nic takiego bajeranckiego FEAR ma lepsza. A tu wymagania piekelne widze, ze grafika u ciebie dość wysoko i tak samo bajery i tu się u ciebie tnie czyli jednym słowem twórcy przesadzili z wymaganiami a grafika nic nadzwyczajnego.
Grafika ma male szczegół postaci itp;

PS: Moje stanie na ten temat o prsze mnie nie krytykować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

panwowie tyle wam powiem na moim 7800GT i AMD 4400+@2.9Ghz i 2GB RAM grea działa na max ale zpoczoatku dopuki sie nie rozegra sa wcięcia. ale np jak wezmie Qsave i qload zaraz to jakos sie przeładuje i juz działa lepiej.
Żecz jest swietna z trawa . bo w detalach nie zmieniamy zasiegu jej rysowania tylko ile ma jej byc na ekranie a zasieg zawscze ten sam. i zecz jest lepsza od obka ze jak w chodzimy gdzie jest duzo trawy to nie ma zwolnienia FPS jak w przypaku obliviona. i to AI wrogów i sposób ich walki. gra na poziomie trudonisci "medium" jest ok ale tylko w przypaku uzbrojonych przeciwników ale np w przypaku zwierzat nie jest tak ciekawie gdyz one aktakuja non stop i nie ma jak sie wyrwac z pod ich władzy i takim sposobem dzik jest jednym z najmocniejszych stworzen w grze jezli przyszy patch tego nie zmieni to lipnie bedzie.

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2006 o 20:42, daro16pl napisał:

tutaj reszta wszystkie na ustawieniach 1024 wszystko na maxa


Jeśli to ma byc max to nędznie to wyglada. Obek ma medium lepiej sie prezentuje a wymaga dwa razy mniej. Napewno to jest max? Wyglada jak low.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.10.2006 o 21:01, daro16pl napisał:

i ze spokojem moge stwierdzic ze gothic 3 to dalej stary, dobry GOTHIC:]]]]]]

I tu mnie uspokoiłeś tego sie własnie spodziewałem ale dla spokojnosci sumienia chyba jeszcze przed premierą dokupię z 512 dkg Ramu :)) a z kartą to poczekam do premiery
mój komp to pentium D (2x 2,66 ) 1 024 mb ram i gf 6600 z 256 mb ram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gothic 3 wyglada moze gorzej od obka, ale gralem w obka i tez gralem na high tzn te efekty mialem wszystkie zapodane tylko zasieg widzenia tych drzew itp do polowy wszystko
a te odlegle widoki to wszystkie wlaczone i moge powiedziec ze moze obek wyglada gorzej od gothica ale wymaga mocniejsza karte, i tego jestem pewnien bo w obka gralem i przeszdlem i wiem jak mi chodzil, a jak mi chodzi gothic i gothic tylko ram wymaga wiecej bo grafiki to mniej niz obek a pozatym sa miejsca tak samo jak w oblivionie ze wyglada swietnei a czasami to badziewnie ale to takie sie zdazają czasami tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiem ze marvin dziala, ale osobiscie potepiam kodziarstwo w gothicu, to jest gra w ktorej nie powinno byc zadnych kodów chyba zeby sobie tylko zobaczyc ale bron Boze przechodzic gre na kodach, marvin dziala ale jak dalem F2 zeby konsole przywolac to mi sie gra zwijac do paska jakos zaczela i zwis i juz nie prubowlame i zamiana w inna postac tez nie dziala
tnz nie przez nacisniecie o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedz ja używałem kodów w 1 i 2 ale wtedy gdy niedawałem sobie rady jak dobrze pamiętam to tylko przy walce ze smokami w 2 a w 1 to jak śniącego miałem wypędzić za pomocą przebicia paru posądów mieczem kapłanów. pozd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy radeon X800GTO podola gothicowi i na jakich detalach lub czy warto kupywac o polowe tanszczego radeona 9800 pro i na jakich detalach sobie pogram na tej karcie albo na tej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja tam nie wiem ale z tego co wiem to ten radeon x800gto jest wydajnejszy od mojego x1600pro:D tylko ze nie ma w nim hdr''a i shaderów 3.0 ale tak to na maxa pujdzie tylko ze wlasnie bez shaderow i nie wiem jak z tym hdr czy bedzie czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2006 o 16:46, Mateusz9214 napisał:

czy radeon X800GTO podola gothicowi i na jakich detalach lub czy warto kupywac o polowe tanszczego
radeona 9800 pro i na jakich detalach sobie pogram na tej karcie albo na tej

radeon 9800 jest raczej słabą karta jak na gre Gothic 3, wybierz raczej X800GTO jest wydajniejszy i bardziej optymalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi sie ze palit robi geforce ale nie wiem jak to jest z radeonami, ja mam saphire i juz raz mi sie zwalila karta, mialem z pół roku moze troche dluzej, wersia 256mb, i sie spalila i poszla na gwarancje nie mieli juz 256 to dali mi 512:D tylko ze musialem czekac miesiąc około

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować