Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Strona o grze S.T.A.L.K.E.R. dołączyła do kolektywu gram.pl!

48 postów w tym temacie

Dnia 18.05.2007 o 08:59, Spaykus napisał:

Oj, proszę, tylko nie Pan :)


Czyżby jakaś zauważalna poprawa stosunków między nami? Pewnie nie pamiętasz kim jestem... :P

Dnia 18.05.2007 o 08:59, Spaykus napisał:

W każdym razie mogę Cię uspokoić - strona fallouta oficjalnie wystartuje już niebawem :]


No to się cieszę niezmiernie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2007 o 14:00, Sarafan_Knight napisał:

> Oj, proszę, tylko nie Pan :)

Czyżby jakaś zauważalna poprawa stosunków między nami? Pewnie nie pamiętasz kim jestem... :P

Oczywiście, pamiętam. Nie przypominam sobie natomiast, abym w naszym dotychczasowych wymianach maili postąpił nie fair. A o tym "per pan" także Ci chyba wspominałem ;)

Dnia 18.05.2007 o 14:00, Sarafan_Knight napisał:

> W każdym razie mogę Cię uspokoić - strona fallouta oficjalnie wystartuje już niebawem
:]

No to się cieszę niezmiernie.


Ja również, prawdę mówiąc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2007 o 14:39, Spaykus napisał:

Oczywiście, pamiętam. Nie przypominam sobie natomiast, abym w naszym dotychczasowych wymianach
maili postąpił nie fair. A o tym "per pan" także Ci chyba wspominałem ;)


Szczerze powiedziawszy to nie przypominam sobie o tym "per pan". :) Tak w ogóle to my nie mieliśmy okazji wymienić pomiędzy sobą zbyt wiele korespondencji mailowej. Było jedynie parę gdzieś na przełomie lutego i marca... Może mnie jednak z kimś pomyliłeś? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2007 o 15:01, Sarafan_Knight napisał:

> Oczywiście, pamiętam. Nie przypominam sobie natomiast, abym w naszym dotychczasowych wymianach

> maili postąpił nie fair. A o tym "per pan" także Ci chyba wspominałem ;)

Szczerze powiedziawszy to nie przypominam sobie o tym "per pan". :) Tak w ogóle to my nie mieliśmy
okazji wymienić pomiędzy sobą zbyt wiele korespondencji mailowej. Było jedynie parę gdzieś
na przełomie lutego i marca... Może mnie jednak z kimś pomyliłeś? :P


Zaufaj mi, nie, nie pomyliłem Cię. Doskonale kojarzę sprawę, ale fakt - wielu mailu to my nie wymieniliśmy i akurat prośby o nie pisanie "per pan" może nie było. W każdym razie, Dominik jestem ;)

Ale ok, koniec. Offtopa robimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2007 o 15:16, Spaykus napisał:

Zaufaj mi, nie, nie pomyliłem Cię. Doskonale kojarzę sprawę, ale fakt - wielu mailu to my nie
wymieniliśmy i akurat prośby o nie pisanie "per pan" może nie było. W każdym razie, Dominik
jestem ;)


Dobra, to postaram się już nie zwracać do Ciebie "per pan". :P A ja Łukasz jestem, żeby nie było, że niegrzecznie się zachowuję znowu. :P

Dnia 18.05.2007 o 15:16, Spaykus napisał:

Ale ok, koniec. Offtopa robimy :)


No to koniec. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ładna, ładna. Oprawa graficzna może się podobać. Nagłówek giffowy to też wielki "+". Teraz tylko czekać jakie treści się pojawią ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ko?nik lejmerze nagłówek jest zrobiony we flashu a nie "giffowy" 0_o A to różnica...

Co do stokera to za słabego kompa mam, ale i tak mnie nie ciągnie cosik do tej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować